Teisipäev, 18. juuni 2019
18:55
Rasmus Voolaid: Tervitused! Palju platsivälist jalgpalli on seljatatud ja vaatame nüüd päris vutimängu kah! Palju õnne, Tartu Tammeka! Tartu esindusklubi tähistab täna oma 30. sünnipäeva ja seks puhuks on neile külla sõitnud Tallinna Kalev.
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Tere minugi poolt! Viljandi Tulevikku külastab Maardu Linnameeskond ehk ees ootavad kaks väga kõva mängu väga oluliste punktide peale.
18:58
Rasmus Voolaid: Mängijad sammuvad platsile ja Tartus on rahvast tõesti palju.
19:00
Kristjan Jaak Kangur: Enne mängu algust saab Kaimar Saab kätte auhinna eelmise kuu ilusaima värava eest. Ülekaaluka võidu tõi see purakas Flora võrku:

19:00
Rasmus Voolaid: Ei Tammeka ega Kalev ole viimase vooruga võrreldes teinud ühtegi muudatust. Läksin arvama, et ehk on Reio Laabus juba algkoosseisukõlbulik ning 90 minutit mänginud 17-aastane Patrick Genro Veelma täna pingil, aga ei. Laabus puhkab, Veelma mängib.
19:00
Külastaja Hmm kommentaar
Kui palju on palju rahvast siis tammel?
19:00
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS VILJANDIS!
19:00
Rasmus Voolaid: Kahjuks ise ei saanud täna Tartusse mängule minna, aga juttude järgi on tribüünid praktiliselt täis. Loodame kindlasti 1000+.
19:01
Rasmus Voolaid: Avavile!
19:02
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud leiate uudisest, Viljandil suuri üllatusi pole, aga Maardu puhul vast kõige ootamatum see, et Ilja Kassjantšuki asemel saab väravas Premium liiga debüüdi Artjom Jakovlev. Maardu oma poiss, nii et talle kindlasti tähtis hetk.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Ja muidugi on Maardule oluline, et vigastusest paranenud Vladislav Ogorodnik on tagasi algkoosseisus.
19:04
Rasmus Voolaid: Tartus mäng lihtsalt seisab. Kohtunik võttis palli kätte. Ei tea mina, ei tea kommentaator ja ei tea isegi inimene tribüünil.
19:05
Rasmus Voolaid: Kapper jooksis lõpuks platsilt minema ja näitas midagi fännidele.
19:05
100% täismaja vist isegi 1600 koht kui ei eksi, väga loodan et Tammeka suudab lõpuks jalad kõhu alt välja võtta ja tähistada vastavalt sünnipäeva ja tänada fänne ning lõpetada see jama ära mis nad pool hooaega korraldanu
19:06
Rasmus Voolaid: Lõpuks läks mäng edasi!
19:06
Mõni fänn rumal rassist?
19:06
Kristjan Jaak Kangur: Eelmises mängus kübara löönud Amemiya proovib kohe siin ka, kuid löök läheb üle. Mitte palju, aga Nõmm kontrollis olukorda.
19:06
Rasmus Voolaid: Nüüd tõmmati suurde plaani droon! Ilmselt segas see kuidagi mängu. :)
19:07
Rasmus Voolaid: Kui kuus minutit mängitud, siis võime juba rahulikult kolme üleminutiga arvestada.
19:08
Kristjan Jaak Kangur: Viljandis ei lenda keegi, mäng käib ilusti. Või kas just ilusti, avaminutid on oodatult rabedad olnud. Mõlemalt poolt.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Eelmise mängu kollaste kaartidega vahele jätnud Lang alustab kiirelt teekonda järgmise mängukeelu suunas. Juba 8. minutil võtab keskväljal tehtud vea eest kollase.
19:10
Rasmus Voolaid: Kapper tegi hästi teravust ja Allast oli omaväravale lähedal, aga Vallner püüab.
19:10
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Kristjan Kask!!!
