Infonet lõpetas pika päeva hea võiduga (0)
Premium liiga maratonteisipäev tõi võidud FC Florale, FC Levadiale, Narva Transile ja FC Infonetile.
Protokollid:
15. septembril kell 17.45 Hiiu staadionil (Pidu 10, Tallinn)
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:2 (0:0)
60. Albert Prosa, 89. Joseph Saliste
Hoiatused: 45+2. Karl Mööl, 79. Joel Lindpere - 73. Nikita Baranov, 75. Madis Vihmann
Mänguolud: +12, pilves vihmane ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajad: 485
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Hannes Reinvald
Neljas kohtunik: Reelika Turi
Lisakohtunikud: Kristo Külljastinen, Veiko Mõtsnik
Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Jorge Manuel Ferreira Rodrigues, Henrik Pürg, Ken Kallaste, Hidetoshi Wakui (68. Artjom Dmitrijev), Joel Lindpere, Reginald Mbu Alidor, Erik Listmann (63. Neemelo), Allan-Axel Kimbaloula, Ats Purje.
Varus: Siim-Sten Palm, Tarmo Neemelo, Vladimir Voskoboinikov, Andre Järva, Erkki Junolainen, Borislav Topic, Artjom Dmitrijev.
Flora: Mait Toom (46. Karofeld), Markus Jürgenson, Gert Kams, Nikita Baranov, Madis Vihmann, Andre Frolov (85. Ainsalu), Brent Lepistu, Rauno Sappinen (57. Saliste), Zakaria Beglarišvili, Albert Prosa, Maksim Gussev.
Varus: Magnus Karofeld, Joonas Tamm, Jan Kokla, Joseph Saliste, Mihkel Ainsalu, Janar Õunap, Kevin Aloe.
15. septembril kell 17.45 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn)
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 5:1 (3:1)
9., 35. Siim Luts, 17. Ilja Antonov, 83., 90+1. Igor Subbotin - 11. Vjatšeslav Zahovaiko
Hoiatused: 45. Artur Pikk, 70. Ingemar Teever - 48. Sander Sinilaid, 52. Jasper Uwaegbulam
Mänguolud: +12, pilves vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajad: 132
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Martin Lember, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Joonas Jaanovits
Levadia: Sergei Pareiko, Hindrek Ojamaa, Taavi Rähn, Artjom Rahmanov, Artur Pikk, Dmitri Kruglov, Ilja Antonov, Siim Luts, Omar El Hussieny (57. Subbotin), Kaimar Saag (71. Kink), Ingemar Teever (81. Marin).
Varus: Priit Pikker, Juuso Laitinen, Tarmo Kink, Igor Subbotin, Rasmus Peetson, Kaspar Mutso, Pavel Marin.
Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Joosep Juha, Meelis Peitre, Ats Sillaste, Lauri Varendi, Karl-Eerik Luigend, Sander Sinilaid (89. Klimejev), Jasper Uwaegbulam, Martin Ustaal, Liivo Leetma (46. Rättel), Vjatšeslav Zahovaiko (90. Lilander).
Varus: Mihhail Kolesnikov, Marion Adusoo, Artur Rättel, Viktor Klimejev, Michael Lilander, Rasmus Tomson.
15. septembril kell 19.00 Narva Fama staadionil (Hariduse 22d, Narva)
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 2:0 (0:0)
70. Vlasii Sinjavski, 73. ov. Indrek Ilves
Hoiatused: 45. Artjom Škinjov, 56. Vlasii Sinjavski, 90+2. Andrei Jõgi
Mänguolud: +16, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajad:
Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Sander Saga, Risto Eelmaa
Neljas kohtunik: Igor Kübarsepp
Trans: Roman Smiško, Kirill Nesterov, Marek Kaljumäe, Volodõmõr Kilikevitš (89. Smirnov), Artjom Škinjov (46. Arkania), Vitalijs Zils, Vlasii Sinjavski (83. Mihhailov), Andrei Jõgi, Aleksei Jahhimovitš, Tanel Tamberg, Dmitri Barkov.
Varus: Aleksei Matrossov, Nikita Savenkov, Dmitri Smirnov, Georgi Arkania, Vadim Mihhailov.
Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Indrek Ilves, Martin Kase, Ragnar Piir, Siim Saar, Karel Kübar, Tanel Lang (72. Maar), Sander Loigo, Roger Teor (80. Martin Allik), Sakari Tukiainen, Kristen Kähr (64. Peips).
Varus: Martti Puolakainen, Karl Ivar Maar, Erkki Kubber, Martin Allik, Rainer Peips.
15. septembril kell 21.00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadionil
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev 3:1 (2:1)
13. Nikolai Mašitšev, 45+1. Jevgeni Harin, 52. Vladislavs Kozlovs - 22. Igor Tšeminava
Hoiatused: 53. Aleksandr Volkov, 67. Giorgio Russo, 88. Igor Tšeminava
Mänguolud: +14, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Aron Härsing
Neljas kohtunik: Neeme Neemlaid
Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Aleksandr Semahhin, Aleksandr Volodin, Sergei Tumasjan, Jevgeni Harin (73. Ermal Hajdari), Vladislavs Kozlovs (85. Vladislav Ivanov), Aleksandr Dmitrijev, Trevor Elhi, Nikolai Mašitšev.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Aleksandr Kulinitš, Eduard Golovljov, Vladislav Ogorodnik, Vladislav Ivanov, Ermal Hajdari, Kassim Aidara.
Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Andrei Sidorenkov, Deniss Tjapkin, Igor Tšeminava, Marius Cinikas, Giorgio Russo, Denis Vnukov (52. Daniil Ratnikov), Igor Dudarev, Aleksandr Volkov, Janar Toomet, Jaroslav Kvassov.
Varus: Eduard Usikov, Pavel Aleksejev, Tihhon Šišov, Aleksandr Ivanjušin, Kirill Novikov, Artem Levizi, Daniil Ratnikov.
LIVE-ülekanne: