Teisipäev, 7. mai 2019
19:00
Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele vutisõpradele! Kohe hakkame selgitama finalist.
19:00
Kasper Elissaar: Finalisti otsime sedapuhku Eesti karikafinaalile. Täna õhtul selgitatakse finalisti ka Meistrite liigas.
19:01
Kasper Elissaar: AVAVILE!
19:03
Kasper Elissaar: Koosseisude kohta nii palju, et Saliste alustab täna Transi äärekaitses. On Saliste seni mänginud Narvas peamiselt poolkaitses - äärel või ka number kümne kohal.
19:03
Kasper Elissaar: Škinjov lõi kolmandal minutil mõnelt meetrilt üle värava!
19:06
Külastaja skeptik kommentaar
Kui täna kommenteerib Jaak Kangur siis kas homme saab Jãrvela võimaluse ?!?
19:07
Kasper Elissaar: Järvela eelistab praeguses eluetapis pigem kirjutada jalgpallist, kui kommenteerida seda. Homset suurmängu kommenteerivad Kristjan Jaak Kangur ja Marko Pärnpuu.
19:12
Kasper Elissaar: Trans on alustanud hästi ja omab oodatult initsiatiivi. Proovitakse ja proovitakse, aga seni peab Elva vastu.
19:12
Kasper Elissaar: Elvale 12. minutil oma esimene nurgalöök!
19:13
Kasper Elissaar: Poljakov klaaris Tinni tsenderduse.
19:17
Kasper Elissaar: Kasparavicius lõi seitsmelt meetrilt pooltühjast väravast mööda.
19:24
Kasper Elissaar: Hoiatus23. minutil teeb Poljakov keskväljal vea ja saab päeva esimese kaardi.
19:25
Kasper Elissaar: Käkk käis väravast väljas tõrjetööd tegemas ning Beneta lõi seejärel latti!
19:26
Kasper Elissaar: Vahetus25. minutil lonkab Mihkel Kuresoo väljakult ära ja Henri Härm sisse.
19:30
Kasper Elissaar: Elva on olnud päris südikas.
19:33
Kasper Elissaar: Elva korner ei leidnud taas omasid.
19:38
Kasper Elissaar: Škinjov proovis 14 meetri pealt kääre lüüa. Ei õnnestunud see kõige paremini.
19:38
Kasper Elissaar: Kasparaviciuse löök maandus küljevõrgus.
19:43
Külastaja realist kommentaar
Tundub, et (rohkem) vâravaid näeb siis homses kohtumises(nagu eeldada võis) ...
19:43
Kasper Elissaar: Transi kimbutab küll täna jah see selle hooaja põhiprobleem. Ehk siis väravate löömine.
19:44
Kasper Elissaar: Hoiatus43. minutil võttis Veiko Kütt kasti ees Škinjovi maha.
19:45
Kasper Elissaar: VäravKäkk tõrjus Poljakovi karistuslöögi, aga tõrjele jõudis esimesena jaole Zakarljuka, kes viiekasti nurgast palli esiposti kõrvalt võrku ajab.
19:46
Kasper Elissaar: Üks üleminut.
19:47
Kasper Elissaar: Aga üldiselt on jah Transi mure see, et neil pole väravalööjat. Nagu kirjutasin viimase liigamängu järel: "Narva Trans kaotas talvel oma senise esiründaja Dmitri Barkovi ja talle korraliku asendust leitud ei ole. Eric McWoods on küll väga kiire, aga selle juures mitte kõige parema löögiga. Julius Kasparavicius on hea triblaja, aga mitte külmavereline lõpetaja. Viktor Plotnikov on tugeva löögiga, aga ei jõua õigetesse kohtadesse ehk tal on puudu väravavaistust. Joseph Saliste võib kaaslastele lükata ette kui tahes palju sööte, aga sellest üksi jääb väheks."
19:47
Kasper Elissaar: HoiatusNesterovski võttis 45+2 omale Tinnile tehtud vea eest kaardi.
19:48
Kasper Elissaar: Meerits tõrjus Tinni tsenderduse ja esimene poolaeg on lõppenud! Trans 1, Elva 0.