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Saag sai kuu värava auhinna kätte, Kask tahab vist ka! Paarikümnelt meetrilt jätab Maardu ruumi ja Kask vajutab mõnuga, ilusti üles risti! Tulevik 1:0 ees!
19:12
Külastaja ee kommentaar
Tartu publikust pilti saab mingi nurga alt, et palju neid siis on õigupoolest, kaamera ei suuda näidata tribüüni ju
19:12
Rasmus Voolaid: Meil on fotograaf staadionil olemas. Kui saan pildi juba mängu ajal, siis kindlasti jagan. Mürki selle peale aga võtta ei julgeks.
19:13
Kristjan Jaak Kangur: Kase selle hooaja esimene värav, aga kaugeltki mitte esimene Premium liigas - mullu lõi ta Tuleviku särgis koguni neli tükki.
19:15
Kristjan Jaak Kangur: Amemiya löögi blokeerib Edur, siis üritab vasakult äärelt Aksjonov, aga väga mööda.
19:15
Külastaja njaa kommentaar
Keegi söödu ka saab kirja?
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Saab ikka - Lang oli see, kes palli löögiks keskväljapartnerile Kasele ette lükkas.
19:17
Rasmus Voolaid: 15 minutit Tartus mängitud ja Ostrovski sai jooksma. Löök ebaõnnestus ja Pechter tegi ka tõrje. Vähemalt nurgalöök Kalevile tuli.
19:18
Kristjan Jaak Kangur: Lang riputab tahaposti Ilvesele ja Jakovlev tuleb kõhklevalt välja, kuid Ilves libastub ja kukub otsustaval hetkel.
19:19
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Edur kaotab oma poolel palli, tõmbab siis hätta jäänuna Amemiya maha ja saab 18. minutil samuti kaardi.
19:19
Kristjan Jaak Kangur: Zelentsov riputab kasti, kaitsjad on peaga vahel ja Maardu saab mängu esimese nurgalöögi. Teine kohe otsa.
19:22
Rasmus Voolaid: Tartus alustas Tammeka küll mängu sutsu paremini, aga nüüd on see vaikselt Kalevi kätte liikunud. Pigem ikka võrdsete heitlus suuremate võimalusteta.
19:23
Kristjan Jaak Kangur: Maardul on lubavast kohast karistuslöök, aga pall keerutatakse Nõmmele ilusti käte vahele.
19:24
Rasmus Voolaid: Veelma kukub kastis, Tartu publik küsib penaltit, aga seda ei tule.
19:25
Rasmus Voolaid: Selle peale teenib Kapper kohe Tammeka esimese nurgalöögi, millest ei tulnud midagi.
19:25
Kristjan Jaak Kangur: Peale värava ei ole Viljandil ega Maardul ühtegi väga head olukorda tegelikult olnudki. Äärmiselt võrdne ja võitluslik mäng, kuid rünnakute viimistlus jätab soovida. Indu saanud Kask proovib jälle, aga taas väga mööda.
19:29
Rasmus Voolaid: Veelma liikus kontrasse, aga Kalevi kaitsjad suutsid selle ilusti ära nullida. Reinkort läks lõpuks küll löögile, aga 20 meetri pealt ja kaitsja jalgadesse.
19:29
Kristjan Jaak Kangur: Edur võtab keskväljal taas Amemiya maha. Frischer on rahulik, teist kollast ei olnud siit põhjust anda, ehkki Maardu pink arvab natuke teisiti.
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Maardu nurgalöök - puhtaks. Tsenderdus - puhtaks. Boldõrev - Nõmm püüab.
19:30
Ivar Lepik:  Tere ka Lilleküla-lainelt, kus Flora ja Kalju päeva oodatuimas mängus vastamisi!
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Ilves, kohe tuleb vastu! Viljandi 2:0 ees!
19:31
Külastaja realist kommentaar
Soccernet unustas oma Kalju mängueelset võimalikku alg11 ennustades, et Avilov ja Reintam mãngivad kordamööda jah?!?
