Eelmises voorus suurelt võitnud Tabasalu jäi Kalevi vastu kaotaja rolli (0)

Tallinna Kalev seljatas Tabasalu. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Mullu naiste Meistriliiga neljandal kohal lõpetanud Tallinna Kalev avas uue hooaja võidu- ja punktiarve, kui kodus alistati Tabasalu 2:1.

Kalev startis pakult 1:4 kaotusega Viimsi vastu, kelle Tabasalu seljatas eelmises voorus 4:0. Eelmise aasta tabelinaabrite duellis tõmbas pikema õlekõrre Kalev. Tabasalu asus juhtima 30. minutil, kui endise koduklubi vastu skooris Marie Heleen Lisette Kikkas. Siiski ei kestnud nende eduseis kaua, sest kaks minutit hiljem viigistas Vanessa Grutop. Teise poolaja algul lõi võiduvärava Johanna Marie Link.

Nüüdseks on silmad peas kõigil klubidel peale Põlva Lootose, kes võõrustab reedel valitsevat Eesti meistrit Tallinna Florat.

Järgmisena ootab Kalevit liigas ees Saku Sporting, kui 21. aprillil toimuvat madinat saab vaadata Soccernet TV vahendusel. Kaks päeva hiljem võõrustab Tabasalu karikavõistluste veerandfinaali raames Tartu Tammekat ning ka seda vastasseisu õnnestub huvilistel nautida Soccernet TV-st.