Irbise võimalik hüvastijätt näitas, mis võinuks olla (0)

Nädal tagasi Vändrasse sõitmisest loobunud ja sellega hooaja esimese loobumiskaotuse andnud Irbis tegi koduplatsil 43 pealtvaataja silme all sotid selgeks teisel poolajal - Ranet Lepik viis juba 12. minutil külalised ette, kuid Vitali Gussev vastas poolaja viimasel minutil penaltist.

Teine 45 kuulus täielikult Irbisele, kümne minutiga juhiti juba 3:1 ning lõpuvileks seisis tablool 5:1. Vändra mehe Toomas Eieri punast kaarti väärt vea järel vormistas lõppskoori Gussevi teine penalti.

Järgmise mängu peaks Kiviõli pidama juba kolmapäeval, kui kalendri järgi ootab ees reis Kuressaarde, ent Ida-Virumaa meeskond on andnud mõista, et kui mänguaega ei muudeta, siis antakse ka saarlastele loobumiskaotus. Seni ei ole jalgpalliliit mänguaega muutnud. Teise loobumiskaotusega eemaldataks Irbis meistrivõistlustelt.

Kiviõli FC Irbis - JK Vändra Vaprus 5:1 (1:1)
45. pen., 85. pen. Vitali Gussev, 47. Nikolai Lõsanov, 55. Sergei Starovoitov, 79. Aleksandr Makarov - 12. Ranet Lepik

Hoiatused: 77. Oliver Ojala, 90+2. Ranet Lepik
Eemaldamine: 85. Toomas Eier
Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.