19:31
Ivar Lepik:  Koosseisudes suuri üllatusi pole. Herol sai eelmises mängus kerge trauma ja jääb eemale, tema asemel Frank Liivak äärel. Meeskonnad juba väljakul ja õige pea hakkame pihta!
19:31
Ivar Lepik:  Kostja Vassiljev siis muidugi tagasi. Uudises saab tutvuda, ei hakka siia topelt infomüra tekitama. Läksime!
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Seekord on Kask arhitekti rollis: tõstab tagumise posti juurde, sinna ihuüksi unustatud Ilves sab omaks võtta ja pöörata ning ehkki löök tuleb juba terava nurga alt, lipsab pall ikkagi Jakovlevi külje alt sisse!
19:32
Rasmus Voolaid: Ševjakov teist mängu järjest karistuslöögist iluväravat ei löönud, tõsi, praegu oli ka märksa kaugemalt.
19:34
Rasmus Voolaid: Veelma teeb ikka väga teravaid liigutusi 17-aastase noormehe kohta, aga Allastist ta mööda ei pääsenud ja löögile ei saanud.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Gussev teeb jälle kõik ilusti ... peale löögi. Mitu meetrit mööda.
19:37
Rasmus Voolaid: 36. Tekko pani karistusala nurgalt palli värava peale ja Vallner pidi end välja sirutama.
19:37
Kristjan Jaak Kangur: Vahelduseks jääb Eduri ja Amemiya duellis peale ka Viljandi mees. Sai keha palli ja mehe vahele ning jaapanlane jooksis talle sisse.
19:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus 37. minutil jooksis Kapper kiiresse ja Reinhard Reimaa võttis ta maha. Mängu esimene kollane.
19:41
Kristjan Jaak Kangur: Edur on muide üks neist kuuest mehest Viljandi ridades, kes olid enne tänast ohutsoonis. Nii et laupäevaseks mänguks Kaljuga tuleb Postil nüüd Edurile asendaja leida, sest kollane kaart tuli varakult ära. Sama oht ähvardab veel ka Nõmme, Kaske, Ilvest, Allest ja praegu pingil olevat Peipsi.
19:41
Ivar Lepik: Lillekülas esimese kümne minuti põhjal Kalju kergelt üle, aga momendid visad tekkima. Nagu kahe tipu vahel peakski olema. Flora pigem seni kontratest otsinud.
19:41
Kristjan Jaak Kangur: Maardu mehed ei häbene peale lüüa, aga täpsus jätab ikka väga kõvasti soovida.
19:43
Külastaja Mark kommentaar
Palju hinnanguliselt Kitsekülas publikut? 500? 1000? 1500?
19:44
Kristjan Jaak Kangur: Edur on ka lonkama hakanud, võib-olla peab Viljandi poolajal isegi vahetuse tegema. Näis.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Hea võimalus Maardul kontrast nõelata, kuid Amemiya sööt on natuke ebatäpne ja kaitsjad jõuavad Ogorodniku lööki blokeerima.
19:45
Rasmus Voolaid: Kapper külvas kahe keskkaitsja vahel kõvasti paanikat, teenis nurgalöögi, mille järel lõi Reinkort napilt napilt peaga mööda. 44 minutit Tartus mängitud.
19:45
Ivar Lepik:  Hinnanguliselt 1500, raporteerib Ott Järvela staadionilt. Samal ajal Hoiatus Vladimir Avilov võtab Liivaku maha ja kingib Florale karistuslöögi. Kostja koht.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Viljandis saab 45 minutit täis ja juurde ei antagi. Pausile Tuleviku 2:0 eduseisus.
19:46
Ivar Lepik:  Kams võtab enda peale ja napilt mööda!
19:48
Rasmus Voolaid: Tartus tiksuvad lisaminutid, aga täpselt ei tea palju selle droonijama pärast neid tuleb. Kolm vähemalt, kaks on täis.
