Laupäev, 22. juuni 2019
15:52
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, peagi hakkavad mängima linnameeskonnad ehk Maardu ja Paide.

Paide on teinud eelmise vooruga võrreldes põhikoosseisus ühe muudatuse: tipuründes alustab Neemelo asemel Valge.

Maardul on muudatusi kolm: mängukeeldu kandvat Boldõrevit asendab Kovtun, Dmitrijevi koha on saanud Aasmäe ja väravas alustab täna Maksim Zelentsov (kapten Ilja Zelentsovi vend). Üldiselt on Maardu väravat kaitsnud Kassjantšuk ja eelmises voorus tegi seda Jakovlev, M. Zelentsovi jaoks on tegemist hooaja esimese mänguga.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi mängu.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Yao näitas kohe oma suurepärast kiirust, mille abil pääses ta palliga vasakult äärelt Maardu trahvikasti ja pani madala palli värava ette, aga seal lõpetas see Zelentsovi süles.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Mööli esimesest nurgalöögist tegi Yao ülepuusalöögi, mis ebaõnnestus.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tsenderdas karistuslöögi Maardu kasti, kuhu pall jäi pidama, ja olukorra lõpetuseks sooritas Sanneh käärlöögi, mis jäi nõrgaks, M. Zelentsov püüdis.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Hayasaka kauglöök veeres väikese rikošeti kaudu napilt mööda.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  I. Zelentsov vajas väikest turgutamist.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav15. minutil avab skoori Valge! Sanneh mängis paremal äärel kenasti kokku Jattaga, kes pani madala palli värava ette, ja Valge lükkas selle võrku. Paide juhib 1:0.
16:17
Kristjan Remmelkoor: I. Zelentsov proovis poolelt väljakult Toomi üllatada, aga Toom püüdis kindlalt.
16:18
Külastaja Paide kommentaar
Kas mängu kuskilt näitab ka?
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Ikka, ETV+ kannab üle.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Yao triblas palliga Maardu kastis. Malov sai palli ära libistatud, aga sai seejuures ka haiget.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil lööb Jatta 2:0 Paidele! Frolovilt hea sööt liini taha ja Jatta lõi lähedalt palli M. Zelentsovist mööda, võrku.
16:23
Külastaja Plm kommentaar
Kaameramees üldse hakkama ei saa väristab ja jääb mängust maha jne :D
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov triblas keskväljal mitmest Paide mängijast läbi ja Sanneh võttis ta lõpuks veaga maha.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Gussev sai pika palli järel koos viimase kaitsja Peldiga jooksma ja läks löögile, aga Pelt blokeeris ära.
16:28
Külastaja Tomm kommentaar
Jatta knee-jerk transfer on ennast õigustanud :)
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Frolovilt hea tõste viiekasti joonele, kus Yao proovis palli vastu võtta, aga jala alt lipsas pall läbi.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus31. minutil Maardu esimene vahetus: Aasmäe välja, Šalabai sisse.
Aasmäe vahetati ka üle-eelmises voorus juba avapoolajal välja, mingit traumat ei paistnud tal olevat.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus34. minutil tegi Sanneh mitte esimest korda Aksjonovile vea ja sai kollase kaardi.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav36. minutil lööb Yao 3:0 Paidele! Asi sai alguse Maardu nurgalöögist - Amemiya korneri lõi Mööl peaga esiposti lähistelt minema. Järgnes Paide kiire ilus täpsete söötudega vasturünnak ja viimase söödu andis Mööl, Yao realiseeris.
16:37
Külastaja To tomm kommentaar
Knee-jerk transfer?
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Jatta söötis kastis Sannehile, kelle löögile sai M. Zelentsov käed ette ja tõrjus.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi kauglöök võttis I. Zelentsovist rikošeti, M. Zelentsov püüdis.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Jatta sai võitluses Šalabaiga haiget ja jäi natukeseks murule pikali, aga ajas end püsti.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus44. minutil sai Ogorodnik kollase kaardi.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Poolaeg lõppes Paide 3:0 eduseisus.
16:54
Paide täiendused on ikka väga head olnud ;:D Ma ikka ei saa aru kust nad neid Aafrika talente leiavad nagu on olnud nt IYEDE
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov lõi Hayasaka tsenderdusest mööda.
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav50. minutil lööb Sinilaid 4:0 Paidele! Mööl tsenderdas ning Maardu mehe ebaõnnestunud puutest jõudis pall Sinilaiule, kes virutas selle lati alla.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus EemaldamineSanneh tegi jälle Aksjonovile vea ja jätab 52. minutil Paide vähemusse!
17:09
Külastaja ee kommentaar
Kui Trans 450+inimest ei meelita statale, siis on esimene voor see hooaeg alla 1000 pealtvaataja ilmselt.
17:09
Külastaja s kommentaar
Mööli sööt pole siis?
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Mulle tundub jah, et söötu siit Mööl ei saa.
Külastaja kap kommentaar
Flora mängu eel selline punane anda muidugi mõistetav brigaadilt ;)
17:14
Külastaja Mida kaarti?? kommentaar
Ebaaus
17:15
Külastaja Silinho kommentaar
Nooh. Vandenõuteoreetikuna peaks vaatama kalendrisse, kellega Paidel järgmine mäng on. Pärast seda punast saab igasugu põnevaid mõtteid heietada :)
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Mööli nurgalöök lendas meestesummast üle.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Paide esimene vahetus: Kaldma välja, Välja sisse.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Maardu nurgalöögist jäi pall ärevalt Paide viiekasti pidama, lõpuks külalised klaarisid.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Jatta söötis palli värava ette ja Valge lõi viielt meetrilt mööda!
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Pärast Sannehi eemaldamist mängib Frolov tema kohal paremkaitses.
17:20
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Maardus 216.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus64. minutil sai kollase Valge, kes nurgalöögieelses saginas Gussevit liiga innukalt takistas.
17:21
Ošomkov põline Maardukas või
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Aksjonov triblas Frolovist mööda ja lõi kauglöögi väravast mööda.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil lööb Gussev 1:4! Ilus söödumäng marsruudil Aksjonov - Ogorodnik - I. Zelentsov - Gussev. Viimane lõpetas rünnaku mõnelt meetrilt.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus71. minutil sai kollase Aksjonov, kes tegi haiget Frolovile.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Hayasaka ja Gussevi söötude järel pääses kastis löögile Ogorodnik, aga löögi hetkel ta libises ja ebaõnnestus.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Maardu teine vahetus: Aristov välja, Džumadil sisse.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Ogorodniku kauglöök lendas selgelt mööda.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Yao tsenderdus läks pikaks.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 2 minutit.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Mäng sai läbi, Paide teenis Maardus kindla 4:1 võidu. Head õhtu jätku!