19:50
Kasper Elissaar: Trans domineeris ja parema realiseerimise korral võiksid juhtida mitmeväravalise eduga, aga praegu on kirjas vaid üks. Samas mäng pole täiesti ühes augus. Elva on olnud tubli. Kaitses pole asjad täiesti käest läinud ja aeg-ajalt on ka rünnakule pääsetud.
20:00
Külastaja Busdijuht kommentaar
Golovljov vabaks saab küll siis temalt loodetakse neid vâravaid ehk ... või mine tea äkki tuuakse Koskor endale (laenule) kui Tartu teda see aasta ei taha
20:01
Kasper Elissaar: Vahetus  Vaheajal lõppes Škinjovi mänguaeg ja Vadim Mihhailov saab mängu.
20:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas!
20:04
Kasper Elissaar: Trans on alustanud tempokalt ja on juba mõned löögid tehtud, mis seni teed väravasse ei leidnud.
20:07
Kasper Elissaar: Värav51. minutil töötab taas kombo Saliste-Kasparavicius! Eestlane tsenderdas, leeedukas lõi peaga tagumisse nurka.
20:11
Kasper Elissaar: Bussov klaaris palli postipõrke kaudu väravast mööda.
20:14
Kasper Elissaar: Zakarljuka löök läks tagumisest postist mööda.
20:15
Kasper Elissaar: Vahetus59. minutil läheb Tinn puhkama ja Maidla sisse. Elva toob ründejõudu juurde.
20:15
Kasper Elissaar: Vahetus60. minutil Poljakov puhkama ja Nikita Mihhailov platsile. Nüüd väljakul Transi mõlemad Mihhailovid.
20:16
Kasper Elissaar: Hoiatus60. minutil räägib Saliste omale ka kaardi välja.
20:18
Kasper Elissaar: Irie löök pöördelt maandus Käki käte vahel.
20:19
Kasper Elissaar:  VäravNikita Mihhailov lööb 63. minutil kiirelt oma värava ära!
20:19
Kasper Elissaar: Hetk tagasi sekkus mees vahetusest, nüüd sai Salistelt söödu värava ette ja kaheksa meetri pealt pall võrku.
20:22
Kasper Elissaar: Kolistab Trans veel Elva värava latti. Irie löögi autoriks.
20:24
Kasper Elissaar: Vahetus69. minutil Kasparavicius ära ja Plotnikov sisse.
20:26
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil Bussov puhkama ja Karasjov sisse. Kõik vahetused tänaseks tehtud.
20:32
Kasper Elissaar: HoiatusEemaldamine 76. minutil saab Veiko Kütt oma teise kollase kaardi McWoodsi mahavõtmise eest ja Elva jääb vähemusse. Kaptenipael Ats Joandi käele.
20:33
Kasper Elissaar: HoiatusMinut varem sai kaardi ka Plotnikov.
20:38
Kasper Elissaar:  Värav82. minutil lööb Saliste 4:0!
20:40
Kasper Elissaar: Vadim Mihhailov söötis, Saliste pani nelja meetri pealt jala lihtsalt vastu ja tühja ära.
20:40
Külastaja Oskar kommentaar
Kus Jürgen Kuresoo on?
20:41
Kasper Elissaar: Ametlik kinnitus puudub, aga kõige tõenäolisem on vast, et puudub tervislikel põhjustel. Muidugi puudujaid on ka tööpäevast tulenevalt.
20:42
Kasper Elissaar: 240 pealtvaatajat täna Narvas.
20:44
Kasper Elissaar: Narvas on päris kõva vihm valla pääsenud.
20:46
Kasper Elissaar: VäravMarkas Beneta lööb 90. minutil Transile tüüpilise värava - viie meetri pealt jalg vastu. McWoods söötis. 5:0!
20:46
Kasper Elissaar: Mäng on lõppenud! Trans on 5:0 võiduga karikafinaalis! Nende vastane selgub homme paarist Kalju - Levadia.
20:48
Kasper Elissaar: Aitäh, et olite meiega ja püsige lainel edasi, sest peagi algab Meistrite liiga õhtu.