Kolmapäev, 22. mai 2019
18:57
Kristjan Jaak Kangur: Tere! Ilm on täna ilus isegi meteoroloogiliste kapriiside poolest kuulsas Narvas ning 12. voor saab kohe-kohe Transi ja Maardu kohtumisega avalöögi.
18:59
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud leiate uudisest. Transil suuri üllatusi pole, ehk vaid see, et teist mängu järjest alustab rünnakul Eduard Golovljov ning kaitseliinis on söandatud siiski mängu panna vigastusega hädas olnud Abdoulaye Diallo. Ootab ju Transi juba laupäeval ees karikafinaal, nii et rumalaid riske ei maksa võtta.
19:00
Kristjan Jaak Kangur: LÄKSIME!
19:02
Kristjan Jaak Kangur: Maardu ridades ka mingeid suuri üllatusi ei ole, õhukese koosseisu juures tuleb nii või naa kõvasti vangerdada. Eelmises mängus vigastada saanud Vadim Šalabai asemel on täna ääreründesse nihutatud tavapärane äärekaitsja Alger Džumadil, kuid näiteks mullu mängis Džumadil Tallinna Kalevi eest vahel ka rünnaku tipus, nii et midagi väga ebatavalist see tema jaoks pole. Äärekaitsja kohta täidab Anton Aristov, teist mängu järjest puuduva Klimenti Boldõrevi ja nädalavahetusel punase kaardi saanud Deniss Malovi asemel on keskkaitses Deniss Kovtuni partneriks Jaroslav Dmitrijev.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Zakarljuka proovib esimesena, aga terav löök lendab värava eest läbi.
19:03
Külastaja njaa kommentaar
Suuri üllatusi pole? Kasparavicius on pingil ju.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: Paneme asjad konteksti - laupäeval on karikafinaal ja tänane vastane on Maardu. Seda võis eeldada, et kui vähegi võimalik, annab Bondarenko kellelegi põhimeestest puhkust.
19:05
Kristjan Jaak Kangur: Lisaks Kasparaviciusele on pingil veel ka Viktor Plotnikov, lisaks vigastusega hädas olev Roman Nesterovski ja varuväravavaht Aleksei Matrossov. Nesterovski on seal nii-öelda "igaks juhuks" ehk kaks reaalset vahetusmeest on Kasparavicius ja Plotnikov.
19:06
Kristjan Jaak Kangur: Samas on neli vahetusmeest ikkagi kaks korda rohkem kui Maardul. Nende pingil on täna vaid Maksim Krivošein ja Alan Mones.
19:07
Kristjan Jaak Kangur: Saliste proovib pärast nurgalööki, aga tabab kaitsjatele appi tulnud Gussevit palliga otse näkku ning ründaja vajab toibumiseks veidi aega.
19:07
Külastaja saabas kommentaar
Muruväljak on nii roheline, et peale selle midagi muud polegi näha.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Ilus värv ju. Vähemalt on täna jooned selgelt näha ja muru kenasti niidetud. Või kui see oli viide publikule, siis tundub, et tiksub tasapisi juurde.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: PENALTI MAARDULE!
19:10
Kristjan Jaak Kangur: Värav Zelentsov lööb Maardu 1:0 ette!
19:10
Külastaja Jummel jeesus kommentaar
Läheb nüüd maardu!!!!!!!
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Meerits aimas suuna ära, kuid tugev ja madal löök läks külje alt sisse. Väga hästi löödud.
19:12
Pigem viide otseülekandele millel on hääl, kuid pilt puudub (roheline).
19:12
Kristjan Jaak Kangur: Selle penalti ehitas Trans endale küll täitsa ise, sest tuli see pärast nurgalööki, mis sündis omavahelise puterdamise tulemusena. Ja siis tabas Džumadili kauglöök kastis Prošini kätt ning Rinken vilega ei kõhelnud.
19:13
Kristjan Jaak Kangur: Raske pilditeemat kommenteerida: minul igatahes jalgpall.ee ülekanne töötab perfektselt nii arvutis kui ka mobiilis.
