Teisipäev, 23. aprill 2019
18:58
Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele vutisõpradele! Kohe on algamas karikavõistluste esimesed veerandfinaalid. Mina toon teieni olulisemad sündmused mängust, mida saate siinsamas otsepildis ka vaadata. Ehk siis Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka lahing on minu fookuses.
18:59
Kasper Elissaar: Koosseisudest nii palju, et Kalju poolelt jääb täna eemale Liliu, kellel on kerged probleemid hüppeliigesega. Tammeka pidi viimasel hetkel tegema ka ühe käigu: Andre Paju ei saa alustada ja Mihkel Järviste tema asemel põhis.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, mina vaatan Tabasalu ja Elva kohtumist.
18:59
Kasper Elissaar: AVAVILE!
18:59
Külastaja skeptik kommentaar
Kuna Tammeka ilmselt 90(või 120) minutit taga nulli hoida ei suuda siia võiks nad ka keskenduda rohkem ründamisele kui 9 pãeva tagasi
19:00
Külastaja realist kommentaar
Huvitav kas Tabasalus tuleb rohkem inimesi staadionile kui Hiiul ...
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Tabasalu ja Elva selgitavad ainsa mitte-meistriliiga meeskonna, kes poolfinaali pääseb.
19:00
Kasper Elissaar: Tabasalus on jalgpallihõngu küll. Kohapeal olev Ott Järvela juba jõudis hõisata, et väga hea jalgpallielamus seal veel enne avavilet juba käes.
19:01
Kasper Elissaar:
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Tabasalus pandi pall mängu.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Nahki karistuslöök jäi madalaks ja ei lennanud esimestest Elva mängijatest mööda.
19:04
Kasper Elissaar: Hiiul on alustanud Kalju selgelt tugevamini. Hetkel otsitakse päris aktiivselt juhtväravat.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  VäravThomson viib juba kolmandal minutil Elva juhtima! Elva esimene võimalus lõppes kohe väravaga. Karistuslöögi olukorras lõi Thomson esmalt peaga ja Rumberg sai löögile käed ette, aga Thomson lõi jalaga uuesti ja siis sahises.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Tabasalul oli väga hea võimalus kiirelt viigistamiseks, paremalt äärelt murti läbi ja pandi pall värava ette, kus Nahk kuuelt meetrilt palli taevasse lõi.
19:07
Kasper Elissaar: Tammeka on nüüd ka oma rünnakud käima saanud ja Teleši suunas on esimesed pallid ka saadetud. Suurt ohtu aga veel üleval ei ole.
19:09
Kasper Elissaar: Huvitav on see, et täna on roosade pantrite sektoriks tühjus ja vaikus. Kas väikestviisi protest?
19:10
Kasper Elissaar: 12. minutil võeti aga laul üles.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Lõppe, kes viimati räägitud Tabasalu läbimurde paremalt äärelt tegi, vajas nüüd arstiabi.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Heinmaa libistas oma karistusalas ohtlikult Frei jalalt palli ära, aga tegi seda puhtalt.
19:18
Kasper Elissaar: Tammeka sai nurgalöögist palli värava suunas saata, aga Teleš oli jaol.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Pall oli taas ohtlikult Tabasalu karistusalas, aga Maidla ja Jürgen Kuresoo löögid blokeeriti.
19:21
Kasper Elissaar: Kalju fännid küsisid oma mängijatelt, kus nende klubi on. Foto: Liisi Troska

Nõmme Kalju fännid ilmusid täna staadionile oma kohale 12. minutiks. Enne seda rippus nende sektoris kiri küsimusega: "Kalju, kus sa oled?" Vihje klubi esindusvõistkonna näotutele esitustele. Foto autoriks Liisi Troska.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Elval olnud mitmeid poolohtlikke standardolukordi. J. Kuresoo kornerist sai Tinn lüüa, kuid kaitsja blokeeris.
19:25
Külastaja Sillamäe kommentaar
Kas on mingit infot eelmises Kalju mängus tehnilisel alal selleks mittevolitatud isiku viibimise tagajärgedest? Kas tuleb tagantjärgi tehniline kaotus?
19:25
Kasper Elissaar: Mingit tehnilist kaotust sealt küll ei tule. Näpuga järge ajades oli Kuno Tehva ka tehnilise ala ääres või taga.
