Reede, 14. juuni 2019
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, esimestena hakkavad täna Premium liigas mängima Tallinna Kalev ja Tallinna Levadia.
18:55
Külastaja Rfc kommentaar
Kas kuskil näeb ka seda
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Näeb ikka, jalgpall.ee-st.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Vigastuste tõttu puuduvad Kalevi ründajad Hannes Anier ja Kevin Rääbis ning Levadia kapten Dmitri Kruglov.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Üllatuslikult on Levadia jätnud pingile Eesti koondise põhiväravavahi Lepmetsa ja pannud väravat kaitsma Kotenko.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tkatšuk on samuti üllatuslikult pingil, ainsaks alumiseks poolkaitsjaks on Levadial platsil Kaljumäe.
18:57
Kristjan Remmelkoor: Levadia kaptenipaela kannab täna Kruglovi puudumisel Andrejev.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Gandole anti üle Premium liiga maikuu parima mängija auhind.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Pupart vilistas kohtumise alanuks.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on asunud ründama põhiliselt läbi parema ääre ja on juba mitu korda palliga Kalevi karistusalasse jõudnud.
19:06
Külastaja skeptik kommentaar
Mida peab Lipp tegema, et koondisesse jõuda? Liituma Floraga või kuna ilmselt Levadias pallides ei saaks ta ka siis koondisesse kui teeb sel hooajal kôikide sarjade peale soliidsed 20-25+ mängu(pealegi konkurents Levadias on parem kui Floras) ...
19:09
Kristjan Remmelkoor: Gando triblas kahest kalevlasest mööda, aga Laur blokeeris tema löögi ära.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Levadia esimese nurgalöögi lõid kalevlased puhtaks, aga järgmisel rünnakul teenis Gando heast kohast karistuslöögi.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Ossipov virutas selle müüri.
19:12
Külastaja njah kommentaar
lipp saagu ennem Levadias põhimeheks
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni madal tsenderdus jõudis Nesterovini, kes üritas kastis Kalevi kaitsjad ära konksutada, kuid kaotas palli.
19:15
Kristjan Remmelkoor: Värav 15. minutil avab Levadia skoori! Gando tsenderdas ja Nesterov lõi jalaga alla nurka.
19:17
Külastaja asd kommentaar
Kas see Levadia mängu jalgpall.ee striim on kuskil mujal ka üleval ?!? Mul need striimid soccernetis/jalgpall.ee's pole töòtanud viimasel ajal ...
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Premium liiga Facebooki lehel peaks ka striim olema.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderduse klaaris peaga Laur, järgnenud nurgalöögist pääses Andrejev peaga löögile, kuid oli ebatäpne.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Morelli karistuslöögi järgses olukorras pääses Kaljumäe 15 meetrilt löögile, kuid kõmmutas üle.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Ševjakov tegi haiget Jürgensonile, kes hakkas lonkama.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson tsenderdas, Nesterov jätkas peaga, Gango ülepuusalöök kuuelt meetrilt lendas üle.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Üle lendas ka Raudsepa kauglöök teiselpool väljakut.
19:28
Külastaja njah kommentaar
osta korralik arvuti, siis näed
19:29
Kristjan Jaak Kangur: Tere minugi poolt, toon teieni Paide-Viljandi mängus toimuva
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Pall Paides mängus!
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Ostrovski lõi laugelt palli väravasse, aga Pupart oli juba vilistanud, kuna pall oli põrganud temast Kalevile, ja Kotenko ei püüdnudki ära tõrjuda.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Andrejev sai paari minuti jooksul kaks korda proovida, aga esimene kord jäi Reimaa tema lähilöögile ette ja teinekord lõi ta peaga kasti joonelt ohutult üle.
19:34
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisud leiate uudisest, aga suuri üllatusi seal pole. Paide puhul on teatud määral piirajaks ka KTM-reegel, sest Välja mängukeelu tõttu polegi suurt muud varianti kui Kaldma ja Neemelo põhikoosseisu panna. Valge ei ole sel hooajal päris loodetud taset näidanud.
19:34
Kristjan Jaak Kangur: Tulevikul asendab mängukeelu all olevat Tanel Langi aga taas Kaur Tomson, kellest on sel hooajal kujunenud universaalne "lappija".
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav33. minutil lööb Roosnupp 2:0! Nesterov sai kirja tänase värava kõrvale resultatiivse söödu.
Rünnak algas sellest, et Jürgenson sai Allilt palli kätte ja söötis Gandole, kes jätkas Nesterovile, kes jätkas Roosnupule, kes lõi lähedalt tagumise posti äärde.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Viis minutit mängitud, kui Nõmm jääb tsenderduse püüdmisega kuidagi kõhklema ja Paide saab kingitusena nurgalöögi.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Podholjuzin tõmbas Ostrovski veaga maga ja Kalevile ohtlikust kohast karistuslöök.
