Laupäev, 29. juuni 2019
15:56
Markus Jõgi: Tere päevast! Õige pea on algamas Premium liiga 18. vooru kohtumine Maardus, kus kodumeeskond võõrustab FCI Levadiat.
15:56
Markus Jõgi: Mängijad sammuvad platsile.
15:59
Markus Jõgi: AVAVILE!
16:00
Markus Jõgi: Juba oli Levadial võimalus.
16:01
Markus Jõgi:  Teeniti nurgalöök, mille Kruglov pani kasti, kuid midagi ohtlikku luua ei suudetud.
16:01
Markus Jõgi: Levadia surve jätkub.
16:01
Külastaja Vest kommentaar
Gando juba välismaalt testimiselt tagasi?
16:01
Markus Jõgi: Hetkel veel viibib Sloveenias.
16:02
Markus Jõgi: Tundub, et Levadial on kindel plaan kohe mängu alguses värav ära lüüa.
16:02
Markus Jõgi: Korra sai Maardu Levadia poolele, kuid Gussevi sööt jääb ebatäpseks.
16:02
Markus Jõgi: Levadia saab jälle ehitama hakata.
16:03
Miks ta siis varumeeste pingile on kirjutatud protokollis?
16:03
Markus Jõgi: Minu viga. Ei vaadanud varumängijate listi ning tõsi, nimekirjas on täitsa olemas.
16:06
Markus Jõgi: Maardu sai paremalt äärelt tulla, kui Aristov sai üsna vabalt palli kasti toimetada, aga Lepmets oli jaol.
16:07
Markus Jõgi: Nüüd juba mäng Maardu poole peal, aga Andrejev jookseb suluseisu.
16:08
Markus Jõgi: Levadia on veidi hädas, kuna platsi kvaliteet on pigem kehv, siis ühepuute söödud lähevad tihtipeale korralikult põrkesse.
16:08
Markus Jõgi:  Levadiale kohtumise teine nurgalöök.
16:08
Markus Jõgi:  Kruglov palli taga.
16:10
Markus Jõgi:  Värav ja Maardu pidas vastu kõigest 9. minutit. Kovtuni käest põrkas Peetsonile pall kenasti ette ning Levadia poolkaitsja lükkas palli võrku.
16:11
Markus Jõgi: Nurgalöök number 3 Levadia kasuks. Kruglov palli taga.
16:11
Markus Jõgi: Kassjantšuk püüab ning avas kohe pika palliga, aga lööb otse ole küljejoone.
16:11
Külastaja Uhh kommentaar
Väravasöötu ei tule kellegile siis?
16:12
Markus Jõgi: Kahjuks mitte.
16:14
Markus Jõgi: Nesterov saab hästi läbi, söötis edasi Marinile, kes jääb palliga liiga kauaks ning pealelöögini ei jõua.
16:16
Markus Jõgi: Maardul on väga agressiivne keskväljapressing ehk lastakse Levadia kaitsjatel palli lükata, aga nii kui pall keskväljale jõuab on Maardu mängijad kohe jaol.
16:16
Markus Jõgi: Levadiale neljas nurgalöök.
16:17
Markus Jõgi: Super pall Kruglovilt, Peetson saab peaga löögile, aga napilt väravaraamidest mööda. Teine värav oli väga-väga lähedal.
16:19
Markus Jõgi: Kovtun võtab suhteliselt robustselt Peetsoni maha ning Levadiale heast kohast karistuslöök.
16:19
Markus Jõgi: Morelli ja Kruglov palli taga.
16:20
Markus Jõgi: Morelli pani madala palli, aga Gussev oli esimesena jaol.
16:21
Markus Jõgi: Peetsonile tehti korralik võileib, jäi poolkaitsja ka platsi peale pikali maha, aga Pukk viga ei vilista.
16:22
Markus Jõgi: Tundub, et alaselga sai löögi, aga juba tagasi omal jalul ning tundub, et kõik korras.
16:24
Markus Jõgi: VäravJoao Morelli viib Levadia 2:0 ette! Marin viis Maardu kaitsemängija väga efektselt kohvile, jättis palli Morellile, kes poolpõrkest selle Kassjantšuki selja taha lööb. Söödupunktid Marinile.
