Laupäev, 18. mai 2019
15:58
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat jalgpallilaupäeva!
15:58
Kasper Elissaar: Lillekülas on suviselt soe, kuid veidi tuuline ilm. Flora ja Trans on praegu Premium liiga 11. vooru mänguks väljakule sammumas.
15:59
Kasper Elissaar: Kui Flora algkoosseisus ei ole üllatusi, siis Transi omas üks on. Eduard Golovljov, pea viimased 8 kuud ajateenistuses olnud ründaja teeb oma hooaja esimese stardi.
16:00
Kasper Elissaar: Kui enne mängu oli teada, et Diallo tervis on kahtlane, siis ennustasime teda algkoosseisu, kuid täna ta siiski koosseisus ei ole ja tema koha on võtnud Dmitri Prošin. Lisaks on Roman Nesterovski täna pingile jäetud ehk ka Irie alustab keskkaitses.
16:01
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
16:03
Kasper Elissaar: Kamsil juba terav tsenderdus värava eest läbi, aga keegi jalga vahele ei saanud.
16:03
Kasper Elissaar: Publikut on tribüünidele kogunemas päris meeldivalt. Ilm on super ka - kui mitte täna, siis millal veel?
16:04
Külastaja Njaa kommentaar
A.Le Coqi kohta on muru küll kehvas seisus.
16:05
Kasper Elissaar: Ma ei tea, millest sa räägid. Väljak on praegu just alanud kevadet arvestades ikka väga ilus.
16:06
Kasper Elissaar: Zakarljukalt hea tõus ja Alandilt 5. minutil suurepärane tõrje kauglöögile!
16:06
Kasper Elissaar: Nurgalöögi järel läks pall väravast mööda.
16:06
Külastaja asd kommentaar
Eesti streami ka kuskil on v vene keeles etv+? only
16:07
Kasper Elissaar: Teleri kaudu vaadates saab ETV+ puhul keelt valida: kas eesti või vene keele. Veebis saab ERR Spordi lehelt eesti keeles vaadata.
16:07
Kasper Elissaar: Golovljov on juba teravusi tekitamas.
16:08
Külastaja Kalmer kommentaar
Nurgad on ikka tõesti väga ilusad. Liivakastid.
16:09
Kasper Elissaar: Liiv on ühe nurga, kuhu päike ei paista, äärejoone taga (!). Kõige kehvemas seisus ongi lõunatribüüni esine, kuhu päike tribüünide kõrguse tõttu ei paista. Seal on aga iga päev lambid peal, et muru kasvada saaks. Täiesti põhjendamatu hala.
16:10
Kasper Elissaar: Kasparavicius lööb posti!
16:10
Kasper Elissaar: Murdis vasakult kasti ja sai lõpuks päris vabalt löögile. Trans on väga hästi alustanud.
16:11
Kasper Elissaar: Irie lükkas Järvelaiu tsenderduse nurgalöögiks.
16:13
Kasper Elissaar: Vassiljev mängis korneri Järvelaiuga lahti. Viimase pall tuli kastist kiirelt välja, Vassiljevi tsenderduse sai enda valdusesse Meerits, kes ei olnud küll kõige kindlam püüdmisel.
16:14
Kasper Elissaar: VäravSorga viib 13. minutil Flora juhtima!
16:14
Kasper Elissaar: Kams sai paremalt äärelt jooksu, sööt värava ette ja Sorga pani neljalt meetrilt jala vastu.
16:16
Kasper Elissaar: Flora ründajal on tänavu kirjas nüüd juba 11 väravat.
16:17
Kasper Elissaar: Poljakovi korner ei toonud midagi, aga jätkuolukorras Salistelt super löök kasti tagant - Aland tõrjus raskustega!
16:17
Kasper Elissaar: Kasparavicius sai uuest nurgalöögist mõnelt meetrilt täitsa vabalt peaga löögile, aga saatis palli nurgalipu, mitte värava suunas.
16:17
Külastaja dsd kommentaar
liivak suvel tulevikku laenule mängupraktikat saama?
16:17
Kasper Elissaar: Ei.
