Rasmus Voolaid: Tere päevast! Avame Premium liiga pühapäeva Flora ja Kuressaare duelliga.
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on juba platsil ning vahetatakse pooled ära.
Rasmus Voolaid: Flora koosseisus midagi eriti põletavat pole, seekord alustab tipus Erik Sorga ning pingil on Frank Liivak. Kuressaare on aga platsile tulnud 5-4-1 formatsiooniga ning pingile on jäetud meeskonna tähtmängija Sander Laht.
13:01
Külastaja ohjah kommentaar
Jah, kui Floraga mäng, kohe kõige ohtlikum vend pingile :) Liiga läbinähtav :)
13:03
Rasmus Voolaid: Nagu arvata võis, siis Flora on alustanud tuliselt. Herol teeb paremal äärel vastastele ära ja paneb ideaalse palli värava eest läbi, aga seda ei puudutanud mitte ükski mängija.
13:04
Külastaja Ee kommentaar
Kus karofeld siis, ei taheta flora vasta värava panna, muidu flora ei löö ära?
13:04
Rasmus Voolaid: Karofeldi on kimbutanud vigastus ja seepärast jäi tal juba ka nädala eest kohtumine pooleli.
13:05
Külastaja mälutud kommentaar
karofeld on ju vigane
13:05
Rasmus Voolaid: Tuli ka kinnitus, et Sander Lahte kimbutab pisivigastus ja seepärast on ta pingil.
13:08
Rasmus Voolaid: Kurel pingil väravavahti pole, jah.
13:09
Külastaja Kalmer kommentaar
Miks Järvelaidi pole
13:09
Rasmus Voolaid: Vabandused, ta mängib ikka, aga millegi pärast uudisest välja jäänud. Nüüd on ikka kõik 11 meest kirjas.
13:10
Rasmus Voolaid: Flora laseb järjest kasti väga häid tsenderdusi, aga mitte ühtegi korralikku lööki veel tehtud pole. Peategelased seni olnud Herol ja Kostja.
13:11
Rasmus Voolaid: Nüüd pani Sinjavski palli värava ette ja Valmas lõi ohtlikult pallist mööda, aga Kütt päästis.
13:14
Rasmus Voolaid: Pall põrkas Kuressaare karistusalas lahtiselt ja Pürg sai umbes penaltipunktilt lööma, aga täiega taevasse.
13:16
Rasmus Voolaid: Suur segadus Kuressaare karistusalas! Kõik lõppes sellega, et Herol vajutas palli vastu Sinjavski rinda, vastasel juhul oleks sahisenud.
13:16
Rasmus Voolaid: Jätkuolukorras tulistas Vassiljev eemalt, aga Kütt võttis altnurgast ära.
13:17
Rasmus Voolaid: Ei saa Flora! Nurgalöögi järel käis pall isegi postis. Kõigest 16 minutit mängitud.
13:17
Rasmus Voolaid: Isegi post-latt-Küti tõrje kombinatsioon oli.
13:20
Kuna murule kolitakse
13:22
Rasmus Voolaid: Mai keskel/teises pooles. Peast tean öelda, et Tamme staadionil peaks esimene murumäng olema Tammeka - Flora 22. mail. A. Le Coq Arenal vist 18. mai. Loodan, et nüüd ei eksinud.
13:23
Rasmus Voolaid: Värav 23. KONSTANTIN VASSILJEV! SUPERVÄRAV!
13:25
Rasmus Voolaid: Flora ei saanud, ei saanud, ei saanud, aga Kostja sai! Pall põrkas talle umbes 20 meetrile ette ning ühe puutega pommlöök Kütist mööda. Söötjat protokolli ei lähe.
13:27
Rasmus Voolaid: Vassiljev on hoos! Tegi Karmo Pajule jalgevahelt ja siis paugutas vasakuga, aga mitte nii hästi kui omal ajal Hollandile.
13:31
Rasmus Voolaid: Sinjavski on väga näljane. 30. minutil tegi enda klassikat ehk võttis paremale jalale löögile, aga Kütt tõrjub. Seni Kure väravavahilt väga hea esitus.
13:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus34. Kuusk ja Pürg võtsid kahe peale Maarilt palli ära ja siis tegi Kuressaare mängija kohe Kuusele vea. Mängu esimene kollane.
13:37
Rasmus Voolaid: Sportland Arenal on tuul tõusnud, aga ainult ühel pool väljakut. Küti väljalöögid jäävad justkui õhus seisma, aga samas Alandi poole peal on tuulevaikus. Samas Kuressaare peaks olema harjunud.
13:38
Rasmus Voolaid: Värav 37. Erik Sorga õigustab oma algkoosseisu pääsemist!
13:38
Rasmus Voolaid: Miller söödab, Sorga astub mängijatest eemale ja lööb vasakuga taha allanurka. Sorga hooaja kaheksas koll.
13:43
Rasmus Voolaid: Kuressaare parim võimalus tuli Flora enda tagasisöödust, mis Alandi värava poole veeres, aga puurilukk sai selle rahuliku sörkjooksuga meeter enne väravajoont kätte.
13:43
Rasmus Voolaid: Poolaja viimased minutid tiksuvad.
13:45
Rasmus Voolaid: Sinjavski keerutab tahanurka, aga tänu väiksele rikošetile napilt mööda. Järgnenud nurgalöögist proovis Herol otse värava peale lüüa.
13:46
Rasmus Voolaid: Kütt sai viimasel minutil veel ühe tõrje teha, seekord Heroli vastu. Aga poolaeg on läbi! Flora 2, Kuressaare 0.
13:59
Rasmus Voolaid: Just nii sündis esimene värav.

14:00
Rasmus Voolaid: Meeskonnad tulevad tagasi platsile ja esialgu veel vahetusi ei paista.
