Kasper Elissaar: Tere ja ilusat jalgpalliõhtut!
19:00
Kasper Elissaar: AVAVILE!
19:00
Külastaja skeptik kommentaar
Kui ma õigesti mäletan siis ka soccerneti viimase "silm peale" saate kaheksanda vooru eelvaates oli selle mängu algusajaks mãrgitud 13:00 ... Seega miks see kohtumine 6h hiljem algab?!? Raudselt on põhjus selles, et Kalju ei tahtnud sarnaselt eelmise aasta aprillile laupâeva hommikul enne 06:00 ãrgata, et siis 4h teekond Saaremaale ettevõtta kuna hotellipealt tasub ju sãâsta või kuidas ...
19:00
Kasper Elissaar: Pigem võis saates valesti olla. Üsna mõnda aega on see mäng juba sellise algusajaga olnud.
19:04
Kasper Elissaar: Koosseisudes mõned üllatused on. Kalju poolelt on Liliu pingil ja Zasavitchi asemel on keskväljal Sander Puri ja Puri asemel äärel Kaspar Paur, kes oli karikamängus suureks otsustajaks.

Kuressaare poolelt pakkusin eelvaates väikest avantüüri, et Sander Laht alustab tipuründes. Selle pakkumise põhjus oli see, et Jan Važinski ütles nädala eest, et on vaja mõelda, kuidas oma puudujääke parandada ja kuna ründemäng on Kuressaarel viimastel nädalatel väga kesine olnud, siis mõtlesin, et mine tea. Noh, muidugi Laht täna ikkagi oma koha peal ja eks näeme, kuidas tal täna tervis vastu peab. Lisaks on ka Elari Valmas põhikoosseisus ja kuigi siin pole üllatust selles mõttes, et Valmas ongi tänavu hästi mänginud ja saarlaste jaoks väga oluline lüli, siis sel nädalal oli mees tööalaselt välismaal komandeeringus ja ei saanud väga pallitrenni teha, mistõttu võis eeldada, et pigem alustab pingilt. Aga on siiski nii oluline mees, et Važinski teda põhikoosseisust välja ei jätnud.
19:06
Kasper Elissaar: Esimesed minutid on möödunud Kalju tüürimisel.
19:09
Kasper Elissaar: Terav pall käis Kuressaare värava eest läbi, aga Tamm ei saanud jalga vahele.
19:11
Kasper Elissaar: Puri sai nurgalöögi järel kasti joonelt löögile, aga otse õhust ei tabanud palli väga hästi ja saatis selle kõrge kaarega üle värava.
19:12
Külastaja Mart kommentaar
Miks ei võiks olla nurgas kell, et teaks mitmes minut käib?!
19:13
Kasper Elissaar: Mäng algas täistunnil ja hetkel käib 14. minut.
19:15
Kasper Elissaar: Subbotin lõi 16. minutil kaugelt peale, aga ka selgelt mööda. Kuressaare püsib kaitses seni korralikult.
19:17
Kasper Elissaar: Kuressaare jõudis ka vastase kasti, aga Lahe sööt Suursaare suunas jäi natuke liiga pikaks.
19:18
Külastaja asd kommentaar
Kes kommenteerivad seda mängu?
19:18
Kasper Elissaar: EJL-i ülekannet kommenteerivad Alver Kivi ja Margus Rajaver.
19:19
Kasper Elissaar: Hoiatus19. minutil sai Sander Seeman oma kasti kõrval tehtud vea eest kaardi.
19:19
Kasper Elissaar: Karistuslöögi järel sai Puri 20. minutil löögile, aga Kütt püüdis.
19:28
Kasper Elissaar: Sander Laht tõmbas 26. minutil hästi keskele ja vajutas korraliku kuuli värava suunas, aga sedapuhku võrk ei sahisenud. Teleš sai küll korraliku hüppe teha.
19:35
Kasper Elissaar:  Pajunurm blokeeris 35. minutil Subbotini löögi ja Kütt sai palli püütud.
19:37
Kasper Elissaar: Kulinitšilt 38. minutil kasti tagant löök, aga Kütt püüdis.
19:38
Külastaja jalkahuviline kommentaar
Laht ja Tutk ilusti terveks saanud, tore näha mehi tagasi, arvan et järgmine vigastus saabub neil korraga 2. juuni
19:39
Kasper Elissaar: Kütilt suurepärane topelt tõrje ja 39. minutil oli see Kalju värav ikka väga õhus. Esmalt Kirss, seejärel Subbotin.