16:18
Kasper Elissaar: Sinjavski teenib 27 meetri pealt karistuslöögi Florale. Vassiljevile löögi koht.
16:18
Kasper Elissaar: Lõi hoopis Kams ja selgelt üle.
16:19
Kasper Elissaar: Kuigi Flora juhib, siis Trans on täna väga hea olnud seni.
16:21
Kasper Elissaar: Poljakov klaaris Vassiljevi korneri.
16:23
Kasper Elissaar: Sinjavski kohvitas Škinjovi, aga Meerits püüdis tsenderduse.
16:24
Kasper Elissaar: Sorga keeras väga kaunilt Prošini pealt maha, aga Meerits tõrjus löögi!
16:24
Kasper Elissaar: Pürg sai Vassiljevi kornerist jalaga löögile, aga üle ja mööda.
16:25
Kasper Elissaar: Nüüd viimastel minutitel on Flora saanud palliga mängu ja kontrolli enda kätte.
16:27
Kasper Elissaar: Zakarljuka sai pöördelt löögile, aga Aland tõrjus.
16:29
Kasper Elissaar: Pürg on juba paaril korral oma suurepärast diagonaalpalli näidanud.
16:32
Kasper Elissaar: Vassiljevilt super pall Sinjavskile, kes murdis kasti, pani söödu värava ette ja Sorga lõi nelja meetri pealt väravast mööda. Ei saanud kõige mugavamalt suunata.
16:34
Külastaja lol kommentaar
Narva värava ees vaja ainult kartul maha panna siis annab põllu välja küll.
16:35
Kasper Elissaar: See, et hooaja alguses väljakut liivatatakse, on ainuvõimalik tee, et see ilusti hooaja vastu peaks.
16:35
Kasper Elissaar: Sinjavski taas kastis ja sai löögile ka, aga Transi mehed vahel.
16:35
Kasper Elissaar: Kornerist keegi löögile ei saanud ja Kreida jätkupall kukkus ka väravast mööda.
16:40
Kasper Elissaar: Meerits oli Järvelaiu karistuslöögiga päris hädas, aga Kuuse jätkupall maandus ta süles.
16:40
Kasper Elissaar: Aland tõrjus teisel pool väljakut Saliste löögi korneriks. 40. minut algas just.
16:40
Kasper Elissaar: VäravIrie viigistab 40. minutil seisu! Korneri järel kukkus pall ette ja paarilt meetrilt võrku.
16:42
Kasper Elissaar: Sinjavski jalast kukkus pall talle ette.
16:42
Külastaja Nõmme PD kommentaar
Vlasyi ja Pürg - võtke välja
16:43
Kasper Elissaar: Vassiljevi karistuslöök maandus Meeritsa käte vahel.
16:43
Külastaja Pets kommentaar
Alandi pudistamist tuli värav.
16:44
Kasper Elissaar: Aland on täna pallide püüdmisel väga ebakindel olnud, jah. Sellised pooljuhuslikud tõrjed on püüdmiskatsetest saanud.
16:44
Külastaja Artur kommentaar
irie väraval kellelegi söödupunkt ka?
16:44
Kasper Elissaar: Ei. Flora mängijast Sinjavskist tuli talle pall ette.
16:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 1:1 viigiga!
16:47
Kasper Elissaar: Aus tulemus. Trans tegi ilmselt isegi rohkem pealelööke. Mõlemal oli võimalusi - nii häid kui poolmomente ja kuigi Flora oli rohkem palliga, siis Trans kindlasti väärib väravat.
16:48
Külastaja Kaarel. kommentaar
Irie värav oli päris ilus. Tuli küll pudistamise pealt, kuid reaktsioonikiirus oli väga hea.
17:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg! Vahetusi ei tehtud.
17:04
Kasper Elissaar:
Marko Meeritsa emotsioonid Transi viigivärava järel. Foto: Brit Maria Tael
17:06
Kasper Elissaar: Flora hakkas omale ise ehitama, aga Golovljovi löök lendas üle värava.
17:06
Kasper Elissaar: Kasparavicius proovis kääre lüüa, aga ei tabanud palli.
17:08
Kasper Elissaar: VäravKOSTJA! 53. minutil! RÄIGE KUUL!