19:48
Rasmus Voolaid: Mitteametlik publikunumber Tartust on 945.
19:49
Rasmus Voolaid: Värav NELJANDAL ÜLEMINUTIL! STEN REINKORT!
19:50
Rasmus Voolaid: Esimese löögi suudab kaitsja ära takistada, aga kohe saab ta uuesti löögile ja siis paigutab palli vasakuga posti kõrvale ära. Söötja selgitame ka varsti välja.
19:51
Rasmus Voolaid: Sellega Tartus ka poolaeg lõppes.
19:51
Külastaja Loserfool kommentaar
Aina rogroh tundub, et Eesti kulubivutt hakkab atraktiivsemaks muutuma ja melu tekkima. Karikafinaal nt ning mitmetel suurte mängudel juba 1000+ pealtvaatajat. Üle pika aja on hetkel kahju Eesti liiga mängu kodus vaadata. Tuleb parandada see viga. Kiidan ka Soccerneti väga professionaalse kajastuse eest, mis on huvi oluliselt suurendanud ja teadlikkust minul tõstnud
19:52
Rasmus Voolaid: Tänud, tänud! Loodame tõesti, et Eesti klubivutt liigub õiges suunas, aga täpsustuseks, et 1000+ on karikafinaali kohta tegelikult natuke vähe. Muidu on see üldiselt ikka 2000+ olnud.
19:53
Külastaja Njaa kommentaar
Lelov on siukest tüüpi mees kes arvab, et Lingard on ka veel noor jalgpallur...
19:53
19:54
Ivar Lepik:  Endiselt Kalju pigem suudab palli hoida Flora väljakupoolel. Ei ole Alandit samas väga testitud.
19:55
Rasmus Voolaid: Täpsustame selle ka üle, et Reinkorti väravale söötu ei tule, kuna esimese ürituse kaitsja takistas.
19:56
Ütlesin seda, sest Lelovi arvates on Paur noor ning võib veel julgelt paar aastat koduliigas veeta kuni välismaale sammud seada.
19:57
Ivar Lepik: Kas selle vestluse subjekt ei olnud üldse mitte Kirss?
19:57
Külastaja Noor tulevikulootus Aivsr kommentaar
Sander Puri on ka talendikas noor tulevikulootus
19:59
Minu meelest Paur, aga point jääb samaks.
19:59
Ivar Lepik:  Eks mõlemal juhul kummaline jutt, jah. Aga nüüd Flora natuke paar momenti järjest tekitanud.
20:01
Kristjan Jaak Kangur: Viljandis läheb edasi.
20:01
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Viljandi teebki poolajal ennustatud vahetuse ehk Edur jätkata ei saa, tema asemele tuleb Martin Allik. Õigemini tuleb Allik paremkaitsesse, Seeder läheb sealt vasakkaitsesse.
20:01
Külastaja Camron kommentaar
Kalju mäng on uue treeneri all küll palju tahtejõulisemaks muutunud.
20:02
Ivar Lepik:  Aland pidanud nüüd paaril korral otsustavalt sekkuma. Mitte otseselt tõrjetega, aga väljajooksudega.
20:02
See voor võib publiku poolest saada hooaja kõige publiku rohkemaks vooruks. Tammeka korralik rahvas ja tallinna derbi tõttu, mis sattusid samasse vooru
20:03
Ivar Lepik:  Ainsalu proovib kasti joonelt, aga meetri jagu mööda ristnurgast!
20:04
Rasmus Voolaid: Läks taas pall mängu ka Tamme staadionil!
20:05
Kristjan Jaak Kangur: Zelentsov saab liini taha söödu, tsenderdab madalalt, kuid Nõmm püüab.
20:06
Ivar Lepik:  Liliu ja Puri pikali. Flora ründas edasi, aga Sinjavski lööb auti. Mõned florakad tundusid selle otsuse üle päris pahased.