19:14
Kristjan Jaak Kangur: Ai mis tõrjed Meeritsalt! Zelentsov proovib kaugelt, Meerits tõrjub otse Gussevi jalale, aga tõrjub siis ka lähilöögi!
19:14
Külastaja Nikolai Nuserviil kommentaar
Püha taevas küll. Trans, kas te hakkate sel hooajal mängima ka või lähebki jälle nagu tavaliselt?
19:14
Kristjan Jaak Kangur: Poljakovil šanss, aga lööb Kassjantšukile sülle.
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Zelentsov proovib nüüd juba keskjoonelt, aga kaar jäi madalaks ja Meerits püüab.
19:19
Külastaja kribenski kommentaar
kes assisti saab?
19:19
Kristjan Jaak Kangur: Sööt läheb siit Džumadilile, kelle löögist tabas pall vastase kätt.
19:23
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaeg on jõudnud juba poole peale, kuid Trans ei ole ikka oma mängu korralikult käima saanud. Tõsi, enam pole šokiseisundit nagu mõni minut pärast väravat, kuid Maardu on ka penalti realiseerimise järel väga sümpaatselt tegutsenud.
19:24
Kristjan Jaak Kangur: Statistikakild ka: Maardu oli Premium liigas kuival koguni 713 minutit järjest, enne kui Zelentsov palli võrku pani.
19:25
Transi meestel näikse olevat arusaamine, et pall veereb iseenesest väravasse. Kodanik sildtreener Bondarš võiks meestele poolajapausil seletada, et sedasi see mäng teps ei käi.
19:27
Kristjan Jaak Kangur: "Ettepoole mängige!" röögatati vahepeal hirmsa häälega Transi pingilt. Ei ole halb plaan, pall jõuabki kasti Zakarljukale, aga poolkaitsja viivitab löögiga ja pall läheb nurgalöögiks. Juba viies, aga väga suurt ohtu pole need seni kujutanud.
19:29
Rasmus Voolaid: Tervitused ka Tamme staadionilt, kus meeskonnad äsja murule astusid. Premium liiga on esimest korda sel hooajal Tammel.
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Aksjonov lendab 29. minutil, jalg ees, Mihhailovile sisse. Kollane kaart on ainuvõimalik otsus.
19:31
Rasmus Voolaid: Pall on mängus!
19:31
Kristjan Jaak Kangur: Parandan end, kordust vaadates ei olnud ainuvõimalik. Võinuks vabalt ka punane olla - korgid ees jalga. Õnneks jäi Mihhailov terveks.
19:31
Külastaja Ülekanne hakib kommentaar
Sõbrad, see pole üldse tore 😞 ülekanne katkeb ja restart ei aita, brauseri sulgemine-taasavamine ka mitte, brauserivahetus ammugi ei toida. Mis värk nende ülekannetega on?
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Jätkuvalt ei oska kahjuks aidata, ülekanne on seni jooksnud nagu kulda. Eks ole keeruline ka meil siin Soccernetis Jalgpall.ee ülekannete osas midagi täpsemat öelda.
19:34
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Trans viigistab!
19:34
Rasmus Voolaid: Esimesed kaks minutit on olnud täitsa Tammeka omad ja esimese pealelöögi tegi ka Sten Reinkort, ent nüüd on ka Floral karistuslöök. Palli taga muidugi Kostja Vassiljev.
19:34
Külastaja Njaa kommentaar
Miks Tammeka paneb palli mängu nii?
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Jokker pakist ehk Golovljov lükkab ära! McWoods mängitakse väravavahiga silmitsi, esimese löögi Kassjantšuk tõrjub, kuid McWoods lükkab palli keskele ja sealt veeretab Golovljov kaitsjate vahelt viigi majja!
19:35
Külastaja asd kommentaar
Marseille teeb ka nii, saab kohe vastase tsooni palli. Mõistlik
19:37
Rasmus Voolaid: Slaštšjov tõusis paremalt äärelt ja kõmmutas peale, aga Alandile see probleeme ei valmistanud.
