Pühapäev, 12. mai 2019
14:54
Kristjan Jaak Kangur: Tere ja ilusat pühapäeva! Emadepäeva jalgpalliduellid saavad kohe-kohe Viljandis avalöögi, kui Tulevik võtab vastu tabeliliidri, avaringi täiseduga läbinud Flora.
14:56
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud leiate uudisest ning midagi väga üllatavat neis pole. Tulevik läheb platsile täpselt sama seltskonnaga, kes alistas nädala eest võõrsil Narva Transi. Floras saab mänguvõimaluse Michael Lilander, eelmises voorus minuteid teeninud Mihkel Ainsalu loovutab keskväljal taas koha Martin Millerile.
15:00
Kristjan Jaak Kangur: PALL MÄNGUS!
15:02
Kristjan Jaak Kangur: Tänase mängu suur küsimus: kui palju teevad Viljandile kurja veel hiljuti nende enda ridades mänginud Herol ja Sinjavski?
15:03
Kristjan Jaak Kangur: Kodumeeskond on julgelt alustanud ja teisel minutil teenitakse ka mängu esimene nurgalöök, aga lahtimäng ebaõnnestub ning lõpuks teeb Ilves vea.
15:09
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljev otsib pika palliga Sorgat, aga sööt on liiga pikk. Flora fännid teevad seni tribüünil rohkem möllu kui Flora mängijad platsil. Aga kannatlikkus on tänavu olnud ka üks florakate edu märksõnu.
15:10
Kristjan Jaak Kangur: Alles pääseb korraks Ilvese söödust peaaegu Kamsi selja taha, aga laseb palli üle otsajoone.
15:11
Kristjan Jaak Kangur: Ohtlik! Sinjavski asjatab äärel ja söödab teravalt värava ette, aga Kallaste on jaol. Kohe läheb pikk pall ette, aga Saag ei saa seda kätte.
15:12
Kristjan Jaak Kangur: Flora plaan number üks tundub praegu olevat selge - Sorgale jooksu peale. Seni ei ole veel õnnestunud.
15:14
Kristjan Jaak Kangur: Kuusk läheb vastase karistusalasse ja Kams saadabki pika audiviske tema pea peale. Kuusk pääseb pöördelt löögile, aga see Kallastele mingit muret ei valmista. 15 minutit kohe mängitud ja seni on olnud igati võrdne võitlus.
15:15
Kristjan Jaak Kangur: Sorga hüppab Edurile päris valusalt selga ja Tuleviku äärekaitsja vajab enda kogumiseks väikest puhkehetke.
15:18
Kristjan Jaak Kangur: Tasapisi hakkab mäng siiski Flora kätte kalduma. Vassiljev proovib kaugelt, aga löök on pehmevõitu ja ebatäpne.
15:21
Kristjan Jaak Kangur: Herol saab audiviskest kiirelt palli ja teenib nurgalöögi. Flora teine, Vassiljev annab.
15:21
Külastaja Sander kommentaar
Tere, kust üle kannab?
15:22
Kristjan Jaak Kangur: ETV 2 näitab otsepilti.
15:22
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljevi jalalt kerib pall kenasti karistusalasse, aga Sinjavski ei ole vist päris valmis, et tema ees mehed kukuvad ja pall talle otse jala peale tuleb. Löögini Flora ei jõuagi, Kallaste nopib järgneva söödu värava alla.
15:25
Kristjan Jaak Kangur: Korraks on Viljandil raske, kui palli kuidagi oma kasti lähedusest välja ei saada. Aga siis tullakse keskväljale, kus Sinjavski tõmbab Seederil jalad alt ja saab mängu esimese kollase kaardi.
15:25
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus 25. minutil läheb Sinjavskile kaart kirja.
15:26
Kristjan Jaak Kangur: Kohe teeb Seeder ise äärel vea Sorgale, Vassiljev keerutab karistuslöögi kasti, Kuusk suunab edasi ja Kallaste tõrjub võimsa hüppega!
15:26
Kristjan Jaak Kangur: Vist oleks ka mööda läinud, aga samas oli tagapostis veel üks mees valmis ära lükkama. Hea tõrje Kallastelt, kes püüab seejärel ka nurgalöögi.
15:30
Kristjan Jaak Kangur: Enne Flora šanssi Tuleviku karistuslöögi probleemideta püüdnud Richard Alandil on senise pooltunni jooksul olnud väga rahulik tööpäev. Nüüd saab Tulevik ka korraks palli vastase karistusala juurde pidama, aga Saagi kukkumisele mingit vilet ei järgne ja pall läheb Florale.
15:32
Kristjan Jaak Kangur: Millised olukorrad jätab Flora mõne sekundi jooksul kaks korda löömata!!! Esmalt lööb Miller pallist mööda, Sinjavski tsenderdab uuesti ja Sorga on üksi tühja värava all, aga ei saa samuti pallile pihta!
15:33
Kristjan Jaak Kangur: Kohe tõmmatakse täpselt karistusala joone taga maha Vassiljev, ohtlik karistuslöögikoht. Kams lööb üle müüri ette nurka, aga löök jääb veidi pehmeks ja Kallaste püüab.
