Esiliiga B turniiri võitis Legion (1)
Esiliiga B turniiri võitis Tallinna Legion, kes alistas finaalis HÜJK Emmaste 4:2.
Kolmanda koha teenis Tallinna Dünamo ja neljanda Pärnu Linnameeskond.
Osales kümme meeskonda, kes jagati kahte alagruppi, mõlemast edenesid poolfinaali kaks paremat.
Tulemused (EJL-i kodulehelt):
A-alagrupp:
1. HÜJK Emmaste 12p, 2. Tallinna JK Dünamo 5p, Tallinna FC Ararat 4p, Nõmme JK Kalju II 4p, Tallinna FC Flora III 3p.
B-alagrupp:
1. Tallinna JK Legion 9p, 2. Pärnu Linnameeskond 9p, FC Elva 6p, JK Sillamäe Kalev II 6p, Kohtla-Järve JK Järve 0p.
Alagrupimängud:
15.00 A Tallinna FC Ararat - Tallinna JK Dünamo 0:0
15.20 A HÜJK Emmaste - Tallinna FC Flora III 2:0 (Priir Raamat, Raido Luhaorg)
15.40 B JK Sillamäe Kalev II - Tallinna JK Legion 4:0 (Aleksandr Volkov (3), Emmanuel Gurtskaia)
16.00 B FC Elva - Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (Andris Altsaar)
16.20 A Tallinna JK Dünamo - Nõmme JK Kalju II 1:1 (ov. Sten Marten Vahi - Alo Dupikov)
16.40 A Tallinna FC Flora III - Tallinna FC Ararat 5:3 (Juhan Jograf Siim, Silver Kruusalu (2), Freddy Karpov, Gregor Wahl - Andre Järva (2), Hans Kristjan Aasma)
17.00 B Tallinna JK Legion - Pärnu Linnameeskond 2:0 (Roman Sirotkin, Stefan Tšendei)
17.20 B Kohtla-Järve JK Järve - JK Sillamäe Kalev II 0:1 (Emmanuel Gurtskaia)
17.40 A Tallinna FC Ararat - HÜJK Emmaste 1:2 (Andre Järva - Ott Ottis, Norbert Hurt)
18.00 A Nõmme JK Kalju II - Tallinna FC Flora III 3:1 (Fabio Sermando, Alo Dupikov, Rasmus Kuber - Silver Kruusalu)
18.20 B JK Sillamäe Kalev II - FC Elva 0:1 (Ats Joandi)
18.40 B Pärnu Linnameeskond - Kohtla-Järve JK Järve 3:0 (Rasmus Peetson, Tõnis Vihmoja, Toomas Pent)
19.00 A Tallinna FC Flora III - Tallinna JK Dünamo 2:5 (Juhan Jograf Siim, ov. Aleksandr Gussev - Eduard Kuzmin, Maksim Ivanov, Anton Polotnjanõi, Emil Guseinov, Anatoli Božko)
19.20 A HÜJK Emmaste - Nõmme JK Kalju II 3:1 (Norbert Hurt, Tõnis Kaukvere, Reimo Oja - Fabio Sermando)
19.40 B Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna JK Legion 0:1 (Nikita Reintal)
20.00 B FC Elva - Pärnu Linnameeskond 0:5 (Kristen Saarts, Tõnis Vihmoja (2), Toomas Pent, Kaarel Kaarlimäe)
20.20 A Tallinna JK Dünamo - HÜJK Emmaste 0:2 (Mark Zolotuhhin, Reimo Oja)
20.40 A Nõmme JK Kalju II - Tallinna FC Ararat 0:5 (Egert Tamm, Silvestr Belozjorov, Andre Järva (2), Rasmus Sinivee)
21.00 B Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev II 3:1 (Tõnis Vihmoja, Toomas Pent, Markus Sabiin - Aleksandr Volkov)
21.20 B Tallinna JK Legion - FC Elva 2:0 (Artjom Balahnitšjov, Erik Gornostajev)
Poolfinaalid:
21.40 A1 - B2 HÜJK Emmaste - Pärnu Linnameeskond 3:3 (Norbert Hurt (3) - Rasmus Peetson (2), Daniel Barinov), pen. 3:1
22.00 A2 - B1 Tallinna JK Dünamo - Tallinna JK Legion 0:1 (Roman Sirotkin)
Kohamängud:
22.20 III-IV koha mäng Pärnu Linnameeskond - Tallinna JK Dünamo 0:1 (Anton Polotnjanõi)
22.40 Finaal HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion 2:4 (Norbert Hurt, Jaak Prints - Roman Sirotkin (2), Stefan Tšendei, Rauf-Roman Mikailov)
I koht - Tallinna JK Legion: 24-Mark Artjuhhov, 17-Sergei Andrejev, 4-Artjom Balahnitšjov, 15-Dmitri Bereitorov, 19-Pavel Dõmov, 11-Sergei Frolov, 2-Erik Gornostajev, 8-Dmitri Koltsov, 10-Rauf-Romanov Mikailov, 3-Nikita Reintal, 9-Gleb Sinitsin, 7-Roman Sirotkin, 12-Nikita Stefutin, 20-Stefan Tšendei, 14-Mark Holodilov, 6-Gleb Šalavin.
Treenerid: Mihhail Artjuhhov, Viktor Passikuta
II koht - HÜJK Emmaste: 35-Jürgen Henn, 9-Norbert Hurt, 30-Tõnis Kaukvere, 16-Joonas Laasberg, 3-Marek Laasik, 5-Anders Levandi, 32-Raido Luhaorg, 4-Vassili Malgin, 29-Magnus Martinson, 21-Ott Ottis, 17-Jaak Prints, 7-Priit Raamat, 11-Ergo Reinvald, 28-Kristjan Saar, 1-Tauri Tursk, 39-Alan Ventsel, 19-Reimo Oja.
Treener: Marko Pärnpuu
III koht - Tallinna JK Dünamo: 1-Mihhail Lissenkov, 31-Aleksei Grigorenko, 2-Sergei Lefanov, 3-Mihhail Andrejev, 4-Aleksandr Bašarin, 5-Eduard Kuzmin, 6-Anton Polotnjanõi, 7-Anatoli Božko, 8-Aleksandr Gussev, 10-Oleg Ivanov-Demidov, 11-Maksim Ivanov, 12-Emil Gusseinov, 13-Jevgeni Gribovski, 15-Denis Skatškov, 20-Mark Zolotuhhin, 21-Ilja Tšistjakov, 18-Oleg Martinets, 19-Valeri Korobtsov.
Treener: Viktor Nescheretnyi
IV koht - Pärnu Linnameeskond: 1-Hendrik Vainu, 22-Joel Vabrit, 18-Taavi Kitsel, 2-Daniel Barinov, 8-Rasmus Peetson, 10-Kristen Saarts, 16-Alder Lepik, 15-Andro Aavik, 3-Joosep Sarapuu, 9-Toomas Pent, 20-Tõnis Vihmoja, 7-Kaarel Kaarlimäe, 5-Jaak-Peeter Oja, 4-Julius Sepp, 17-Ott Midenbritt, 14-Markus Sabiin, 11-Margus Põldsaar.
Treener: Gert Olesk.
Parim mängija: Roman Sirotkin (Tallinna JK Legion)
Parim väravavaht: Mark Artjuhhov (Tallinna JK Legion)
Parim väravalööja: Norbert Hurt (HÜJK Emmaste) - 6 väravat