20:07
Kristjan Jaak Kangur: Maardu jõuab jälle ohtlikult värava alla, aga siis teeb Gussev ... ei teagi, mida.
20:07
Ivar Lepik: Hoiatus 36. minutil Aleksandr Kulinitšile. Taas on Liivak see, kes maha rapitakse.
20:08
Rasmus Voolaid: Värav 49. Reinkort söödab kannaga ja Kapper lahendab uhkelt vasakuga ära! See käis kiirelt!
20:08
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus 52. minutil teeb Ilves ise rünnakul pärast pallikaotust vea ja saab kaardi. Lisaks Edurile tema ka järgmisest mängust väljas.
20:09
Külastaja Linnapea kommentaar
Ivar ja Rasmus, oleme siin teada saanud, et Kasper on FC Hiiumaa toetaja ja Kristjan Nõmme (vot seda veel ei tea,kas Kalju või United). Millisele Eesti klubile-meeskonnale Teie poolehoid kuulub.? Mis kandi poisid üldse olete?
20:09
Rasmus Voolaid: Tammeka on selles mängus juba kaks korda 49. minutil värava löönud - nii esimesel kui teisel poolajal.
20:09
Tubli kapper. Kalev sobib tammekale, aga ei tohi vara hõisata.. Viis+ mängu sel hooajal kindlasti kus võit maha mängitud või viigipunkt
20:09
Külastaja Priidul pole lootustki kommentaar
Kui peaksite Pulleritsule ühe lause ütlema, siis mis see oleks?
20:09
Kristjan Jaak Kangur: "Priit, ära jama."
20:09
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Ilves võetakse 54. minutil ära, Peips tema asemele.
20:10
Rasmus Voolaid: Et teema ei vaibuks: "Priit, ootame vastulauset!"
20:10
Ivar Lepik:  Kasper on FC Hiiumaa mängija, seega seaksin selle vastuse kvaliteedi kahtluse alla - küsige talt järgmine kord uuesti! Aga mina peamiselt Lääne-Viru verd. Sellevõrra ehk Rakvere Tarvas, kuigi sümpaatseid klubisid on pea igal tasemel.
20:11
Rasmus Voolaid: Reinkort paneb 52. minutil veel ühe kõva puraka raami, aga lati alt toob Vallner ära.
20:11
Ivar Lepik:  Priidule olen ma kõik laused juba ära saanud öelda, kui ta õppejõud oli. Rohkem pole vaja.
20:11
Ivar Lepik: Värav AGA! Kalju press toob tulemuse! LILIU!
20:11
Rasmus Voolaid: Ivar, seal oli kirjas "kui peaksite". Ehk on küll rohkem vaja.
20:12
Ivar Lepik:  40. minutil tuleb mõõdetud pall paremalt äärelt Subbotinilt, Liliu paneb duellis Pürgiga pea vastu ja latipõrkest sees, Aland võimetu!
20:14
Rasmus Voolaid: Aga mina olen põline Tartu poiss ehk hoian eeskätt pöialt ka Tartu klubidele, FC Elvale aga ka näiteks Viljandi Tulevikule.
20:14
Ivar Lepik: Kui just peab ... Tõele au andes ei oleks mul talle antud teemal palju öelda, sest selles arvamuses oli ka terake tõtt sees. Vaatenurga küsimus. Pullerits on kirjutanud märkimisväärselt hullemaid (ja vääramaid) tükke.
20:14
Kristjan Jaak Kangur: Eelnevale lugejaküsimusele vastuseks täpsustan, et geograafiliselt on lähem ehk "koduklubi" United, aga nad tõusid pildile alles siis, kui olin juba hakanud Kalju mänge jälgima. Kokkuvõttes on aus vastus, et kummagi fänn pole, aga hoian pöialt mõlemale.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Saag proovib ajalugu teha - kõrgelt üle. Jätkuvalt väga lahtine mäng, aga jätkuvalt veab mõlemat meeskonda viimistlusoskus alt.