15:33
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Lang sai eelnevast olukorrast 32. minutil ka kollase kaardi.
15:34
Kristjan Jaak Kangur: Teises otsas võlub Saag targalt karistuslöögi välja. Loigolt hea karistuslöök, aga Flora suudab mõningate raskustega palli minema lüüa.
15:35
Kristjan Jaak Kangur: Lilander jääb Loigo vastu pisut hiljaks ja Tulevik saab keskväljal jälle palli kätte. Oluline hetk Tuleviku jaoks, sest Flora vahepealse surve alt on korraks välja pääsetud.
15:36
Kristjan Jaak Kangur: Taas annab Loigo hea karistuslöögi, mis tekitab Flora kaitseliinis segadust, kuid Saagi nina eest lüüakse pall üle otsajoone. Saag saab kuskilt ka vere lahti ja peab korraks pingi juurest läbi käima, et abi saada.
15:36
Külastaja Talunik kommentaar
No täiesti kohutav ikka,mis on kohtunikude tase eesti liigas. Selgelt mängib palli kohtuniku nina ees ja antakse karistuslöök. Imelik ka see et kõik sellised eksimused tulevad suurte tiimide kasuks.
15:37
Kristjan Jaak Kangur: Ma siin mingit vandenõud ei näeks, aga tõesti, telekorduse põhjal oli Langile kollase kaardi toonud karistuslöök pigem valesti antud.
15:38
Kristjan Jaak Kangur:  Värav SINJAVSKI! Flora vasturünnak ja pall on võrgus.
15:40
Kristjan Jaak Kangur: Sinjavski algatab ise keskväljalt rünnaku, söödab äärele Vassiljevile ja sealt tuleb karistusalasse tsenderdus, millele on Sinjavskil vaja vaid jooksu pealt jalg vastu panna. Kallastel pole seal midagi teha ja 39. minutil lähevad külalised juhtima. Sinjavskile selle hooaja neljas tabamus.
15:44
Kristjan Jaak Kangur: Sinjavski töötab hästi tagasi kaitsesse, võtab Loigolt palli ja Flora läheb oma teise jahile. Sinjavski proovib "oma klassikalist" ehk vasakult äärelt lõige keskele ja löök taha nurka, kuid seekord ei saa pall õiget vinti sisse.
15:44
Külastaja realist kommentaar
Küll see Flora varsti ka komistama hakkab seda enam, et ükski vôiduseeria ei kesta igavesti. Lisaks eeldan, et Vassiljev nkn ei tee kõiki 36. liigamängu ka kaasa ning ühtlasi võib vabalt jârjekordne põrumine eurosarjas oma jälje jãtta ...
15:45
Kristjan Jaak Kangur: Seda, et Flora tänavu hooaja lõpuni ainult võite tunnistaks, ei usu kindlasti ka nende enda kõige optimistlikumad fännid. Aga küsimus on selles, kui kaugelt konkurendid peavad sel hetkel tagaajamist alustama...
15:46
Kristjan Jaak Kangur: Tulevik saab veel ühe karistuslöögi, aga see jääb väga pehmeks ja madalaks ning Külljastinen vilistab avapoolaja lõppenuks.
15:47
Kristjan Jaak Kangur: Kas Flora eduseis on õiglane? Pigem jah, sest kohati suruti Tulevik väga sügavale oma karistusalasse ning kontrolliti mängu pikkade perioodide jooksul kindlalt. Tulevik on ajuti südilt rünnanud, aga vastase värava all on nappinud teravust.
16:00
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS JÄLLE! Vahetusi kumbki meeskond poolajal ei tee.
16:02
Kristjan Jaak Kangur: Sorga ja Kams lollitavad karistusalas seinasöötudega Tuleviku kaitsjaid, kuni pall lõpuks üle otsajoone lüüakse.
16:04
Kristjan Jaak Kangur: Ilves kukub kastis, paraja sudimise järel proovib kaugelt Alles, aga kõrgelt üle ja kaugelt mööda.
16:06
Kristjan Jaak Kangur: Edur tõuseb kenasti äärelt ja Pürg on sunnitud Ilvese vastu vea tegema. Loigo taas palli taga.
16:10
Kristjan Jaak Kangur: Kümme minutit on teist poolaega juba mängitud, aga Tulevikul pole õnnestunud seni mängu pööret tuua. Asi on üsnagi kindlalt Flora kontrolli all.
16:11
Külastaja ok kommentaar
Flora kaotused võivad hakata tulema peale euromänge, sest siis tulevad nagunii kaotused ja kahjuks ükskõik milline kaotus mõjutab vaimselt nii palju, et võib edasi kanduda ka kodusesse liigasse
16:12
Kristjan Jaak Kangur: Sorga võtab äärel Edurilt palli, purjetab Karistusalasse ja lööb peale. Löök ebaõnnestub niivõrd, et läheb tagapostis seisnud Sinjavskil jalge vahelt läbi, aga Sinjavski oli ka napilt suluseisus.