19:26
Kasper Elissaar: Prosa sai kastis Reginaldilt vastu jalgu, aga huvitaval kombel penaltit ei määratud.
19:26
Külastaja kindlasti kommentaar
tuleb
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav25. minutil Lõppe viigistab! Heinmaalt pikk pall ette, Lõppe jooksis kaitseliini ära, pääses üks-ühele, mängis Käkist mööda ja lükkas palli tühja väravasse. 1:1.
19:28
Kasper Elissaar: Kirss lõi kannaga, aga Pechter jaol!
19:32
Tehva toetus/nõjatus vastu varumängijate pingi käsipuud. Platsi ääres nähtavad koonused on tunduvalt laiemalt kui varupink.
19:33
Kasper Elissaar: Tammeka sai nüüd mitu korda peale tulistada, aga Kalju suutis blokeerida ja Teleš lõpuks püüda. Mõlemal satsil on ikkagi omad võimalused olemas.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus33. minutil libistas Stüff äärel Frei maha ja sai kollase kaardi.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Järgnenud J. Kuresoo karistuslööki sai Thomson peaga jätkata ja Maidla virutas lati alla, Rumberg tõrjus.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav35. minutil lõi Thomson ühe veel! Peaga nurgalöögist alla nurka, Elva 2:1 ees.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöögi andjaks oli taas J. Kuresoo.
19:38
Kasper Elissaar: Kalju viimased standardolukordade lahtimängimised on olnud pehmelt öeldes ebaõnnestunud.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Küti pikast audist sai taas Thomson peaga löögile, seekord löök ohtlik ei olnud.
19:40
Kasper Elissaar: Zasavitchi kauglöök lendas üle värava. Mäng on hästi võitluslik ja natuke juhuslik. Õnnestunud sooritusi on väga vähe.
19:42
Kasper Elissaar: Täitsa ulme asju näeb ikka täna. Kalju oli omale ise kaitses ehitamas, Teleš väravast väljas, aga Tammeka meeste löök lendas üle värava.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Lõppe on teist korda täna väljaku äärde lonkamas.
19:44
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Hiiul on lõppenud 0:0 viigiga. Võimalusi oli mõlemal, aga üldiselt suhteliselt kehva kvaliteediga matš. Hästi palju praaki mõlemalt poolelt. Kõik kulgeb võitluse tähe all.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus43. minutil Tabasalu sunnitud vahetus: värava autor Lõppe välja, Subka sisse.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Enne vahetust läks J. Kuresoo karistuslöögist väga terava nurga alt ise peale lööma ja ei saanud väravale pihta.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati Tabasalus 2 minutit.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Lokk tõstis palli pehmelt kasti, Tinn napilt selleni ei ulatanud.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Tabasalus lõppes, Elva 2:1 juhtimas.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Poolaja esimeses pooles tegi Tabasalu ka päris palju rünnakuid Elva karistusalale, aga teises pooles surus Elva selgemalt oma mängu peale ja teenis palju standardolukordi. Need olid ohtlikud, sest J. Kuresoo leidis korduvalt üles Thomsoni, keda Tabasalu kaitsjad pidurdada ei suutnud.
19:57
Kasper Elissaar: Nõmmel käib täna kõik kiirendatud tempos. Mäng sai avavile juba 18.59 ning nüüd teine poolaeg algas ka kiiremini kui 15 minuti möödumisel.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Tabasalus käivad asjad veidi aeglasemas tempos ja teine poolaeg algas nüüd.
20:02
Kristjan Remmelkoor: Teadustaja sõnul on Tabasalus 521 pealtvaatajat!
20:05
Külastaja junn kommentaar
Tundub,et Subbotinile ollakse kõige rohkem võlgu,mees on minetanud kõik oskused!
20:06
Kasper Elissaar: Teisel poolajal on jätkunud seni seesama võitluslik mäng. Mõlemad proovivad, aga kvaliteeti napib seni.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Frei tugevast madalast tsenderdusest lõi Maidla lähedalt mööda.
20:07
Kasper Elissaar: Hoiatus56. minutil teeb Tauno Tekko karistusala ees vea ja saab kaardi. Kaljule väga heas kohast karistuslöök.
20:08
Kasper Elissaar: Subbotin keerutas karistuslöögist palli Pechterile sülle.
20:08
Külastaja Shparkz kommentaar
Palju Hiiul publikut?
