Kameruni ründaja lõi Paide duubli eest debüütmängus esimese värava (0)

Paide ründaja Abega Enyang Ngu. Foto: Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskond U21 avas Esiliiga hooajal oma värava- ja punktiarve, alistades võõrsil Tabasalu 1:0.

Paide duubli kangelaseks kerkis 20-aastane Kameruni ründaja Abega Enyang Ngu, kes lõi 48. minutil mängu ainsa värava. Talvises üleminekuaknas Paidega liitunud Abega jaoks oli see esimene ametlik mäng Eestis ja esimene värav.

Mullu Pemium liigas mänginud Harju Laagri sai kahe viigi kõrvale hooaja esimese võidu, alistades EJL-i jalgpallihallis FC Flora duubli 2:0, kui seitsmendal minutil skooris Reinhard Reimaa ja 88. minutil Ander Sikk. Flora duubel mängis alates teise poolaja keskpaigast Sander Tovstiku eemaldamise tõttu kümnekesi. Harju ründaja Kristjan Kriis lõi 85. minutil penalti posti.

Viimsi mängis Rapla Jalgpallihallis Tallinna Kalevi duubli vastu 2:0 eduseisu maha ja mäng lõppes seisuga 2:2. Johann Kõre viis Viimsi seitsmendal minutil juhtima ja Nevil Krimm suurendas enne poolajavilet eduseisu kaheväravaliseks. Viimsi kapten Karl Erich Kaljuvere lõi teise poolaja keskel omavärava ja seitse minutit hiljem vormistas lõppseisu Silver Rasmus Kubensky.

Esiliiga liider on kolme vooru järel FCI Levadia duubel seitsme punktiga. Tartu Welcol ja Flora duublil on kuus punkti, Harjul viis, FC Tallinnal ja Kalevi duublil neli, Paide duublil ja Elval kolm, Viimsil kaks ja Tabasalul üks.