19:36
Kristjan Jaak Kangur: Ohtlik! Jatta pealöögi tõrjub Nõmm, mitu meest proovib veel lüüa, aga Viljandi kaitsjad jäävad kogu aeg ette. Paide on kõva pressi peale saanud, Tulevik ei saa oma poole pealt kuidagi tulema.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav36. minutil lööb Ševjakov ühe tagasi! Ilus karistuslöök, keeras müüri kõrvalt lati alla. Ostrovski saab Fantasysse söödupunktid karistuslöögi teenimise eest.
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Sanneh saab palli ühest mehest mööda lükatud, lükkab ka Edurist, kuid käega mäng ja Rinkeni vile. Kollasest kaardist Edur siiski pääseb. Mööl riputab karistuslöögi tagumise posti suunas, aga liiga pikalt-kõrgelt ja üle otsajoone.
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Kümme minutit saab mängitud, kui tuleb esimene nurgalöök ka Viljandile, aga sellest midagi ohtlikku ei sünni.
19:44
Kristjan Jaak Kangur: Kui lähedal!!! Pikk pall ette, kaitsjad jäävad Neemelot jälgima ja Frolovi läbijooks magatakse täiesti maha. Frolov suudab palli ka Nõmmest mööda saata, aga Õunap toob suurepärase kaitsetööga joone pealt ära!
19:44
Kristjan Jaak Kangur: Neemelo näitab klassi, võtab kahe mehe vahelt kastis palli ja teenib lõpuks nurgalöögi.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus44. minutil sai kollase kaardi Ossipov, kes libistas Allile jalgadesse ja peab järgmise mängu vahele jätma.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Kalev teenis umbes samast kohast karistuslöögi nagu eelmise värava puhul, aga seekord jäi Ševjakovi löök nõrgaks ja tabas ka müüri.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Tuleviku mehed saavad mitut puhku tulla küll karistusala jooneni, aga kaugemale Paide kaitseliin neid ei luba.
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Seeder hädas, Frolov ja Neemelo ehitavad taas ohtlikku olukorda, aga Nõmm tuleb hästi välja ja päästab. Seederil on täna selgeid probleeme, mitu korda on noor mees juba oma poole peal ohtlikult eksinud.
19:47
Külastaja powermax kommentaar
Kui mitte sel hooajal siis kas mõnel jãrgmisel on lootust ka näha vähemalt ühe eesti klubi (kodust) euromängu ka soccerneti otseülekandena ?!?
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes Levadia 2:1 eduseisuga. Levadia mänguline ülekaal oli suur, aga seis on veel libe.
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Sellel ei ole plaanis, jah. Tuleviku osas lähtume põhimõttest "ära iial ütle iial".
19:48
Kristjan Jaak Kangur: Jälle Neemelo Nõmmega silmitsi! Aga väravavaht tuleb välja ja segab piisavalt lööki. Nurgalöök siiski tuleb, Mööl keerutab Neemelo pea peale, aga löök blokitakse.
19:49
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Kalevi kunstmuru ääres 454. 
19:49
Kristjan Jaak Kangur: Uuesti ollakse Neemeloga hädas. Vana karu trikid on täna Viljandi meestele selgelt liiast. Veel üks nurgalöök, aga selle keerutab Mööl taas liiga pikalt teisele poole väravat otsaauti.
19:51
Kristjan Jaak Kangur: Roosalu puterdab keskväljal palli ära, aga Frolovile vilistatakse siiski viga. Tulevik kingib palli taas tagasi, Jatta proovib kaugelt, aga seekord päris mööda.
19:54
Kristjan Jaak Kangur:  Saag on seni üsna pildist maas olnud, aga nüüd teenib heast kohast karistuslöögi. Kõrge palli lööb siiski Jatta võimsa hüppega puhtaks.
19:55
Kristjan Jaak Kangur: Ja kohe on Paidel hea võimalus! Frolov saab Yaolt ilusa söödu liini taha ja läheb jälle Nõmme vastu, kuid tagumise nurga suunas saadetud löök läheb mööda. Kordus näitab, et Nõmm kattis ka hästi väravat.
19:58
Kristjan Jaak Kangur: Iga viimane kui kord, mil Paide palli Viljandi kasti toob, on ohtlik. Seekord püüab Nõmm Jatta pealöögi, gambialane ei suutnud täit jõudu palli taha panna.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi kunstmurul teine poolaeg algas.
