Laupäev, 27. aprill 2019
15:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, vähem kui kolm ööpäeva pärast eelmist omavahelist kohtumist hakkavad uuesti mängima Maardu Linnameeskond ja Narva Trans, seekord Premium liiga raames ja Maardus.
15:56
Külastaja He kommentaar
Kust vaadata saab?
15:56
Kristjan Remmelkoor:  ETV+ näitab.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes kolmapäevase karikamänguga, on Transi algkoosseisus üks nimi erinev: Plotnikovi asemel stardib Nesterovski. Kuna Nesterovski on keskkaitsja ja Plotnikov ründaja, siis on positsiooniliselt päris palju ümberkorraldusi: Plotnikovi kohale tipuründesse liikus Kasparavicius, leeduka kohale vasakule äärele Saliste, kelle kohale ründavaks poolkaitsjaks omakorda Poljakov, kelle kohale omakorda kaitsvaks poolkaitsjaks Prošin, kelle kohale keskkaitsjaks läks Nesterovski.
16:00
Külastaja Aleksandr kommentaar
miks esa vadata netis?
16:00
Külastaja etv+ kommentaar
kuidas eestikeelseks saab etv+ kommentaatoreid?
16:00
Kristjan Remmelkoor:  ERR spordiportaalist peaks saama ka vaadata, eestikeelsete kommentaaridega. Telekas saab puldist kruttida eestikeelseks.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Maardu on teinud võrreldes karikamänguga kaks vahetust: Malov ja Džumadil alustavad, Kovtun ja Dmitrijev on jäänud pingile. Malov ja Džumadil ongi Premium liigas tavapäraselt põhimehed olnud.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on alanud.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Saliste madala tsenderduse Malov puhastas.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov riputas karistuslöögist palli kasti, pall jäi sinna ohtlikult põrkama ja Nesterovski pääses lõpuks löögile, kuid tulistas üle.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Saliste karistuslöögi klaarisid võõrustajad peaga ära.
16:07
Kristjan Remmelkoor: Trans surub. Poljakovi nurgalöögi suutis Kassjantšuk raskustega eemale lükata.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Premium liigas tänavu enim pealelööke teinud Kasparavicius proovis ka nüüd kaugelt peale lüüa, kuid oli ebatäpne.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Irie kauglöök on sama ebatäpne.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Prošin andis pika söödu Kasparaviciuse suunas, leedukas ei jõudnud pallini.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Tambergi madal tsenderdus klaariti ära.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Zelentsov, kellele Poljakov vea tegi, vajab arstiabi.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Maardu ei jõua rünnakute ülesvõtmisel kuidagi keskväljalt ülespoole.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  McWoodsiga kokku põrganud Malov vajab hetkeks väljaku kõrvale minekut.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Saliste kornerist lõi Irie peaga üle.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus24. minutil Maardu sunnitud vahetus: Malov lonkab välja, Kovtun jookseb sisse.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Kasparaviciuse tsenderdus puhastati peaga.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Boldõrev blokeeris Kasparaviciuse kauglöögi.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Džumadili madala tsenderduse klaaris Beneta.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonovi kauglöök võttis ohtliku põrke, Meerits tõrjus üle otsajoone.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Gussev virutas kaugelt üle.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Kovtun sai Prošini tugeva löögiga pihta ja pidi end veidi murul koguma.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Amemiya sai Zeneltsovilt pika söödu ja mängis end kastis löögile, Meerits tõrjus esiposti äärest!
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Saliste lõi 15 meetrilt üle.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus42. minutil peatas Džumadil kätega Kasparaviciuse ning sai mängu esimese kollase kaardi. Džumadil peab järgmise mängu Paide vastu vahele jätma.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKovtun võttis 44. minutil järgmise kaardi, kui libistas McWoodsile jalgadesse.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi karistuslöök läks täielikult mättasse.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahepeal sai Maardu mängu sisse, aga viimastel minutitel on Trans oma survet suurendanud.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTrans teeb vaheajal vahetuse: Tamberg välja, Plotnikov sisse.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Saliste riputas karistuslöögi kasti, Kassjantšuk püüdis.
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Transi vahetusega liikus Prošin vasakkaitsjaks ja Poljakov nihkus keskväljal allapoole.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Saliste tsenderdusel oli Kovtun peaga vahel.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov riputas palli kasti, aga täpselt sinna, kus oli ainult Kassjantšuk.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Irie sai Ogorodniku jalaga pihta (näo piirkonda) ja pidi end natuke aega murul koguma.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Zelentsovi nurgalöögiga tuli toime Beneta.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  McWoodsi kauglöök jäi kõveraks.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Trans võitis rünnakul mitu õhuvõitlust järjest, Kasparavicius söötis lõpuks peaga McWoodsile, kelle löök 15 meetrilt jäi nõrgaks, Kassjantšuk püüdis.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Saliste lõi kasti joonelt, pall lendas leotud sentimeetrid üle lati!
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov lõi enda nõrgema ehk parema jalaga selgelt mööda.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Maardu kontrarünnakul Gussevi tsenderdus ebaõnnestus.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Maardu sai Transi kasti ümber päris palju sööte teha, lõpuks Aasmäe puude ebaõnnestus ja pall läks üle otsajoone.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaliste tsenderdas ja Kasparavicius avas 65. minutil peaga skoori! Trans juhib 1:0.
17:26
Külastaja Narvakad kommentaar
Ajeeeee...Läks, läks, läks! Narva!
17:27
Kristjan Remmelkoor:  McWoods võttis Kasparaviciuse tsenderduse oma tiimikaaslase eest ära ja tegi ebaõnnestunud peapuute.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Kovtun blokeeris peaga Poljakovi kauglöögi, mis ei olnud kõige tugevam.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Saliste ja Kasparavicius tegid täpselt sama kombinatsiooni, mis viis-kuus minutit varem värava tõid, aga seekord läks leeduka pealöök üle.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Transi teine vahetus: Poljakov välja, Škinjov sisse.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Maardu teine vahetus: Džumadil välja, Šalabai sisse.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Irie kauglöök läks keskele ja Kassjantšuk püüdis rahulikult.
17:36
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Maardus 328.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov triblas end kasti joonele löögile, kuid lõi selgelt mööda.
17:41
Külastaja Risto kommentaar
Fantasy's paistab tulevat parim voor. Sairinen + Okoye tõid kokku vist isegi 4* punkte kui Prosa. Nüüd viimaks Salistelt assist ja Meerits saab ka ehk nullimängu
17:44
Kristjan Remmelkoor: Plotnikovi söödust oli Kasparavicius peaaegu keskelt läbi pääsemas, aga leeduka esimene puude läks liiga pikaks.
17:45
Kristjan Remmelkoor:   Hoiatus87. minutil sai Irie kontrarünnaku mahavõtmise eest kollase kaardi.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Käib viimane minut, aga Meeritsal oli palju aega palli enda jala juures hoida, enne kui kaotusseisus maardukad talle peale otsustasid minna.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati ainult 1 minut.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+1. minutil Transi viimane vahetus: Kasparavicius välja, Zakarljuka sisse.
17:49
Kristjan Remmelkoor: Prošini tsenderdusest lõi McWoods peaga mööda.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile, mis tähistab Transi 1:0 võitu.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Vähemalt kuni Kuressaare-Kalju mänguni tõuseb Trans neljandale kohale.