16:12
Kristjan Jaak Kangur: Lang eemalt, aga see läheb kõrge kaarega järve poole. Lang vangutab ise ka pead.
16:15
Kristjan Jaak Kangur:  Herol proovib eemalt jalga, ei lähe palju mööda.
16:19
Kristjan Jaak Kangur:  HoiatusHoiatus Kaks kollast kaarti järjest: esmalt 62. minutil Seederile ja siis 64. minutil Kreidale, kes võtab maha rünnakule läinud Ilvese. Karistuslöögi järel saab pöördelt löögile Roosalu, aga saadab taas palli taevasse.
16:20
Kristjan Jaak Kangur: Värav TEINE FLORALE!
16:21
Kristjan Jaak Kangur:  Herol otse nurgalöögist!!! Keerutab madalalt ette posti ja suure segaduse käigus keegi teine sealt pihta ei saagi. Otse sisse!
16:23
Külastaja plaks kommentaar
kams teenis korneri, fant söödu?
16:23
Kristjan Jaak Kangur: Põhimõtteliselt peaks nii olema, jah.
16:24
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus See jäi ka Heroli viimaseks pallipuuteks, Liivak tuleb tema asemele.
16:24
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus 70. minutil saab puhkama ka esimese värava sööduandja Vassiljev, sisse Ainsalu.
16:25
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Õunap "tervitab" äsja platsile tulnud Liivakut mahatõmbamisega ja saab 71. minutil kaardi.
16:26
Kristjan Jaak Kangur: Flora jahib kolmandat, Kallaste päästab jälle alt nurgast.
16:27
Kristjan Jaak Kangur: Täpsustus Fantasy-söödu osas: siit siiski nurgalöögi teenija söötu kirja ei saa.
16:27
Kristjan Jaak Kangur: Ilves hoiab ees hästi palli, lõpuks pääseb meeste vahel triblanud Saag löögile, kuid kaitsja jalg on vahel ja Aland püüab probleemideta.
16:31
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Ka Tulevik vahetab 77. minutil: Loigo välja, Peips sisse. Lahkub ka Alles ning tema asemele tuleb Tomson.
16:32
Kristjan Jaak Kangur: Värav  KAIMAR SAAG!!! MISASI SEE OLI?!
16:33
Kristjan Jaak Kangur: Vincent Kompany, vaata ja õpi! Paarikümnelt meetrilt annab Saag täiest südamest minna, latt kõliseb ja pall maandub võrgus!
16:37
Kristjan Jaak Kangur: Väravasööt läheb siit Õunapile.
16:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav  AGA FLORA VORMISTAB IKKAGI ÄRA! MARTIN MILLER!
16:39
Kristjan Jaak Kangur: Tulevik võtab mõistetavalt riske, Ainsalu purjetab aga rahulikult kaitsjate vahelt läbi ja söödab Millerile, kellel on maa ja ilm aega sättida ja Kallastele püüdmatult pall võrku saata. 84. minutil 3:1 ja see mäng peaks ikkagi olema tehtud.
16:41
Kristjan Jaak Kangur: Liivak jahib neljandat, Kallaste tõrjub. Teise värava segaduses oli temalgi oma roll, kuid üldjoontes on Kallaste teinud tubli mängu.
16:41
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  87. Flora kolmas ja viimane vahetus, Miller ära ja Poom saab mõned minutid.
16:43
Kristjan Jaak Kangur: Viljandil karistuslöök lubavast kohast, aga Flora on kaitses kindel.
16:44
Külastaja Kribenski kommentaar
Kus Allik on?
16:44
16:45
Kristjan Jaak Kangur: Kui küsimus käib Martin Alliku kohta, siis peaks ta küll juba osalema treeningutel, aga pole pärast vigastust veel sajaprotsendiliselt mänguvalmis. Selline on meie viimane info.
16:45
Kristjan Jaak Kangur: 90 minutit on täis, kaks tuleb veel juurde. Flora võttis oma kolmanda väravaga hetkeks tekkinud pinged kiirelt maha, nüüd mängitakse juba lihtsalt lõpuni.
16:46
Külastaja referee kommentaar
Liivak tundub kuidagi uimane, mõtlesin et sisse tulles hakkab kohe teravalt tegema.
16:47
Kristjan Jaak Kangur: Lilander saab veel Saagilt hüppeliigesesse, aga ajab end ise püsti. Nüüd peaks kõik ka olema.
16:47
Külastaja lol kommentaar
ei tea jah, miks seda liivakut hoitakse, suht kange
16:47
Kristjan Jaak Kangur: Ja ongi kõik! Florale kümnest mängust kümnes võit, aga südilt mänginud Viljandi sai Saagi iluvärava toel väljateenitud au kätte.
16:56
Külastaja See ongi Liivaku tase kommentaar
Isetseb , triblab, kujutab endale ette ...
16:59
Kristjan Jaak Kangur: Siitpoolt kõik, aga üks mäng ootab täna veel ees, kui kell 19 võõrustab Tallinna Kalev Nõmme Kaljut, kellelt nad hooaja esimeses omavahelises kohtumises peaaegu võidu kätte said. Püsige lainel!