20:01
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Jatta!!! 30. minutil läheb Paide juhtima, Nõmm tõrjub küll vasakult äärelt tulnud terava palli, aga see klaaritakse täpselt Jatta jalale ning ründaja vajutab mõnuga Nõmme põrkest palli võrku.
20:02
Kristjan Jaak Kangur: Kohe on teinegi õhus, Neemelo pääseb jooksu ja otsib sööduga Jattat, kuid Nõmm võtab palli vahelt ära.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus46. minutil sai kollase kaardi Jürgenson. Sarnaselt Ossipoviga tegi ta kaardiväärilise vea Alli vastu ning sarnaselt Ossipoviga peab ta nüüd järgmise mängu vahele jätma.
20:03
Külastaja njah kommentaar
neemelo ju vana simulant
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Noh, praegu vist sai ikka natuke pihta ka. Aga võttis kohe jälle jalad alla, korraks oli tõesti murul maas.
20:06
Kristjan Jaak Kangur: Jatta värav oli seekord siis niisugune, kust Fantasy jaoks keegi söötu ei saa.
20:06
Kristjan Jaak Kangur: Yao tahab penaltit, aga pigem võib õnnelik olla, et vabatahtliku kukkumise eest kollast ei näidata.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Ossipovilt hea diagonaalsööt ette Gandole, kes lõi palli vastu kalevlast (kätt?) ja tahtis penaltit, aga ei saanud.
20:08
Külastaja njah kommentaar
ütlesin sellepärast, et Tiiler väitis, et Neemelo ei simuleeri, aga ei pääse neemelogi sellest patust
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Vanameister saab ikka rohkem andeks kui teised :)
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdust riivas Andrejev peaga ja seejärel lõi Nesterov jalaga üle.
20:09
Kristjan Jaak Kangur: Frolov tulistab kaugelt, Nõmm teeb taas korraliku tõrje. Nurgalöögist saab proovida täiesti vabaks jäetud Gurrutxaga, taas tõrjub Nõmm.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Andrejevi kauglöök jäi hädiseks ja veeres Vallnerile.
20:10
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Viljandi vahetab! 40. minutil tuleb Õunap ära ja tema asemele Karl Rudolf Org.
20:12
Kristjan Jaak Kangur: Otseselt vigastuse hetke märgata ei olnud, aga Õunap on viimasel ajal teadaolevalt valuga võideldes mänginud küll. Ju siis nüüd andis keha lõpuks järele.
20:13
Kristjan Remmelkoor: Jürgenson tsenderdas Sõtšugovile vastu kätt ja Levadia teenis täpselt karistusala kõrvalt trahvilöögi.
20:14
Kristjan Jaak Kangur: Saag peab käima juba oma karistusala lähistel kaitsjaid aitamas ... Viljandi enda rünnak on sel poolajal olnud ikka täiesti olematu.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav58. minutil läheb Levadia sellest trahvilöögist 3:1 ette! Morelli tsenderdas ja Gando lõi peaga posti kõrvale.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Üks lisaminut Paides.
20:16
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaeg läbi! Selle mängupildi põhjal võib Tulevik küll pigem õnnelik olla, et kaotusseis on kõigest 0:1.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Morelli lõi kääre, aga see käärlöök läks 16 meetrit väravast mööda.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus64. minutil sai Kalevi esimese kollase kaardi Ostrovski, kes libistas Podholjuzinile põlvedesse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav66. minutil lööb Nesterov 4:1 Levadiale! Morelli tõstis palli karistusalasse, kus see läks Lauri peast Nesterovile, kes mänguvahendi võrku veeretas.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus70. minutil neli vahetust korraga: Ostrovski välja, Bachmann sisse; Gando välja, sünnipäevalaps Marin sisse; Ossipov välja, Lipp sisse; Sõtšugov välja, Kouyate sisse.
20:30
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 74. minutil Levadia viimane vahetus: Roosnupp välja, Komlov sisse. 
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Komlov teeb sellega oma Premium liiga debüüdi.
20:31
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg Paides!
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus75. minutil sai kollasse Kaljumäe ja seda loomulikult (nagu kaks eelmist Levadia kaarti) Alli vastu tehtud vea eest.
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Tulevik alustab teist poolaega topeltvahetusega: Seeder ja Ilves ära, Hunt ja Elur sisse. Nüüd ongi siis Viljandil kõik kolm vahetust tehtud.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav76. minutil andis Morelli nurgalöögi ja vahetusmees Lipp suunas selle peaga väravasse! Levadia juhib 5:1.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Dudarev lõi kasti tagant pommi, Vallner tõrjus posti äärest.