17:09
Kasper Elissaar: Sorga lükkas kasti taga palli keskväljamaestrole ette ja selline kuul vasakusse nurka, et Meeritsal ei olnud ikka mitte midagi teha.
17:11
Külastaja ee kommentaar
Kuidagi kogemata läks see pall Vassiljevile, saab Sorga söödupunktid?
17:11
Kasper Elissaar: Kogemata või mitte, aga tundus, et Sorga jalgadest ehk sellisel juhul ka sööt.
17:11
Kasper Elissaar: Sinjavski sai Vassiljevi tsenderdusest peaga löögile, aga küljevõrku.
17:13
Külastaja muigega kommentaar
Vassiljev tuletas idaviru meestele meelde, et maksa teda vabaks jätta, lööb ära. Ilus värav
17:14
Kasper Elissaar: McWoods lõi mõnelt meetrilt üle.
17:15
McWoods on küll kiire liduja aga väga kehva palliga. Flora õnneks ka sulg
17:16
Kasper Elissaar: Heroli tsenderdus käis latis ära.
17:16
Kasper Elissaar: Vaatasin Vassiljevi värava veel videost üle: siit tuleb Sorgale sööt, jah.
17:17
Kasper Elissaar: Frank Liivak on peagi mängu sekkumas.
17:17
Kasper Elissaar: Heroli löök võttis rikošeti ja korner Florale.
17:18
Kasper Elissaar:  Pürg lõi Vassiljevi tsenderdusest üle.
17:18
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil Sinjavski puhkama ja Liivak vasakule äärele.
17:20
Kasper Elissaar: Miller lõi Poljakoviga jalad kokku. Põlv sai florakal päris haiget.
17:21
Kasper Elissaar: Aland püüdis Kasparaviciuse pealöögi.
17:23
Kasper Elissaar: Hoiatus68. minutil võttis Škinjov Liivaku maha ja sai korduva rikkumise eest kaardi.
17:25
Kasper Elissaar: McWoods jättis Golovljovile löögile, aga tugevalt üle.
17:27
Kasper Elissaar: Ainsalu on tulemas. Ilmselt Milleri asemele.
17:28
Kasper Elissaar: Vahetus72. minutil Miller ära ja Ainsalu sisse.
17:32
Kasper Elissaar: VäravSaliste viigistab 76. minutil seisu!
17:34
Kasper Elissaar: Järvelaid klaaris palli värava ette, Aland ei suutnud rusikaga palli tabada ja Saliste lõi viie meetri pealt tühja. Jube lihtne, kui sedasi kingitakse.
17:34
Ja Alandit tahetakse koondisesse?
17:36
Kasper Elissaar: Aland on täna harjumatult ebakindel olnud, jah.
17:38
Kasper Elissaar: Vahetus82. minutil Flora viimane vahetus: Kreida ära ja Poom sisse.
17:39
Kasper Elissaar: Hoiatus84. minutil räägib Poljakov omale kaardi välja.
17:41
Kasper Elissaar: Poljakov osutas mõnusalt oimukohtadele ka.
17:42
Kasper Elissaar: Hoiatus86. minutil kukkus kastis Kams, kes on ülinärvis, et penaltit ei määratud.
17:43
Kasper Elissaar: Ainsalu jõudis kasti ja lõi ka, aga Meerits püüdis.
17:45
Kasper Elissaar: Škinjovil säär krambis.
17:45
Kasper Elissaar: Flora fännisektorist: "Võta jalast kinni ja sikuta värava kõrvale."
17:46
Kasper Elissaar: Neli üleminutit!
17:46
Kasper Elissaar: HoiatusZakarljuka niitis 90+1. minutil Liivaku maha.
17:48
Kasper Elissaar: Vahetus90+3. Škinjov välja ja Nikita Mihhailov sisse.
17:49
Kasper Elissaar: 590 pealtvaatajat täna.
17:50
Kasper Elissaar: Flora viimane rünnak.
17:51
Kasper Elissaar:  Pürg ei ulatunud pallini. LÄBI! 2:2 viik. Flora libastus. Aitäh jälgimast!