19:40
Kasper Elissaar: See vandenõuteooriate värk on natuke naljakas. Laht ei saanud reaalselt mitmeid-mitmeid päevi meeskonnaga koos treenida, Tutk lonkas Flora matšile eelnenud kohtumiselt Paidega ära.
19:41
Kasper Elissaar: Kalju saab 20 meetri pealt karistuslöögi. Suurepärane koht löögiks.
19:41
Kasper Elissaar: Paur saatis palli taevasse 42. minutil.
19:45
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 0:0 viigiga! Kalju valdab palli ja mõnel korral on ka ohtlikuks muututud, aga Kuressaare kaitse ja Roland Kütt on seni tööga hästi hakkama saanud.
19:50
miks siis Laht ja Tutk nipinurgas eelmises voorus soovituste all oli?
19:53
Kasper Elissaar: Nipinurga info ei ole mitte kunagi perfektselt täpne. Mitte kunagi. Sama näide eelmisest nädalast: soovitasime ka Kevin Rääbist, aga mängupäeva hommikul öeldi Kalevist, et ta ikkagi jääb eemale. Klubidest jagatakse infot erinevalt. Ja lõppeks ongi jalkas asjad lahtised viimase hetkeni. Näide üle-eelmisest nädalast. Kuressaare - Paide mäng. Algkoosseisu pandi Roland Kütt, sest Magnus Karofeld oli vigastada saanud ja arvati, et ta ei saa mängida. Aga Karofeld tegi mängueelse soojenduse kaasa ja talle tundus, et suudab ikkagi mängida. Koosseisu tehti enne mängu vahetus: Kütt pingile, Karofeld põhisse. Karofeld suutis mängida umbes poole esimesest poolajast, kui pidi ikkagi vahetusse kõndima ja Kütt tuli väljakule. Vigastuste puhul tehakse palju otsuseid viimasel hetkel.
19:58
Kaua Karofeld laatsaretis on
19:59
Kasper Elissaar: Äkki järgmisel nädalal tagasi? Nägin teda treenimas igatahes eile.
19:59
Kasper Elissaar:  VahetusTamm puhkama pausil ja Liliu väljakule. Teine poolaeg on alanud!
20:03
Kasper Elissaar: Liliult 50. minutil Markovitši tsenderdusest peaga löök, aga meetri jagu mööda! Oli siiski ohtlik.
20:05
Kasper Elissaar: HoiatusAvilov rääkis omale 51. minutil kaardi välja. Sai kannatada, aga viga ei määratud ja polnud sellega rahul.
20:08
Kasper Elissaar: Paur ei saanud värava ette tulnud tsenderdusele jalga pihta.
20:10
Kasper Elissaar: Purilt 57. minutil kauglöök, aga üle värava. Samas Puri poolt tark tegutsemine. Kalju pole väga löögile pääsenud ja selline initsiatiivi võtmine on vajalik.
20:12
Kasper Elissaar: Suursaar sai Purilt väikse vopsu vastu põlve.
20:13
Kasper Elissaar: Alari Saar on peagi oma selle hooaja debüüti tegemas.
20:14
Kasper Elissaar: Kriisa söötis palli peaga värava ette Liliule, aga Kure õnneks oli Kütt jaol. Liliu nõuab Valmasele kätt.
20:14
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil Märten Opp välja ja Alari Saar paremale äärele.
20:17
Kasper Elissaar:  Kuressaare sai 64. minutil kontrasse, Suursaar söötis Lahele, kes tõmbas keskele ja lõi peale, aga Teleš püüdis.
20:18
Kasper Elissaar: Liliult 65. minutil järjekordne pealöök, aga taas napilt mööda!
20:19
Kasper Elissaar: Brasiillane on saanud täna korralikult pealöökide trenni teha, aga seni kolmest null.
20:22
Kasper Elissaar: HoiatusAlari Saar lõi vea järel palli kergelt-kergelt eemale ja sai 69. minutil kollase kirja.
20:22
Kasper Elissaar: Kütt tõrjub järjekordse Liliu löögi! Seekord sai jalaga lüüa.
20:23
Kasper Elissaar: Liliu tulek on teisel poolajal Kalju rünnakutesse ikka elu juurde toonud, aga ei saada veel palli võrku.
20:24
Kasper Elissaar: Laht sai Suursaare söödu järel kasti, aga Uggelt perfektne kaitsetöö!
20:25
Kasper Elissaar: Kaljule 25 meetri pealt karistuslöök.
20:25
Kasper Elissaar: Liliu lõi, aga Kütt tõi altnurgast välja!