20:35
Kristjan Jaak Kangur: Mööli nurgalöök kukub kastis Jatta jalale, aga raskest asendist löödud pall läheb üle põiklati.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Kalevi viimane vahetus: Alli välja, Levadiast laenul viibiv Vaherna sisse.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovi tsenderdusest sai taas Lipp peaga lüüa, aga seekord teda segati korralikult ja pall läks rahulikult Vallneri saagiks.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Levadia teenib pidevalt nurgalööke.
20:37
Kristjan Jaak Kangur: Viljandi mehed pääsevad ka lõpuks löögile, aga Kask põrutab kuskile kaugustesse.
20:38
Kristjan Jaak Kangur: Neemelo mürab mõnuga kastis ja keerutab lõpuks taha risti, aga Roosalu rikub peaga ilusa plaani ära.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Sünnipäevalaps Marin põrutas 15 meetrilt üle.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Morelli tõstis palli karistusalasse ja Kouyate mängis käega. Levadiale penalti!
20:43
Kristjan Remmelkoor: Värav  Andrejev lõi 87. minutil penalti alla nurka! Vallner läks õiges suunas, aga ei küündinud pallini, Levadia 6:1 juhtimas.
20:45
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Yao lööb Paide teise! Seekord laseb Nõmm ka käte vahelt palli läbi.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on nüüd teeninud tänavu Premium liigas parimana kümme penaltit, Kalev mitte ainsatki.
20:45
Kristjan Jaak Kangur: Pelt andis oma poole pealt pika diagonaali, Yao võttis palli maha ja lõi ära. Nõmm tõmbas küll käega õnnetult palli sisse, aga värav peaks küll ikkagi Yao nimele minema, löök oli selgelt teel raamide vahele.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Kalev-Levadia mängule lisati 1 minut.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Mäng lõppes, Levadia võttis ülikindla 6:1 võidu.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Mööl teeb soolo ja kolmas olemas!
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Tuleb äärelt sisse, lööb peale ja Tomsoni kannast põrkab pall kõrge kaarega lati alla.
20:50
Külastaja Kas kommentaar
Morellile 3 söötu?
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Jah, penalti puhul saab ka Fantasy söödu kirja.
20:51
Kristjan Jaak Kangur: Kohe vaatame ka üle, kellelt Mööl enne värava löömist palli sai.
20:53
Kristjan Jaak Kangur: Tuvastatud - Frolovile söödupunkt.
20:53
Külastaja njah kommentaar
äkki on tomsoni järjekordne ov?
20:54
Kristjan Jaak Kangur: Ma isiklikult seda küll Tomsonile ei paneks, oli selge pealelöök suunaga raamide vahele.
20:54
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Neemelo lasti ka vahepeal puhkama, 67. minutil Valge tema asemele.
20:58
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Neli! Valge!
21:00
Kristjan Jaak Kangur: Mööl laseb sügavalt oma poole pealt imeilusa pika söödu, Nõmm eksib väljatulekul ning Valge mängib temast rahulikult esimese puutega mööda ja teisega lükkab ära.
21:02
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Nüüd Viljandi laguneb. Viis! Frolov veab palli, lükkab Sinilaiule ja olukorra täiesti maha maganud Tomson ainult vaatab, kuidas Sinilaid palli tagumise posti kõrvale lükkab.
21:05
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  77. minutil Kokla äsjase väravalööja Sinilaiu asemele. Ja ennist väravatemöllu keskel jäi mainimata, et sekkus ka Zanfirov, ära võeti Yao.
21:06
Kristjan Jaak Kangur: Paide kümnes nurgalöök. See number räägib ka enda eest. Paidel on ikka veel vähe, tahetakse Viljandi täna maa sisse tampida.
21:10
Kristjan Jaak Kangur: Tulevik ei saa kaks korda karistuslöögist seisvat palli karistusalasse saadetud ... Nukker on see lugu täna nende poolt vaadates.
21:13
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd seda mängu lihtsalt veeretatakse lõpuvile poole. Mõlema meeskonna jaoks on asi nii palju hea, et enne nädalasisest vooru ei korja keegi siit endale mängukeeldu. Kui muidugi mõni mees ei tee viimasel minutil lollusi.
21:14
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Ai-ai, Valge!!! See mees tahab algkoosseisu tagasi! Kuues!
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Pelt annab jälle oma poolelt pika palli liini taha, Valge võtab esimesega omaks ja teisega tõstab üle Nõmme!
21:16
Kristjan Jaak Kangur: Jatta on ka seitsmendale lähedal, aga Nõmm võtab ära. Üks lisaminut anti ka.
21:17
Kristjan Jaak Kangur: Rinkeni vile lõpetab Viljandi piinad! Paidele ülisuur võit, Viljandi sõidab aga nukralt koju tagasi.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!