Laupäev, 20. aprill 2019
15:51
Rasmus Voolaid: Tervitused! Premium liiga laupäev sai igati vägeva avanoodi ning kümne minuti pärast hakkab Tartus Sepa staadionil juba uus kohtumine.
15:58
Rasmus Voolaid: Ilm on Tartus väga ilus, aga rahvas on igaks juhuks ikka tribüünile soojemates riietes tulnud. Eesti vutisõbrad on ikka kogenud.
16:00
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on platsil. Tammeka on sedapuhku platsile minemas neljase kaitseliiniga ehk keskkaitsja Daaniel Maanas on pingil. Ründava poolkaitsja positsioonil on Martin Jõgi.
16:01
Rasmus Voolaid: Transi eest on paberil tipuründes Eric McWoods ning tema all on Aleksandr Zakarljuka, teist korda on sel hooajal algkoosseisus leedukas Markas Beneta.
16:02
Rasmus Voolaid: Avavile!
16:05
Rasmus Voolaid: Tammeka sai päris ohtliku olukorra Transi kastis üles võetud ja Kapperi kauglöögist tekkis elevust küll. Aga juba teisel pool väljakut teenis Kasparavicius karistusala nurgas Järvistelt vea.
16:05
Rasmus Voolaid: Kasparavicius pani terava palli põrkega esiposti, aga Pechter püüdis.
16:09
Külastaja Ok kommentaar
Okoye on huvitav mängumees olnud mängudes, kas ta on väga-väga hea või siis väga-väga halb ja eksib ohtlikult.
16:10
Rasmus Voolaid: Nõus, ta on füüsiliselt võimas ja oskab mängida küll, aga ta paistab lihtsalt veidi toorik, kelle kallal on vaja vaeva näha. Eks siis tuleb ka stabiilsus.
16:11
Külastaja Tank kommentaar
Transi ja Tammeka fänne kah kuulda?
16:11
Rasmus Voolaid: Seni veel eriti mitte. Aga põneva faktina tasub siinkohal ehk mainida, et vigastatud Tammeka poolkaitsja Reio Laabus on ilusti tribüünil olemas.
16:13
Rasmus Voolaid: Poljakov virutas 25 meetri pealt umbes kümme meetrit üle ja pakkus pettumusest rahvale ühe kukerpalli.
16:16
Rasmus Voolaid: Tammekal nüüd heast kohast karistuslöök ning palli taga on nii Paju, Tekko kui Uljanov.
16:16
Rasmus Voolaid: Tekko pani madala tsenderduse kasti, aga Irie klaarib. Esimesed 15 minutit on olnud päris võrdsed ja lustlikud.
16:18
Rasmus Voolaid: Hoiatus 16. McWoods tegi Okoye paremale jalale pahasti haiget.
16:19
Huvitav, kas punane tuleb ka täna ära? Trans tavaliselt seda suudab Tammeka vastu.
16:19
Rasmus Voolaid: No McWoodsi esimene kollane tuli suhteliselt vara, aga samas on mäng väga rahulik ja mingit suurt pinget (veel) üleval ei ole.
16:20
Rasmus Voolaid: Hoiatus 18. Aga nüüd Järviste blokeeris Kasparaviciuse läbijooksu ja sai ka Tammeka oma esimese kollase.
16:20
Rasmus Voolaid: Kasparaviciuse karistuslöök otse müüri keskele.
16:21
Rasmus Voolaid: Trans sai ilusa kombinatsiooni üles ja Kasparavicius läks uuesti löögile, aga selgelt üle.
16:21
Samas eks palju uusi mängijaid lisandunud ka narvas, pluss peatreener uus, kes ei ole selline närvihaige nagu varasemad treenerid transis, kes muidu ise alust andnud, et mängijad ka agressiivsed oleksid.
16:27
Rasmus Voolaid: Tammeka senine mäng on väga selgelt olnud ühes ehitatud kontratele ja see on toiminud, Transi võimalused on tulnud nii positsioonirünnakutest kui ka kiiretest.
16:33
Rasmus Voolaid: MARKO MEERITS! Uskumatu tõrje - esmalt pikendab Sairinen palli värava ette ja Okoye paneb peaga korraliku löögi, aga Meerits toob alt ära.