20:09
Kasper Elissaar: Ametlik number puudub. Rahvast on nii põhitribüünil kui ka selle kõrval oleval telling-tribüünil.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Maidla andis kastis J. Kuresoo suunas kannasöödu, aga Makarov sai vahele.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Elva kontrarünnak, Rumberg tuli ebaõnnestunult väravast välja, J. Kuresoo tõstis palli ligi 40 meetrilt tühja värava suunas ja napilt mööda!
20:13
Külastaja Liliu kommentaar
Miks Liliut pole?
20:13
Kasper Elissaar: Nagu sai juba enne mängu öeldud: väike probleem hüppeliigesega.
20:13
Kasper Elissaar: Kalju annab nüüd Tammeka väravale tuld, aga Pechter jaol.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus57. minutil Tabasalu teine vahetus: Stüff välja, Tomson sisse.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Stüff sai mõned minutid tagasi võitluses M. Kuresooga haiget ka.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Elva esimene vahetus: Härm välja, Bussov sisse.
20:17
Kasper Elissaar: Puri on Kalju poolelt väga aktiivne olnud. Tema vigastusest paranemine võib Kaljut päris palju aidata.
20:17
Kasper Elissaar: Markovitši pommlöök keeras ristnurgast mööda.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Loki kauglöök oli Rumbergile lihtne saak.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Elva teine vahetus: Samoilov välja, Joandi sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav65. minutil lööb Maidla iluvärava! Lokk tõstis talle palli karistusalasse, Maidla võttis rinnaga omaks, tegi veel ühe põlvepuute ja pani siis ülepealöögi ristnurka! Elva juhib 3:1.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Elva kolmas vahetus: Frei välja, Kolesnitšenko sisse.
20:25
Külastaja Jaan kommentaar
Et tribüüni päris tühjad poleks, on Hiiule toodud rühm ajateenijaid.
20:26
Kasper Elissaar: Pechter püüdis järjekordse tema värava suunas tulnud löök/tsenderduse, mida Tamm ei suutnud väga suunata.
20:28
Kasper Elissaar: Järviste sai kasti tagant löögile, aga lõi Ugge pikali.
20:28
Külastaja R. kommentaar
Kalju on platsil kohustusest lepingus, mingit mängurõõmu pole
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Elva on kohtumist kontrollimas. Tabasalu kahte väravat, mida neil on vaja, hetkel kuskilt ei paista.
20:30
Kasper Elissaar: Prosa teenib umbes 22 meetri pealt omadele karistuslöögi.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav73. minutil lööb Kütt peaga 4:1 Elvale! Bussov tsenderdas, Rumberg sai Küti löögile käed õrnalt vahele, aga ei suutnud nurgast ära tuua.
20:32
Kasper Elissaar: Uljanovi löök võttis rikošeti ja lendas üle värava.
20:33
Kasper Elissaar: Vahetus81. minutil Zasavitchi välja ja Paur sisse.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Tabasalu kolmas vahetus: Liiva välja, Väiko sisse.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKolesnitšenko oli suluseisus ja lõi pärast olukorda palli minema ning sai 80. minutil kollase kaardi.
20:37
Kasper Elissaar: Vahetus86. minutil Tamm välja ja Klein sisse. Seis endiselt 0:0 Hiiul.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Kolesnitšenko löök karistusala vasakust servast lendas üle värava.
20:40
Kasper Elissaar: Ugge sai Subbotini nurgalöögist peaga palli suunata, aga üle. Tema õnneks tuleb aga uus nurgalöök.
20:41
Kasper Elissaar: Viimane normaalajaminut läheb käima. Kas näeme lisaaega?
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav83. minutil lööb Tinn lähedalt 5:1 Elvale! Suurepärase eeltöö tegi paremal äärel J. Kuresoo.
20:42
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit Hiiul!
20:43
Kasper Elissaar: Reginaldi kauglöök lendas kõvasti mööda!
20:45
Kristjan Remmelkoor: Elva kaotas oma karistusala lähistel palli, Stüf sai kasti joonelt löögile, kuid löök jäi pehmeks ja Käkk püüdis.
20:46
Kasper Elissaar: LISAAEG!
20:47
Kasper Elissaar: Normaalaeg lõppes 0:0, eks ta üsna aus seis ole. Mõlemad on otsinud ja proovinud, aga ei ole midagi välja tulnud.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Tabasalus üleminuteid ei tulnud, lõpuvile tähistab Elva 5:1 võitu.