14:01
Külastaja Okei kommentaar
Kostja mootori ilusti käima saand,ehk tuleb täna kübaratrikk ka
14:01
Rasmus Voolaid: Läksime! Nüüd on Kurel taganttuul ja Floral vastu.
14:05
Rasmus Voolaid: Kreida otsib ka oma esimest väravat, aga 20 meetrilt umbes paar meetrit mööda. On ka temal tegelikult päris hea löök, mida esiliigas näha olnud.
14:09
Rasmus Voolaid: 53. minutil lõi Millel hästi, aga Küti tõrje oli veel parem. Jätkuolukorras oli Sorga suluseisus.
14:12
Rasmus Voolaid: Ohoh, nüüd Kuusk tõusis kaitseliinist, pani ise kõva soolo ja lõi ka tugevalt peale, aga Kütt tõrjus ära.
14:14
Rasmus Voolaid: Teisel poolajal proovivad need mehed, kes esimesel seda teha ei saanud. Löönud on juba Kreida, Miller, Kuusk ja Järvelaid. Järgmisena Nurmela? Siis peaks küll olema kõik väljakumängijad lüüa saanud.
14:16
Külastaja Steinz kommentaar
Kui Kütt nii jätkab, võtab võibolla esivv koha endale, super mäng siiani tema poolt. Tõmbab ühe mänguga korraliku koguse savesid endale. Mis arvad tema mängust Rasmus?
14:16
Rasmus Voolaid: Tõesti väga hea. Väravate puhul polnud midagi teha ja kõik muu on ta eeskujulikult ära teinud.
14:20
Rasmus Voolaid: Vahetus 65. Flora vahetused: Gert Kamsi comeback ja platsile ka Pavel Dõmov, puhkama Anselmi Mikael Nurmela ja Vladislav Kreida.
14:21
Rasmus Voolaid: Vahepeal käis Järvelaiu eeltöö järel ka pall postis, lööjaks oli vist Sorga.
14:22
Rasmus Voolaid: Värav 66. Dõmovi esimene puude on KULDNE! Ja pöial püsti Jürgen Henni suunas.
14:23
Rasmus Voolaid: Järvelaid tsenderdab ja Dõmov paneb peaga palli võrku, Märten Opp andis omalt poolt tahtmatult õnnetu rikošetiga veidi täpsust juurde kah.
14:24
Rasmus Voolaid: Vahetus 68. Karl Ivar Maari küllaltki tühi tööpäev tipuründajana sai läbi, Maarek Suursaar väljakule.
14:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus 69. Kelder tegi Flora uuele kaptenile Kamsile vea ja sai kollase.
14:25
Külastaja das kommentaar
kas sorga on juunikuus koondisenimekirjas?
14:25
Rasmus Voolaid: Seda ei saa sugugi välistada.
14:29
Rasmus Voolaid: Vahetus 70. Vigastuspausid järjest lõppevad: Kure poolelt tuli Märten Opi asemele sisse Rasmus Saar. Flora võttis välja Martin Milleri ja platsile sai esimest korda sel hooajal Mihkel Ainsalu.
14:29
Rasmus Voolaid: Vassiljev pani ideaalse läbisöödu Sinjavskile, aga siis jäi nurk teravaks ja Kütt võttis ka selle ära.
14:30
Rasmus Voolaid: Pahandus Karmo Pajuga, kes peab platsilt ühe jala peal ära hüppama. Nende õnneks on üks vahetus veel alles.
14:32
Rasmus Voolaid:  Vahetus Saabki Paju mäng läbi, Kristjan Moorats tuli 76. minutil tema asemele.
14:33
Rasmus Voolaid: Värav 77. HEROL! Taas üks supervärav!
14:34
Rasmus Voolaid: Pruul oma karistusalast puhastab, aga täpselt Herolile jala peale, kes siis umbes 25 meetrilt tagumisse posti keerutab!
14:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus80. Miil tegi Järvelaiule jõulise vea.
14:37
Rasmus Voolaid: Sinjavski kukub karistusalas, aga ei tule penaltit.
14:38
Rasmus Voolaid: Järvelaid pani väga kavala löögi lati alla, aga Kütt oli selleks valmis.
14:39
Külastaja kribenski kommentaar
sinyavsky on ka midagi ohtliku teinud?
14:40
Rasmus Voolaid: Päris palju. Kõik Flora ründavamad mängijad on, aga Kütt on mees omal kohal.
14:42
Rasmus Voolaid: Vassiljev jahtis 86. minutil oma teist, aga Mairo Miil klaarib paarilt meetrilt peaga. Kütist oleks see pall mööda läinud.
14:44
Kure fännina on hea tunne, et 4 hetkel veel vaid on. Halvemal juhul võiks vabalt 8-9 olla taha löödud.
14:44
Rasmus Voolaid: Värav Nüüd on 5 ... Herol taas!
14:45
Rasmus Voolaid: Purjetas Herol mööda karistusala joont ja vajutas vasakuga allanurka ära. Söötja on vist Gert Kams, aga kinnitame üle.
14:46
Rasmus Voolaid: Siiski Mihkel Ainsalu.
14:47
Rasmus, mis arvad sellest, et Kure põhimängijaid pingile jätnud/koosseisust välja tänaseks?
14:48
Rasmus Voolaid: Vigastused. Pole midagi parata, katkiseid mängijaid ei saa ju platsile panna.
14:48
Rasmus Voolaid: Lõpuvile! Kuressaare kaitses vapralt, aga lõpuks tuli ikkagi viis palli välja võtta.
14:48
Rasmus Voolaid: Aitäh kõigile ja peagi tulevad ka osapoolte kommentaarid. Ilusat laupäeva!