Kalju Transist ei pääsenud (0)

Narvalased purustasid viimases 1/32-finaalis Forsi 12:0. Enam kui aastase pausi järel jooksis väljakule Transi aafriklasest poolkaitsja Bi Sehi Elysee Irie.

Kork lendas eest ära esimese poolaja keskel, kui Trans lõi järjestikustel minutitel kaks väravat. Suurem lagunemine toimus Imavere meestel teise poolaja keskel, mil 13 minuti sees sahises võrk kuus korda.

Matši resultatiivseimad olid Volodõmõr Kilikevitš nelja, Artjom Škinjov kolme ja Vitalijs Zils kahe tabamusega.

Transi ja Kalju karikamäng toimub 29. septembril. Meistriliigas on need klubid sel aastal omavahel kohtunud kolm korda, Kalju on teeninud kaks võitu ja Trans ühe. Kõigis neis kolmes kohtumises on Kalju poolkaitsja Hidetoshi Wakui saanud Transi väravavahile Roman Smiškole penaltit lüüa. Nõmmekate võidumängudes oli Wakui täpne, kaotusmängus langes tema penalti Smiško saagiks.