16:25
Markus Jõgi:  HoiatusKovtunilt juba kolmas korralik viga ning 26. minutil saab kohtumise esimese kollase.
16:27
Markus Jõgi: Kruglov pani väga kena tsenderduse ühe puutega Anrejevi peale, kelle pealelöök 100% ei õnnestu, aga nurgalöögi teenis sellest olukorrast.
16:28
Markus Jõgi: Tundub, et Maardu on ära väsinud. Üha madalamale oma liinidega langetakse.
16:29
Markus Jõgi: Levadiale järjekordne nurgalöök. Ossipov sai löögile, aga ei saanud jõudu pallile taha ning ebatäpne oli samuti.
16:30
Markus Jõgi: Maardu sai korra üle poole, aga Ogorodrnik teeb ründevea.
16:30
Markus Jõgi: Zelentsov sai paremalt äärelt palli kasti teha, aga kõrgelt üle mängijate ja üle otsajoone.
16:34
Markus Jõgi: Nüüd on ka Levadia rahunenud ja enam nii innukalt ründesse ei tormata. Kindlasti soovitakse täna Kassjantšuki selja taha veel mõned pallid lüüa, aga kaheväravaline eduseis on juba üsna kindel.
16:37
Markus Jõgi: Maardu teenib oma kohtumise esimese nurgalöögi 37. minutil.
16:37
Markus Jõgi: Hea pall tagumisse posti, aga Levadia klaarib ohu.
16:39
Markus Jõgi: Värav  Kirill Nesterov teeb 39. minutil seisuks 3:0! Marin pani palli kasti, mille peale hüppasid nii Peetson kui ka Nesterov. Nesterovi pealöök tabas Peetsoni selga ning siis juba teise palli lajatas lati alla.
16:41
Markus Jõgi: Andrejev pääses läbi ning teenib võõrsilmeeskonna kasuks nurgalöögi.
16:42
Markus Jõgi: Kruglov tagumisse posti, aga Peetson ei taba palli.
16:43
Markus Jõgi: Ossipov teeb Aksjonovile vea ja Maardul nüüd heast kohast võimalus midagi ohtlikku luua.
16:43
Markus Jõgi: Kavalalt üritati lahti mängida, aga ebaõnnestunult.
16:44
Markus Jõgi: Levadia tuleb kiiresti kontrarünnakusse ning teenitakse oma 8. nurgalöök.
16:44
Markus Jõgi:  Seekord toimetab Kruglov palli esimesse posti, aga Maardu esimesena jaol.
16:45
Markus Jõgi: Lisaminuteid ei tule ja puhkama minnakse Levadia 3:0 eduseisusus.
16:59
Markus Jõgi: VahetusPoolajal ka üks vahetus. Kruglov tuli välja ning Dudarev sisse.
17:00
Markus Jõgi: Vahetus Maardu poole pealt ka vahetus. Gussev välja ja Šalabai sisse.
17:01
Markus Jõgi: Pall taas mängus!
17:02
Markus Jõgi:  Levadia teenib teise poolaja esimese nurgalöögi.
17:03
Markus Jõgi: Nüüd annab nurgalööke Morelli. Peetson sai taaskord löögile, aga kaitsemängija segas teda piisavalt.
17:04
Markus Jõgi: Džumadil saadetakse küljejoone taha, kuna ninast on veri väljas.
17:04
Markus Jõgi: Huvitaval kombel tohterdas Džumadilli hoopiski Levadia arst.
17:08
Markus Jõgi: Kenasti kombineerivad paremal äärel Jürgenson ja Marin. Levadiale 10. nurgalöök.
17:08
Markus Jõgi: Jälle saab Peetson löögile, aga pall lendab üle värava.
17:09
Markus Jõgi:  Marin võidab järjekordse nurgalöögi.
17:10
Markus Jõgi:  Ei midagi uut. Peetson saab taaskord löögile, aga pall lendab üle värava.
17:12
Külastaja junn kommentaar
Maardu värava taga ajab üks polt fotograafineiule keelt kõrva!
17:12
Markus Jõgi: Kaamerapildist oli näha, et Gando on ennast valmis panemas.