19:38
Rasmus Voolaid: Aga koosseisudest kah: Tammekal pole absoluutselt mitte ühtegi üllatust, Floral on täna keskväljal algkoosseisus Mihkel Ainsalu ja üldse koosseisust väljas Martin Miller, kes sai viimatises lahingus Transi vastu puuka.
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Golovljov uuesti! Esimese puutega kohe terav löök lati alla, aga tema õnnetuseks ja Maardu õnneks täpselt sinna, kus seisab Kassjantšuk. Käsi vahel ja nurgalöök Transile.
19:41
Rasmus Voolaid: Esimesed kümme minutit on Tartus olnud võrdsed ja Pechter enda parimaid oskuseid näitama pole pidanud.
19:43
Kristjan Jaak Kangur: Jälle Golovljov ja jälle Kassjantšuk tõrjub. Kas Narva nipp väravasoonele jõudmiseks on tõesti pikaajaliselt ette valmistatud projekt "Golovljov kaitseväkke mängunälga koguma"? Praegu on igatahes mees väga isukalt mänginud.
19:44
Rasmus Voolaid: Sinjavski tegi vasakult äärelt head teravust, sai Slaštšjovist mööda ja tsenderdas värava ette, aga Kostja pani palli väravast mööda.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Hea vasturünnak Transilt! McWoods pöörab keskjoonel kaitsja pealt maha ja jookseb palliga karistusalasse välja, kaks meest panevad tal tee kinni, aga ameeriklane suudab edasi sööta. Pall jõuab Zakarljukale, kes lööb jälle napilt tagumisest postist mööda.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Üks lisaminut ka. Prošin lööb kaugelt, aga selgelt mööda. Ja ongi kõik.
19:46
Rasmus Voolaid: Tammekalt proovis kontrat üles võtta, mis saigi ilusa alguse, aga Järviste sööt läks Uljanovile liiga pikaks.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Narvas avapoolaeg läbi! Trans sai end lõpuks käima ja värskust peaks neil teoorias veidi rohkem olema kui Maardul, aga näis, kuidas teine poolaeg kulgeb.
19:51
Rasmus Voolaid: Johannes Vedru ja Mikk Valtna.
19:51
Aitähh Rass
19:52
Rasmus Voolaid: Stuudios on Ragnar (mitte Siim) Kaasik ja seal abistab samuti Tartu jalgpallilegend Mikk Valtna.
19:53
Kas ainult mulle tundub ,või Floral puuduvad täna mängu üles ehotuse mõtted, et loovutanud palli tammekale
19:56
Rasmus Voolaid: Herolil oli juba pall päris ilusti vasakul jalal, aga läks jalg alt ära. 20 sekundit hiljem teenis Paju teisel pool väljakut päris hea koha pealt karistuslöögi.
19:57
Rasmus Voolaid: Paju läks ise lööma, aga selgelt üle värava. Aland ei pidanud eriti liigutama.
19:59
Kuna koondise nimekiri võib tulla? Esmaspäeval?
19:59
Rasmus Voolaid: Ei oska öelda, samas Saksamaa oma on juba väljas ehk kaua ei tohiks minna.
20:00
Rasmus Voolaid: Kams pani palli meetri pealt vastu Uljanovi nägu ja turgutamiseks on vaja arstid platsile kutsuda.
20:01
Kristjan Jaak Kangur: Läks Narvas jälle! Poolajal vahetusi ei tehtud.
20:03
Rasmus Voolaid: Flora jõuab poolkiiretega küll Tammeka karistusala jooneni, aga mitte kaugemale. Tammeka seisab enam-vähem korralikult.
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaja osas veel üks täpsustus, et ainsana kollase kaardi saanud Aksjonovil jääb järgmine mäng vahele. See on Maardul kodus Tammekaga.