20:16
Rasmus Voolaid: 57. Paju sai segaduse järel kastist löögile, aga joone pealt võtab keegi Kalevi kaitsjatest ära! Kolm oleks ilmselt selles mängus juba kabelimats olnud, aga praegu on veel lootust.
20:16
Kristjan Jaak Kangur: Amemiya astub paremal äärel Seederist mööda, Gussev suunab tsenderduse efektselt kannaga raamide vahele, aga otse Nõmmele sülle.
20:18
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Nõmme Kalju (teenitult) 1:0 ees Flora vastu, aga mängu oi kui palju. Kes veel ei vaata, tasub. Kui nii jääb, on seis Flora 40, Kalju 34 ehk sisuliselt oleks Kalju tiitliheitluses kogu täiega tagasi sees.
20:19
Rasmus Voolaid: Tõe huvides: Kalevi joonelt klaarijaks oli Sõtšugov.
20:19
Kristjan Jaak Kangur: Peips teeb ilusa soolo, aga otsajoonel pannakse tee kinni. Maardu tuleb vastu, ilus diagonaal Ogorodnikult Aksjonovile, kuid ka seal on kaitsjad jaol.
20:20
Rasmus Voolaid: Vahetus 61. Kalev vahetab ründajat: Markus Vaherna sisse, Artjom Ostrovski puhkama.
20:21
Rasmus Voolaid: USKUMATU! Sairinen eksib, Musa mängis juba end juba nii Andersonist kui väravavahist mööda, aga liiga kaugele. Seejärel sööt keskele, kust Reimaa viie meetri pealt värava eest üle vajutab. Sellised on vaja ära lüüa ....
20:22
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Maardu vahetab 67. minutil, Kovtun sisse ja äsja vigastuspausilt naasnud Ogorodnik välja.
20:24
Rasmus Voolaid: Kas noorel mehel hakkas jalg värisema? Kapper astub Kalevi kaitsjastest külma südamega mööda, aga Veelma jätab löömata.
20:25
Külastaja Kris kommentaar
Kusjuures kes ei tea, siis Priit on Poomile juba vastanud. Peavoolumeedias üleval
20:26
Kristjan Jaak Kangur: Maardu on saanud oma rünnaku paremini käima, 20 minutit veel jäänud. Üks tagasi ja siit tuleb mängu küllaga.
20:26
Külastaja Martin "naudin alles Saks kommentaar
Kas Eesti liigasse võiks Var tulla? Igatahes mäng on ju otsepildis, kuidagi saaks kohtunik ikka telekast vaatama minna :D Kuigi vast on Eesti vutis ka prioriteetsemaid teemasid.
20:28
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  72. minutil Maardu teine vahetus, Šalabai sisse ja Dmitrijev välja. Võib nimetada pigem ründavaks muudatuseks.
20:28
Rasmus Voolaid: See ametlik VAR-i tehnika kohe kindlasti (niipea) Eesti liigasse ei tule, seda on näiteks Uno Tutk ka välja öelnud. Ma selles niisama teleülekandest vaatamist isiklikult ei poolda, las olla see inimlikkuse faktor sees.
20:28
Ei taha kalev lüüa ja ei taha ka tammeka lüüa
20:29
Külastaja asd kommentaar
kes see siidpehme häälega kommentaator viljandi-maardu mängul on?
20:29
Kristjan Jaak Kangur: Kristjan Vardja kommenteerib seda mängu.
20:29
Ei tea kas Nõmme Unitedil on ambitsiooni ka kunagi premium liigas mängida?
20:29
Kristjan Jaak Kangur: Minu teada seal ei forsseerita. Ehk kui kunagi tõustakse, siis tõustakse. Aga põhieesmärk see vähemalt hetkel pole.
20:30
Kristjan Jaak Kangur: Saag näitab üle pika aja teravust. Aga Boldõrev lõpetab selle tulemise. Nurgalöök.