16:33
Rasmus Voolaid: Värav 32. Aga nüüd tuleb! Martin Jõgi!
16:33
Oioi, mis võimalus
16:34
TULI ÄRA!!
16:34
Rasmus Voolaid: Tekko nurgalöögi järel saab taas Okoye peaga löögile, McWoods natuke klaarib, aga otse Jõgi jalale. Tammeka 1, Trans 0!
16:36
Okoye pea on küll kiiduväärt, eriti standardites
16:36
Okoye söödud ja läbimõtlemine vajab kaitses parandamist, muidu võiks sellest mehest asja saada küll ja veel.
16:36
Rasmus Voolaid: Okoyele Fantasysse söödupunktid ka.
16:38
See moment oli rohkem kollane/roosa kui see mcwoodsi moment.
16:39
Rasmus Voolaid: Tammekalt veel suurepärane kiirrünnak, aga Beneta näitas Prosa vastu klassi.
16:43
Kohtunik hakkab vaikselt mängust maha jääma oma otsustega. Ega sedasi edasi, siis tuleb päeva lõpuks punane ära ka tammekale või transile. Kord vilistatakse ja antakse kaart, siis ei anta hullema momendi eest samas kaarti, järgmine hetk viga ei vilistata ja sekund hiljem vastasele vilistatakse jne.
16:44
Rasmus Voolaid: Tammeka kaitsjad jätsid Zakarljukale väga-väga palju ruumi ja tuli kauglöök kah, aga see Pechterit suurt ei kiusanud.
16:47
Rasmus Voolaid: Üks lisaminut ja Tammeka surub.
16:49
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Hoiatus Pärast poolajavilet pani Poljakov veel ühe palli väravale peale ja sai selle eest kollase. Mängija arvates oleks võinud Tohver lasta veel mõned sekundid mängida.
16:50
Rumal mees see poljakov
17:02
Rasmus Voolaid: Vahetus Poolajal tuli sisse Mihhail Slaštšjov, puhkama kollasega Mihkel Järviste, kes tegi ka õlale haiget.
17:02
Rasmus Voolaid: Läksime!
17:03
Rasmus Voolaid: Kasparavicius tegi suurepärase soolo, astus Tekko ja Sairineni vahelt läbi ja lükkas söödu McWoodsile, aga ameeriklase löök oli kohutav.
17:05
Rasmus Voolaid: Nüüd mängiti löögile Kasparavicius, kelle löök tabas Tammeka kaitsjaid. Transilt kõva algus.
17:07
Rasmus Voolaid: Kapper teenis Irielt vea välja ja Tammeka saab nüüd natuke enda mängu ka peale suruda.
17:08
Irie teeb neid vigu isuga, olgugi, et esimesel poolajal jõhkralt hilines ja võttis rünnaku maha ja sai oma viimase suulise hoiatuse.
17:14
Rasmus Voolaid: Vahetus 57. Transi esimene vahetus: Zakarljuka välja ja juuksed maha ajanud Viktor Plotnikov mängu.
17:18
Rasmus Voolaid: Poljakov testis Pechterit, aga altnurgast võttis väravavaht ära. Trans on igati loogiliselt natuke üritavam pool, aga Tartu seisab ilusti.
17:18
Rasmus Voolaid: Värav 62. AGA MIDA TEEB PLOTNIKOV? Hull pauk vasakuga ja kolme kaitsja tagant vajutab Pechterist mööda.
17:20
Rasmus Voolaid: Kerisin ülekannet järgi ja koguni kümme sekundit varem söötis oma poole pealt Plotnikovile Irie, kellele siis ametlikud söödupunktid lähevad. Aga see Plotnikovi soolo oli tõesti pikk ja võimas.
17:21
Rasmus Voolaid: Aga Tammeka juba vastu! Tekko karistuslöögile ei saa mitte keegi vahele ja see põrkas posti.
17:22
Rasmus Voolaid: Prošinil on juba kollane all ja tegi ta Kapperile päris jõulise vea. Viimane hoiatus.
17:23
Rasmus Voolaid: Vahetus 65. Andre Paju välja, Joonas Kartsep sisse. Tammeka teine vahetus.
