Maardu lustis kodus PJK-ga, kapten lõi kaks väravat (0)

Ilja Zelentsov. Foto: Raido Kull

Esiliiga liider Maardu Linnameeskond teenis järjekordsed võidupunktid, seekord alistati 17. voorus koduväljakul Pärnu Jalgpalliklubi skooriga 5:1.

Maardu asus juba viiendal minutil meeskonna kapteni Ilja Zelentsovi väravast juhtima. Martin Jaagumets suurendas 38. minutil võõrustajate eduseisu, kuid Veiko Vespere värav 43. minutil vähendas Pärnu Jalgpalliklubi kaotusseisu üheväravaliseks. Teisel poolajal tegid Maardu eest skoori Zelentsov, Vadim Aksjonov ja Stanislav Tsõmbaljuk.

Maardu Linnameeskond on 17 mänguga teeninud 37 punkti, edestades nelja silmaga ühe mängu vähem pidanud FC Nõmme Unitedit, kes kohtub laupäeval Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnaga. Pärnu Jalgpalliklubi asub 18 punktiga üheksandal ehk eelviimasel kohal.