Cosmos alustas Meistrite liiga eelturniiri kindla võiduga (0)

Tallinna Cosmose kapten Mark Ivanov. Foto: Jana Pipar

Tallinna FC Cosmos alustsas 23. augustil oma teekonda UEFA saalijalgpalli Meistrite liiga eelturniiril. Esimeses kohtumises alistati Šotimaa klubi PYF Saltires tulemusega 5:2, vahendab Jalgpall.ee.

Cosmos lõi juhtvärava kohtumise esimese poolajal keskel. Keiber Josue Reyese kauglöök ebaõnnestus, kuid pall takerdus värava ees olevate mängijate jalgadesse, kust Mark Ivanov selle väravavõrku saatis. Sama duo koostöö toimis ka 15. minutil, kui Reyes Ivanovi nurgalöögi värava ristnurka toimetas.

Eesti klubi kolmanda tabamuse vormistas Juan Jose Molero, kes end osavalt vastasest mööda keerutas ning nahkkera väravavahi selja taha saatis. 33. minutil sai Saltires enda väravaarve avatud Connor McLareni tabamusest, kuid Cosmos taastas kohe kolmeväravalise eduseisu, kui täpne oli Molero. Kohtumise lõpuminutitel jõudsid vastased veel ühe värava tagasi lüüa, kuid Cosmos vastas hetk hiljem enda viienda tabamusega ning vormistas tabloole 5:2 lõppseisu.

Tallinna Cosmos on Meistrite liiga eelturniiril võistlustules taas homme, 24. augustil kell 17.00, kui vastamisi minnakse Andorra klubi FC Encampiga.