17:27
Rasmus Voolaid: Eelmiesl aastal peeti samuti esimene omavaheline mäng Sepal, kui mälestusväärses Adjam Kuzjajevi-abikohtuniku mängus lepiti just 1:1 viiki.
17:27
Vähemalt tänane mäng pigem positiivne kui vaadata tammeka mängupilti, hakkavad vaikselt sisse saama mängudesse kui võrrelda hooaja algusmänge
17:30
Rasmus Voolaid: Trans kombineeris kõvasti, McWoods kukkus kastis, aga penaltit ei tule!
17:31
Rasmus Voolaid: Prošinile vist siiski ei olnud ennist viimane hoiatus, kuivõrd ka praegu tegi vea ja teist kollast ei järgnenud.
17:31
Rasmus Voolaid: Uljanov keerutas 75. minutil korraliku paugu tahaposti suunas, aga Meerits võttis altnurgast ära.
17:33
Rasmus Voolaid: Plotnikov jäi karistusalas päris vabaks, aga lõi täpselt Pechterile sülle.
17:34
Kus seal kartsepi ja mcwoodsi momendis nüüd viga oli? Mõlemad kõrvuti mängisid palli ja viga
17:34
Rasmus Voolaid: Eemaldamine Hoiatus 77. Prosa võeti pikali, ta sai umbes 5-6 sekundit käsi laiutada ja kohtunikega kurjustada, aga lõpuks tuli vile ja Prošinile teine kollane!
17:34
Rasmus Voolaid: Tammeka ja Trans ikka oskavad.
17:35
Normaalne otsus nüüd
17:35
Rasmus Voolaid: Aga Prošin on väljakul alles!
17:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Sander Kapper, Sten Reinkort vahetus.
17:36
Rasmus Voolaid: Ju siis tal ikka ei olnud seda esimest kollast... Prošin nüüd sai müüris olles palliga vastu pead ja kohe arstid platsile.
17:37
Samas soccerneti chatis ei ole kirjutatud esimest kollast ka üles
17:37
Rasmus Voolaid: Jah, ma sain sellest poolajal teada, kui ametlikku protokolli vaatasin. Nüüd kerisin mängu järgi ja 28. minutil tegi Prošin küll vea, aga kollast tõesti ei saanud.
17:38
Rasmus Voolaid: Värav  AGA PLOTNIKOV TAAS! McWoods tegi teravust ja Plotnikov lõi enne Pechterit ära.
17:38
Külastaja Narvakas kommentaar
Prosa, ära karju lihtsalt mängi nagu mees.)
17:39
Hästi üritas tammeka, aga kui ei suudeta skoorist kinni hoida, siis pole suurt tähtsus mitte millelgi
17:39
No selle mänguga kõik
17:39
Vooot, Plotnikov ei karja, ta lihtsalt teeb oma tööd.)
17:43
Rasmus Voolaid: Kuigi Tammeka vajab väravat, siis seda jahib hoopis Trans. McWoods sai kastist löögile ja teenis järjekordse nurgalöögi.
17:46
Rasmus Voolaid: Veel üks peatrauma. Baneta ja Reinkort panid pead kokku ja pilk virvendab vist Benetal veidi rohkem.
17:46
Rasmus Voolaid: 90. minut käib ja Tammekal karistuslöök paremalt äärelt.
17:47
Rasmus Voolaid: Kevin Aloe sai täiesti vabalt löögile, aga paarkümmend sentimeetrit üle lati!
17:47
Rasmus Voolaid: Neli lisaminutit.
17:48
Rasmus Voolaid: Ja jälle vigastuspaus - nüüd põrkasid Irie ja Uljanov pahasti kokku.
17:49
Mängu üllatus on see, et peale korduvaid ohtlikke momente ja hilinemisi ning esimesel poolajal selgelt rünnaku mahavõtmist ohtliku veaga ei ole ühtegi kaarti saanud Irie.
17:50
Rasmus Voolaid: Vahetus 90+4. Artjom Škinjov võtab Kasparaviciuse välja. Igati loogiline vahetus.
17:51
Rasmus Voolaid: Üleaeg on täis, aga natuke tuleb vigastuspausi ja vahetuse arvelt juurde.