20:04
Rasmus Voolaid: Kapper jooksis, tehti viga, hüppas püsti ja jooksis edasi, aga lõpuks sai väljak otsa.
20:07
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Trans saab kätte! Zakarljuka!
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Nurgalöögi järel lööb Irie peale, pall jõuab Zakarljukale, kes pöörab ja lööb ära.
20:09
Külastaja realist kommentaar
Kas koondise treenereid on ûldse nãhtud mõnel liiga/karikamängul viimasel ajal ...
20:09
Rasmus Voolaid: Viimati nägin neid eile, kui Lillekülas olid kohal nii Martin Reim, Andres Oper kui ka Mart Poom. Võib-olla ka Janno Kivisild, ent teda ei näinud.
20:09
Külastaja k kommentaar
uskumatu mis kommentaatorid etv mängul
20:10
Rasmus Voolaid: Tammeka võttis 39. minuti lõpus päris ohtliku rünnaku üles, mille lõpetuseks Slaštšjov vasakuga paugutas, aga Aland püüdis.
20:10
Kristjan Jaak Kangur: Gussev pääseb terava nurga alt löögile, Meerits lükkab jalaga üle otsajoone.
20:11
Kristjan Jaak Kangur: Kohe on pall juba teise värava all, Aristov lükkab tsenderduse üle otsajoone. Nurgalöök Transile.
20:13
Rasmus Voolaid: Herol tegi paremal äärel teravust ja teenis nurgalöögi, mille järel sai ta ise ohtlikult löögile.
20:14
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Zakarljuka teine, 3:1!
20:14
Rasmus Voolaid: Uljanov mängis oma karistusala lähistel peale pallivõitmist lohakalt, Kams näppas selle ja läks ka löögile, aga kindlalt üle. 44. minut tiksub.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Prošini tsenderduse vasakult tõrjub Kassjantšuk teise ääre poole, kuid seal on ihuüksi valveta jäetud Zakarljuka.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Kohe eksib Maardu sööduga ja McWoods lõpetab soolorünnaku löögiga, kuid keskele ja Kassjantšuk tõrjub.
20:16
Rasmus Voolaid: Värav 45+1. Ja Sorga tegi Tartus oma ära!
20:17
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Kübar! Zakarljuka show!
20:17
Kristjan Jaak Kangur: Karistuslöök äärelt, Diallo lükkab edasi ja Zakarljukal on jälle vaid vormistamise vaev.
20:19
Rasmus Voolaid: Flora väravast veel: Kostja pani suurepärase diagonaalpalli, Sorga võttis täna 25. sünnipäeva tähistava Sairineni ette ja paigutas palli paremasse nurka. Sellega ka poolaeg Tartus lõppes!
20:21
Kristjan Jaak Kangur: Maardu ei ole veel alla andnud, Zelentsovi karistuslöögi suunab Aksjonov edasi, aga täpselt Meeritsale sülle.
20:22
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Üks Maardu tänasest kahest vahetusest (veidi kummaline kirjutada, aga nii on): Aristov välja, Mones sisse.
20:23
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Trans vahetab ka, aktiivselt mänginud McWoods pääseb puhkama ja Plotnikov sisse.
20:24
Kristjan Jaak Kangur: Värav Diallo, viis!
20:25
Ott Järvela: Esimene poolaeg oli pikalt täiesti unustamisväärne, aga tärkas elule viimasel viiel minutil. Esmalt pääsesid Flora ridadest löögile Herol Riiberg ja Gert Kams, kes kumbki aga raamidele pihta ei saanud. Ent poolaja viimasel minutil võitis Vladislav Kreida enda trahvikasti juures palli, Mihkel Ainsalu viis selle nobedasti Konstantin Vassiljevile, kelle perfektne diagonaalpall andis Erik Sorgale üks-üks olukorra Akim Sairineni vastu. Premium liiga parim väravakütt keeras pettega soomlase jalad sõlme, tekitas löögisektori ja tulistas täpselt posti kõrvale. Flora pole kaugeltki mänginud hästi, aga juhib.

