Levadia 7:0-ide lainel - nüüd võeti ise välja (8)

David Lafata lustis Levadia vastu. Foto: Praha Sparta kodulehtTallinna Levadia jätkas oma 7:0-ide teed, kuid täna negatiivselt, kui Meistrite liiga teise eelringi avamängus Praha Spartalt kuiv kaotus saadi.

Esimese ringi kordusmängus San Marino klubi La Fioritat 7:0 võitnud ning sama tulemusega nädalavahetusel koduses liigas Narva Transi alistanud Levadia pidas Prahas vastu 22 minutit, pärast mida juhtuma hakkas.

Skoori avas võõrustajate kapten David Lafata, kes 44. minutil oma teise ja 45+4. minutil penaltist juba kübaratriki lõi.

Teist poolaega oli mängitud kümme minutit, kui Lafata Sparta neljandale väravale eeltöö tegi ning Levadia kaitsja Toni Tipuric palli oma väravasse saatis. Seejärel lõi Lafata lühikese ajaga veel kaks, suurendades võõrustajate edu kuueväravaliseks ja korrates ise Meistrite liiga ühes mängus enim skoori teinud mehe rekordit.

84. minutil vormistas lõppseisu 7:0 vahetusest sekkunud Tomaš Prikryl, kes nädala pärast Kadriorus toimuvaks kordusmänguks Levadiale palju lootusi ei jätnud.