20:49
Kasper Elissaar: Lisaaeg Nõmmel algas!
20:51
Kasper Elissaar: Vahetus93. minutil Uljanov välja ja Reinkort sisse. Tammeka esimene vahetus täna.
20:54
Kasper Elissaar: Vahetus96. minutil Kalju kolmas vahetus: Kirss ära ja Nunez sisse.
20:57
Kasper Elissaar: Mõlema poole pealt on märgata väsimust. Lohakus torkab üha enam silma.
20:58
Kasper Elissaar: Hoiatus100. minutil saab Sander Kapper rünnaku mahavõtmise eest hoiatada. Võttis süü omaks.
21:01
Kasper Elissaar: Tammeka on nüüd päris madalale kaitsesse vajunud, aga mida ei võta ära kaitsjad, võtab Pechter.
21:02
Kasper Elissaar:  VäravTartu Tammeka endine poiss Kaspar Paur lööb 104. minutil palli kastist vasakusse alla nurka! Kalju 1, Tammeka 0.
21:03
Kasper Elissaar: Tsenderdus kukkus üle Tammeka kaitsjate Paurile, kes sättis veidi ja lõi ära.
21:04
Kasper Elissaar: Üks üleminut lisaaja esimesele poolajale.
21:05
Kasper Elissaar: Lisaaja esimene pool on läbi. Kaljul 1:0 eduseis.
21:06
Kasper Elissaar: Läks taas!
21:07
Kasper Elissaar: VahetusJõgi tuli ka välja ja Veelma tema asemel väljakule.
21:08
Kasper Elissaar: Frischer löödi maha pikali!
21:08
Kasper Elissaar: Kolme meetri kauguselt sai Reintamilt obaduse palliga vastu pead.
21:09
Kasper Elissaar: Kalju arst käis abistamas ja mäng läheb edasi.
21:11
Kasper Elissaar: Sõdurpoistel sai linnaluba otsa vist. Mängu lõpuks on nad tribüünilt kadunud.
21:11
Kasper Elissaar: TAMMEKALE PENALTI!
21:11
Kasper Elissaar: Kapper murdis paremalt kasti ja Ugge pani jalad ette. Rumal-rumal.
21:12
Kasper Elissaar: Tekko lööma.
21:13
Kasper Elissaar: ULME, MIS TOIMUB! Teleš tõrjus vasakult alt nurgast Tekko löögi ära, aga mees jõudis ise esimesena kohale ja rammi palli võrku!Värav
21:13
Kasper Elissaar: Kalju leer jõudis juba juubeldada, aga pall ei jäänud Teleši kätte püsima ja Tekko tegi ära.
21:14
Kasper Elissaar: VahetusSander Kapper 114. minutil välja ja Maanas sisse.
21:15
Külastaja l kommentaar
kas Aloel siis eriluba minna hiljem?
21:15
Kasper Elissaar: Aloe on ilmselt valmis riskima karistusega, et see mäng ära mängida.
21:19
Kasper Elissaar:  HoiatusKevin Aloe saab 118. minutil kollase.
21:20
Kasper Elissaar: Värav119. minutil lööb Hector Nunez 2:1! KALJU EES!
21:20
Kasper Elissaar: Paur riputas standardi järel palli kasti ja Nunez lükkas peaga nurka ära!
21:20
Kasper Elissaar: Tammeka nõudis suluseisu, aga seda ei olnud seal, tundus.
21:22
Kasper Elissaar: 232 pealtvaatajat täna Hiiul. Üks üleminut.
21:22
Kasper Elissaar: VahetusKalju neljas vahetus: Roman Sobtšenko sisse ja Sander Puri välja.
21:23
Kasper Elissaar: LÄBI! Nõmme Kalju on poolfinaalis! Tartu Tammeka langeb lisaaja järel 1:2 kaotusega.
21:24
Kasper Elissaar: Tammeka on marus, et neil ei lastud viimast küljesisseviset veel ära mängida.
21:30
Kasper Elissaar: Oli põnev jalgpalliõhtu. Esimesed poolfinalistid on selged ja nendeks on Elva ja Kalju. Homme selgitatakse teised kaks ning duell Paide - Levadia on Soccernet.ee-s otsepildis ka nähtav. Püsige ikka meie lainel! Head õhtut!