NB! Kohtumist jälgib Tartus 617 pealtvaatajat.
20:25
Kristjan Jaak Kangur: Golovljovi pealelöök saab kaitsjast rikošeti, Kassjantšuk ei jõua pallini ja Diallo on esimesena jaol. Oleks saanud palli niisama ka väravasse, aga proovis joonelt veel täiest jõust võrgu tugevust. Pidas küll.
20:29
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetult enne Diallo väravat tegi Maardu oma teise ja viimase vahetuse, Suvorikov ära ja Krivošein asemele.
20:31
Rasmus Voolaid: Tartus on meeskonnad taas platsil ja siin on täna 617 pealtvaatajat. Poolajal vahetusi ei tule.
20:31
Rasmus Voolaid: Läks taas!
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Golovljovi hoitakse kastis kinni ja ründaja kukub, Rinkenile see huvi ei paku.
20:33
Külastaja Hmm kommentaar
617 huvitav number, olen varasematel hooaegadel enamikel mängudel käinud Tammel ja ütleme, et see inimeste hulk mis ülekandest näha, no ei ütleks, et see 600 inimest, tavaliselt 400-500 olnud see number sellise hulga inimeste suhtes.
20:34
Rasmus Voolaid: Hoiatus48. Okoye võttis keskelt tõusnud Heroli maha ja umbes 25 meetri pealt karistuslöök. Kostja või Kams?
20:34
Kristjan Jaak Kangur: Plotnikovi kauglöök võtab mättast väga kummalise põrke ja Kassjantšuk tõrjub otse Prošini jalale. Aga värava nullib ära suluseisulipp.
20:35
Rasmus Voolaid: Lõi Kostja, aga piisavalt nõrk löök, et Pechter selle püüda jõudis.
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Kovtun lihtsalt seisab ja vaatab, kuidas Plotnikov karistusalas tema ümber ringe jookseb. Olgu, lause teine pool on kerge kunstiline liialdus, kuid esimene mitte. Kui Maardu nii jätkab, lööb Trans neile allesjäänud kümne minutiga veel mitu tükki.
20:36
Rasmus Voolaid: Nüüd võttis Slaštšjov Sorga maha, veel lähemalt ja paremajalgsetele küllalt mugava koha pealt karistuslöök.
20:37
Rasmus Voolaid: Nüüd lõi Kams ja posti!
20:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus52. Sorga kukkus Okoye vastu kastis ja jääb penaltit nõudma. Lõpuks sai hoopis kaardi.
20:40
Kristjan Jaak Kangur: Zelentsov jätab kasti joonele Krivošeinile ja Meerits peab end üle pika aja veidi tõsisemalt sirutama. Aga püüab teisel katsel.
20:42
Kristjan Jaak Kangur: Kassjantšuk tõrjub eesmisest nurgas Zakarljuka löögi. Maardu väravavahile pole täna midagi ette heita, pigem on ta mitu korda omad päästnud, eriti avapoolajal.
20:42
Külastaja Jaan kommentaar
Okoye lükkas Sorgat.
20:42
Rasmus Voolaid: Tammekale umbes 30 pealt karistuslöök ja samal ajal ka esimene vahetus - Patrick Genro Veelma tuleb Andre Paju asemel sisse. 56. minut.
20:43
Kristjan Jaak Kangur: Golovljov lööb nüüd Kovtunile palliga riivamisi piki nägu. Ei olnud väga mõnus. Ühtlasi saab Trans oma 17. (!) nurgalöögi selles mängus.
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Seejuures näitas Rinken esimese hooga penaltipunktile, aga muutis siis otsuse nurgalöögiks. Ilmselt sõnum abikohtunikult, kes tõesti nägi olukorda paremini. Käed olid Kovtunil üleval, aga pall tabas nägu.
20:46
Kristjan Jaak Kangur: Plotnikov proovib üliefektseid kääre, aga tabab palli nii kehvasti, et see läheb üle küljejoone.