20:31
Rasmus Voolaid: Kusjuures Tartus on veel väravaid loota, sest kui Tammeka sel hooajal võidab, siis seni vaid 4:0 seisuga. Ehk siis kas Kalev lööb kaks ja rikub Tammeka võidu või löövad tartlased ise kaks. Muud varianti nagu ei tohiks olla.
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Teinegi otsa, aga midagi väga ohtlikku ei sünni. Hoopis Maardu tuleb ise, aga rünnak lõpeb teab-mitmendat-korda ebatäpse kauglöögiga, seekord Amemiyalt.
20:32
Ivar Lepik:  Ja teine poolaeg Lillekülas läks!
20:33
Rasmus Voolaid: Tammeka tuli kolm kahele ja Veelma võttis vasakult hoo üles, läks ise löögile, aga Vallneri peale ja nurgalöögiks.
20:33
Ivar Lepik:  Vahetusteta.
20:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 77. Veelma saab teenitud puhkusele ja Mart Paul Preiman platsile. Tammeka esimene vangerdus.
20:35
Ivar Lepik: Sorga virutab peale. Üle.
20:35
Kristjan Jaak Kangur: Viljandi seisab kaitses, ise väga rünnata ei taha. Maardu tahab rünnata, aga ei tule eriti välja. Tempo on ka alla läinud, eks seegi ole arusaadav: eelmisest mängust vaid mõned päevad möödas.
20:37
Kristjan Jaak Kangur: Maardu meestele võetakse karistusala küljejoone juures käsi. Kas kolmas ja mäng sellega läbi?
20:38
Kristjan Jaak Kangur: Ei tule. Allik lööb madalalt, kaitsjatele appi tulnud Gussev suunab palli üle otsajoone. Nurgalöök ebaõnnestub täiesti.
20:40
Kristjan Jaak Kangur: Aksjonoiv tsenderdus kujuneb õnnetuks pealelöögiks, mille Nõmm vaevata püüab. No ei tule Maardul kuidagi asjad rünnakul välja.
20:41
Kristjan Jaak Kangur: Tulevikul lubav vasturünnak, aga Loigo ei suuda palli äärele Peipsile sööta, kaitsjad jaol.
20:43
Rasmus Voolaid: Preiman pääses üks-ühele ja Allast kukutab ta, kuid kohtunik näitab nurgalipu suunas.
20:43
Ivar Lepik:  Teine väga lähedal! Ugge lükkab standardolukorra värava ette tagasi, aga Kirss ei saa puhtalt löögile ja pall kukub lati peale!
20:43
Rasmus Voolaid: Vahetus 85. Uljanov tuleb Andre Paju asemele.
20:43
Ivar Lepik:  Ja nüüd ei taba Avilov palli!
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Aksjonovile 87. minutil tobe kollane. Lõi palli pärast vilet minema.
20:45
Ivar Lepik: Vahetus Jürgen Henni esimene käik: 58. minutil Ainsalu välja ja Martin Miller sisse.
20:46
Kristjan Jaak Kangur:  Kolm lisaminutit Viljandis. Aga see mäng on tehtud, Maardu ei jõua enam ja Viljandil pole rohkem vaja.
20:47
Ivar Lepik: Hoiatus Sinjavski kõrge jalaga Markovitšile. 60. minut.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd halastab kohtunik Boldõrevile. Mees uhas tagasi platsile põrganud palli kõrgelt üle staadioni aia. Kusjuures Boldõrevil on kaardid all ehk kollase korral jätaks ta järgmise vooru mängu Paidega vahele.
20:48
Rasmus Voolaid: Hoiatus89. minutil sai Tammeka kapten Tekko ka keskvälja vea eest kollase.
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Kaimar, kuidas nüüd löömata jäi?! Jakovlev laseb palli sülest lahti ja Saagile jalale, Saag läheb värava peale ja ees on vaid Boldõrev. Aga Saag sätib-sätib-sätib nii kaua, et Jakovlev jõuab uuesti jaole!
