Florale piisas vähestest löökidest (0)

Mõlemad meeskonnad tegid meistriliiga avavooruga võrreldes põhikoosseisus ühe muudatuse. Mõlemad saatsid uue mehena platsile mängukeelu alt vabanenud poolkaitsja - Floral alustas German Šleini asemel Karl-Eerik Luigend ning Infonetil alustas Eduard Golovljovi asemel Nikolai Mašitšev.

26. minutil vabanes Zakaria Beglarišvili vastaste alumistest poolkaitsjatest ja söötis palli paremale äärele Rauno Allikule. Viimane möödus Deniss Malovist ja lükkas mänguvahendi värava ette, kust Rauno Sappinen skoori avas.

Teine tabamus sündis 56. minutil, kui Beglarišvili mängis karistuslöögi lühidalt lahti ning Irakli Logua purjetas Tanel Meltsist mööda ja virutas umbes 20 meetrilt palli alumisse väravanurka.

Matši kurioosseim olukord juhtus kohe teise poolaja alguses, kui kohtunik Andrei Karhu ei lubanud Mašitševil seljasoleva särgiga edasi mängida, kuna särgilt oli number maha tulnud. Vahetussärki Infonetil kuskilt võtta polnud ning tuli teha vahetus. Alguses proovis Infonet küll olukorda teisiti lahendada ja uut numbrit meisterdada, kuid sellega hakkama ei saadud ja meeskond mängis umbes seitse minutit arvulises vähemuses. Mašitšev oli Infoneti algkoosseisus ainus klubis treenitud mängija, mistõttu olid vahetuse valikud piiratud. Sisse vahetati Jevgeni Harin.

Florast rohkem nurga- ja pealelööke sooritanud Infoneti ohtlikem olukord sündis 23. minutil, mil Mait Toom pidi ristnurgast tõrjuma Trevor Elhi ohtliku löögi. Kohtumise viimasel minutil pääses karistusala tagant ohtlikult löögile ka Malov, kelle üritus vihises napilt posti kõrvalt mööda.

Mängu parim - Gert Kams

Kuna Infonet oli palli valdavam osapool ning proovis tihtipeale rünnata just vasakult äärelt, sai Flora paremkaitsja Gert Kams korraliku tööpäeva. Oma tööga tuli kogenud Kams kindlalt toime ja vastaseid läbi ei lasknud.