20:46
Kristjan Jaak Kangur: Üks lisaminut. Rohkem pole mõtet anda ka, see asi on ammu tehtud.
20:46
Rasmus Voolaid: Reinkort hoidis kastijoone peal palli, aga rahvastikutihedus ruutmeetri kohta oli liiga tihe ja järjekordne Tammeka võimalus luhtus. Laias laastus omab Flora ikka mängu üle selget kontrolli.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Narvas kõik! Trans lasi endale kiirelt ära lüüa ja oli veidi aega peata, kuid teine poolaeg oli puhas klassivahe ja lõpptulemuseks 5:1 võit kodumeeskonnale. Õhtu staar oli kübaratrikiga Aleksandr Zakarljuka.
20:48
Rasmus Voolaid: Flora oli lähedal, aga kaitsjad värava eest klaarisid nurgalöögiks.
20:51
Rasmus Voolaid: Slaštšjov tahtis ise Sorgale väravasöötu anda, aga Flora ründaja ei kasutanud 65. minutil kingitust ära. See olukord oli taas Kostja eeltöö.
20:57
Rasmus Voolaid: Herol lõikas paremalt äärelt sisse, otsis ja otsis, aga lõpuks keerutas palli varuga üle värava.
20:59
Rasmus Voolaid: Vahetus Flora esimene vahetus: 73. minutil tuleb Markus Poom sisse ja Vladislav Kreida puhkama.
21:00
Külastaja Fänn kommentaar
Mis põhjusel jääb päev mängupäevadel vahele ehk reedel kaks mängu neljapäeva asemel?
21:01
Rasmus Voolaid: Vahetus 75. Tartu näeb veel üht oma poissi. Frank Liivak tuli Vlasi Sinjavski asemele vasakule äärele.
21:02
Rasmus Voolaid: 76. Herol on näljane ja võttis jälle ette, aga kihutas palli esimesest ristnurgast üle.
21:05
Rasmus Voolaid: Uljanov põrkas vastasega kokku ja tulebki minut hiljem vahetusse, sisse Rasmus Tauts. 79. minut käib.
21:06
Rasmus Voolaid: Enne küsiti siin neljapäeva kohta - homme jääb Premium liiga vahele, sest on Esiliiga telemäng.
21:08
Rasmus Voolaid: Tammeka otsib ja isegi natuke surub, aga endiselt pole Aland mitte midagi suurepärast kodulinna publikule pakkuma pidanud.
21:12
Rasmus Voolaid: Järviste vajutas eemalt peale ja rikošetist läks pall napilt postist mööda. Tammekale nurgalöök ja 86. minut tiksub.
21:13
Rasmus Voolaid: Sellest rünnakust midagi ei tulnud, aga juba uus. Karistuslöök vasakult äärelt ja Tammeka suurte jõududega kastis.
21:14
Rasmus Voolaid: Vahetus 88. Erki Mõttus platsile, Sander Kapper välja. Üks suurem keha värava ette juurde.
21:15
Rasmus Voolaid: Pall püsis päris pikalt Flora värava lähistel, aga nüüd said nad surve alt välja. Normaalaja viimane minut käib.
21:16
Rasmus Voolaid: Neli lisaminutit.
21:17
Rasmus Voolaid: Reinkort veel jaksab ja teenis Tammekale veel ühe nurgalöögi.
21:18
Rasmus Voolaid: Pall lõpetab Alandi süles. Rahvas Tamme staadionil veel usub.
21:19
Rasmus Voolaid: Keskjoonelt trahvilöök ja Pechter pani palli kasti, aga ei tulnud taas midagi. Väravalööjast jääb Tammekal puudu...
21:20
Rasmus Voolaid: Värav Frank Liivak võtab palli, purjetab ja vajutab vasakuga ära! Flora lööb ainult üleminutitel!
21:21
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Flora naasis võiduteele!
21:21
Rasmus Voolaid: Söötjat Liivaku värav ei saa, sest pall põrkas temani Sairineni peast.