20:49
Rasmus Voolaid: Tammeka lapsed skandeerisid uljalt "8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1!" ja keegi hõikas heleda häälega, et "Tammeka võitis!". Aga õnneks olid seal mõned kogenud mängukaaslased kõrval, kes teadsid, et lisaaeg on kah. Nii on, kolm minutit.
20:49
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Kolmandal lisaminutil võtab Boldõrev ikkagi selle kollase ka ära. Ja järgmisest mängust eemal. Kas oli vaja?

20:50
Rasmus Voolaid: Hoiatus90+2. võttis Allast tõusnud Uljanovi maha.
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Karistuslöök müüri ja kõik, 2:0! Viljandi rõõmustab kodupublikut sel hooajal esmakordselt võiduga!
20:50
Rasmus Voolaid: Vahetus 90+2. võeti Kapper ära ja keskkaitsja Daaniel Maanas platsile.
20:52
Rasmus Voolaid: Kõik! Tammeka 2, Kalev 0. 30. sünnipäevaks ilus kingitus ja hooaja esimene koduvõit!
20:54
Ivar Lepik:  Lillekülas minna veel 25 minutit.Endiselt 1:0 Kaljule.
20:55
Ivar Lepik: Hoiatus Henrik Pürg tahab ka nime protokolli. Kirsi kiskus maha. 69. minut.
20:56
Ivar Lepik: Vahetus Ja vahetus: Liivak välja, Rauno Alliku sisse. Vigastustega hädas olnud, aga nüüd tagasi.
20:59
Külastaja vigilant kommentaar
Mingi info ka palju Flora-Kalju mängus pealtvaatajaid?
20:59
Ivar Lepik:  Ametlikku infot veel ei ole. Ott hindas sündmuskohalt ennist, et ehk 1500 alla veidi.
21:02
Ivar Lepik:  Kalju on korraliku bussi parkinud Flora positsioonirünnakute vastu. Ei anta isegi 25 meetrilt sentimeetritki ruumi löögiks.
21:03
Ivar Lepik:  Kui lähemalt ei saa, siis Kreida proovib 30 pealt. Ohtlik, aga Ugge saab jala vahele.
21:07
Ivar Lepik:  Kümme minutit minna ja Flora otsib, aga Kalju kaitse püsib endiselt. Ütleks isegi, et kaljukindlalt.
21:08
Ivar Lepik: Hoiatus Alliku võtab Pauri maha. 81. minut.
21:09
Külastaja jah kommentaar
Alliku on ikka pasa
21:09
Ivar Lepik: Vahetus Ja 82. Sinjavski asemele Markus Poom. Miller äärele, Poom keskele.
21:10
Külastaja Fuuu kommentaar
Krt jälle, Floral kõik vahetused tehtud, Kalju pole midagi teinud
21:10
Külastaja MG kommentaar
Jaanovits on andnud kaks kollast kaarti Florale olukordades, kus ei ole isegi viga olnud
21:10
Ivar Lepik: Hoiatus  Liliu võtab ka. Kuusele käega vastu nägu.
21:11
Ivar Lepik: Hoiatus  Vassiljevi karistuslöök kerib ristnurka, Londak püüab ja siis tuleb Kuusk talle sisse. Kollane kaart ka.
21:11
Ivar Lepik:  Londak käib seljaga/õlaga postis ja vajab tohterdamist.
21:12
Ja aru ma ei saa miks Kalju endiselt ei vaheta
21:15
Külastaja To jah kommentaar
Mis vahetad , kui mehed jaksavad ja kõik toimub ?
21:15
Külastaja Kitseküla kommentaar
See jaanovits on ikka pika puuga koige sitem kohtunik eestis
21:16
Ivar Lepik: Hoiatus 89. Markus Poomile ka kaart. Päris valusalt Markovitšile.
21:17
Kohtunik oleks vötnud kiiremini otsuse vastu, siis ei oleks hilisemat mölisemist ja arusaamatust