Pühapäev, 2. juuni 2019
14:52
Kristjan Remmelkoor: Tere, algamas on Premium liiga 14. vooru mäng FC Kuressaare ja Tallinna Flora vahel.
Mõlema meeskonna algkoosseisus on tehtud tavapärasega võrreldes mitmeid muutusi. Kuressaare paremkaitsja Alari Saar ja Flora väravavaht Ingmar Krister Paplavskis kuuluvad tänavu kõrgliigas põhikoosseisu esimest korda, Flora äärekaitsja Michael Lilander teist korda.
14:58
Kristjan Remmelkoor:  Poolteloosimisel sai Kuressaare kapten Pruul väljakupoole valida.
15:00
Kristjan Remmelkoor: Sorga lükkas palli mängu.
15:04
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev tsenderdas karistuslöögi sinna, kus oli ainult Karofeld, kes palli püüdis.
15:05
Kristjan Remmelkoor:  Laht teenis Kamsi vastu esimese nurgalöögi, Flora lõi korneri puhtaks.
15:07
Kristjan Remmelkoor:  Herol tahtis liini taha Kamsile läbisöödu lükata, aga Karofeld tuli õigeaegselt vastu ja noppis palli.
15:08
Kristjan Remmelkoor:  R. Saar sai Kamsi palliga valusalt näkku.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus11. minutil sai kollase kaardi Kreida, kes libistas keskväljal Lahe maha.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Sorga andis söödu karistusala keskele, kust läks vajutama Kams, aga Rass blokeeris.
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Flora sai nüüd Kuressaare värava all korraliku surve püsti pandud, saarlased pidid järjest tsenderdusi klaarima.
15:17
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev proovis keskväljalt Karofeldi üllatada, aga väravavaht püüdis.
15:20
Kristjan Remmelkoor:  Laht sai 20. minutil kastis vajutada, aga vajutas mööda.
15:22
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalööki ulatas Kuusk peaga ainult riivata.
15:28
Kristjan Remmelkoor:  Lahe madalal tsenderdusel oli Kreida jalg vahel.
15:30
Kristjan Remmelkoor: Värav30. minutil avab Flora skoori! Sinjavski söötis Vassiljevile, kes tõstis Ainsalule pea peale, Ainsalu skooris.
15:31
Kristjan Remmelkoor:  Olukord algas sellest, et Kuressaarel oli nurgalöök ja pall jäi natukeseks Flora kasti pidama, aga siis said florakad kiirele vasturünnakule joosta.
15:33
Kristjan Remmelkoor:  Laht lõi Kuressaare kontrarünnakul kasti joonelt mööda.
15:35
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev andis kanna tagant oivalise söödu Kamsile, kelle tsenderdusele ei saanud Sinjavski pihta.
15:37
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi optimistlik kauglöök läks taevastesse kõrgustesse.
15:42
Kristjan Remmelkoor:  Heroli nurgalöök keeras otse üle otsajoone.
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, Flora juhib Ainsalu väravast 1:0.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora tegi vaheajal vahetuse: Kreida välja, Poom sisse.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu lõi kastis Pruulile palli vastu kätt, aga midagi tahtlikku ega ebaloomulikku asendit ei olnud ja penaltit ei tulnud.
16:07
Kristjan Remmelkoor: Vassiljev virutas Sinjavski tsenderdusest palli värava keskele, kus oli Karofeld, kes tõrjus.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi läbisöödust tulistas Kams üle.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski tsenderdusest lõi Sorga peaga, löök jäi natuke pehmeks ja Karofeld püüdis hüppega ristnurgast.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus56. minutil Flora teine vahetus: Sinjavski välja, Liivak sisse.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus59. minutil Kuressaare esimene vahetus: Rass välja, Luup sisse.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Kuressaare teine vahetus: Miil välja, Vinter sisse.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Herol pääses korneri järel 20 meetrilt löögile, kuid oli ebatäpne.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  A. Saar jooksis pika palli alt läbi ja Liivakul tekkis hea võimalus, aga lõi keskele Karofeldile sülle.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi kauglöök lendas üle.
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi kornerist lõi Liivak peaga mööda.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal on Flora rünnanud aktiivsemalt kui esimesel, Kuressaarel pole enam eriti midagi tekkinud.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi kauglöök 71. minutil tabas posti!
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Liivaku tõste läks Kriisa käe pihta ja Flora teenis penalti!
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav74. minutil realiseeris Sorga penalti kindlalt, lüües tugevalt alla nurka! Flora juhib 2:0.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Kuressaares täpselt 200.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav81. minutil tõstis Vassiljev nurgalöögi karistusala kaare peale ja Herol lõi sealt üle puusa 3:0 Florale!
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Flora viimane vahetus: Kams välja, Nurmela sisse.
16:39
Külastaja Juss kommentaar
Kas mitte Sorga ei sudinud seda väravaeest sisse?
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Värav83. minutil lõi Poom ilusa karistuslöögi ristnurka! Flora juhib 4:0. Karistuslöögi teenis Vassiljev, kes saab Fantasys järjekordsed söödupunktid.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Kuressaare viimane vahetus: R. Saar välja, Penzev sisse.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Võib-olla tõesti sai kolmanda värava puhul Sorga värava ees veel varba vahele. Sel juhul Herolile sööt ja Sorgale värav.