17:14
Markus Jõgi: Värav Morelli suurendas 58. minutil Levadia eduseisu. Marin pani paremalt äärelt palli kasti ja Morelli lükkas 2-3 meetri pealt palli võrku.
17:14
Markus Jõgi:  Värav OI-OI! Maardu lööb ühe tagasi. Auvärava auotiks Šalabai, söödupunktid saab Amemyia.
17:16
Markus Jõgi:  Värav USKUMATU! Kolme minutiga kolm väravat. Morelli lööb 60. minutil kübaratriki. Söödupunktid saab siit Dudarev.
17:18
Markus Jõgi:  Hoiatus62. minutil saab Peetson kollase.
17:18
Markus Jõgi:  Vahetus 62. minutil vahetab Levadia. Morelli välja, Komlov sisse.
17:19
Markus Jõgi: Vahetus 59. minutil vahetas Levadia Marini välja ning Gando tuli tema asemel.
17:19
Külastaja Gando kommentaar
Soccerneti poolt väga halb info jagamine, et Gando kindlasti ei mängi see voor :( kui peaks värava täna lööma.
17:20
17:22
Markus Jõgi:  Info pärineb Levadia eilselt pressikonverentsilt, kus Rogic ütles, et Gando on endiselt Sloveenias. Tõesti ei oska öelda, kas tegu oli ninanipsuga Levadia peatreeneri poolt või talle endalegi teadmata naases mängumees eile õhtul koju.
17:23
Markus Jõgi: Aga Levadiale 12. nurgalöök.
17:23
Markus Jõgi: Kuna Kruglov ja Morelli on juba välja vahetatud on palli taga Tkatšuk.
17:24
Markus Jõgi: Väga ohtlikult ehitavad Maardu mängijad omale, aga Kassjantšuk klaarib ohu.
17:26
Markus Jõgi: Kassjantšuk päästab! Dudarevilt hea pall kasti, Gando pääseb löögile, aga hetkel veel jalga valgeks ei saa.
17:30
Markus Jõgi:  Gando teeb hästi ääre pealt oma kaitsjale ära, aga tsenderdus takerdus kaitsemängija jalgesse.
17:31
Markus Jõgi: Gando pani palli kasti, Peetson saab palliga vastu pead ja Levadia rünnak jätkub.
17:32
Markus Jõgi:  Vahetus Pikka aega vigastupausi pidanud Brõlin pääses platsile. Vahetusse läks Aristov.
17:32
Ohoh Brõlin ka juba tagasi
17:33
Markus Jõgi: Komlov pani palli Andrejevi pea peale, aga ründetuusa pealöök ei taba raame.
17:34
Markus Jõgi:  Vahetus 79. minutil teeb Maardu ära oma kolmanda vahetuse. Ogorodnik välja, Mones sisse.
17:36
Markus Jõgi:  Vähem kui kümme minutit normaalaja lõpuni. Kolm punkti Levadiale tõstaks nad tänase seisuga liidripositsioonile.
17:40
Markus Jõgi: Ohtlik! Dudarev sai kasti tagant löögile, Andrejev sai veel pea vahele, aga lendab napilt raamidest mööda.
17:41
Markus Jõgi: Peetson saab ka kasti tagant proovida, aga lendab üle jala ja korralikult väravast mööda.
17:42
Markus Jõgi: Värav 86. minutil teeb Andrejev kena eeltöö ja nooruk Komlov saab jala valgeks.
17:44
Palju Komlovil vanust on, tundub noor ja talendikas
17:44
Markus Jõgi:  Komlov on hetkel 16 ning sügisel saab 17.
17:45
Markus Jõgi:  Komlovi jaoks oli see kõrgliiga debüütväravaks.
17:45
Markus Jõgi:  Esiliigas on ta tänavusel hooajal löönud 13 mänguga viis väravat.
17:46
Markus Jõgi: Kohtumisele lisatakse üks minut juurde.
17:48
Markus Jõgi: Ja lõpuvile! Levadiale 6:1 võit. Minu poolt tänaseks kõik. Täna veel teinegi Premium liiga kohtumine, kui kell 19 võõrustab Kuressaare Narva Transi. Aitäh jälgimast ja püsige Soccernet.ee lainel!