20:26
Kasper Elissaar: 17 minutit veel jäänud ja seis endiselt 0:0.
20:27
Kasper Elissaar: Peeter Klein on peagi tulemas.
20:28
Kasper Elissaar: Kütt püüdis Kulinitši kauglöögi.
20:28
Kasper Elissaar: VahetusKaspar Paur 76. minutil välja ja Klein sisse.
20:30
Kasper Elissaar: Kalju otsib väga isukalt oma väravat.
20:30
Kasper Elissaar: Ugge lõi vastu Kriisa jalga, aga Kütt püüdis!
20:31
Kasper Elissaar: Laht ja Markovitš põrkasid kokku kastis, aga Kalju ei saanud penaltit.
20:32
Kasper Elissaar: Kuressaare sai kontrasse, aga Saare tsenderdus ei leidnud omasid.
20:32
Kasper Elissaar: 11 minutit jäänud.
20:33
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil Tutk puhkama ja Karmo Paju sisse.
20:34
Külastaja A kommentaar
Kohutav otsus kohtunikult - puhas penalti.
20:35
Kasper Elissaar: Penaltihõngu oli seal korralikult, jah.
20:37
Ja teine sama hea otsus.
20:37
Kasper Elissaar: Seeman lõi Kirsiga põlved kokku ja on maha jäänud.
20:38
Külastaja Anonymous kommentaar
Kohtunik🤦🏽‍♀️
20:38
Sellele karikamängul Max ka vihjas, VAR muudaks väga palju Eesti liigas.
20:38
Kasper Elissaar: Karikamängul oleks Tammeka saanud penalti VAR-iga. Kaljut poleks see seal kuidagi aidanud.
20:39
Kasper Elissaar: Seeman on tagasi väljakul.
20:39
Kasper Elissaar: VahetusKuressaare viimane vahetus: Suursaar ära ja Karl Ivar Maar sisse. 86. minutil.
20:39
Külastaja ad kommentaar
Mikk Reintam peaks olema karjääri parimates mängija-aastates, aga passib Kaljus pingil. must be painful
20:40
Kasper Elissaar: Laht läks kaugelt optimistlikult löögile, aga üle värava.
20:40
Külastaja ... kommentaar
miks painful kui raha makstakse istumise eest
20:40
Kuidas sellised viled võimalikud on? No nii ilmselge penalti kui olla saab ja kohtunik ei tee teist nägugi
20:41
Kasper Elissaar: Miil lõi ka kaugelt, aga mööda.
20:41
Tammeka penalti oli 100% penalti, liiga palju rõhku pandi lause esimesele poolele, kus Max ütles, et ma ei tea kas see täna oleks midagi muutnud.
20:41
Külastaja Huviline kommentaar
Viimane aeg kõigil kohtunike kooli minna ja üldist taset tõstma hakata.
20:42
Kasper Elissaar: Kaks minutit jäänud. Seis püsib veel 0:0.
20:43
Kasper Elissaar: Liliu sai jooksu, aga Pajunurm lõi palli korneriks!
20:43
Kasper Elissaar: Neli üleminutit!
20:44
Kasper Elissaar: Kornerist ei tulnud midagi.
20:45
Kasper Elissaar: Klein lööb, aga Pajunurm vahel!
20:46
Go Kuressaare, go...lööge kontrast 1 Kalju võrku ja asi done!
20:46
Kasper, miks Sander Lahel pole kõrgemal tasemel õnnestunud läbi murda?
20:47
Kasper Elissaar: Laht ootas endalt natuke liiga palju. Tal on meeletult talenti ja lootused olid suured nii tal kui teistel. Aga pärast seda, kui ta tegi otsuse, et mängib oma lõbuks, on nii-öelda õide puhkenud ja tänaseks puudub tal juba ambitsioon kõrgemal mängida.
20:47
Kasper Elissaar: Viimane minut tiksub.
20:47
Kasper Elissaar: Kure mehed võtavad vigastuspausi.
20:48
Kasper Elissaar: Kaljule korner, aeg täis.
20:48
Kasper Elissaar: Avilov sai löögile, aga Pajunurm klaaris.
20:48
Kasper Elissaar: LÄBI! Kuressaare viigistab Nõmme Kaljuga! 0:0!
20:51
Kasper Elissaar: Kalju fännid on püha viha täis.
20:53
Kasper Elissaar: Oli igatahes väga põnev vutilahing, kuigi väravaid ei löödud. Aitäh, et olite meiega. Ilusat õhtu jätku!