Meistriliiga turniiri juhib avapäeva lõpuks Viljandi (galerii!) (7)
Aastalõputurniiri Meistriliiga turniiri avapäeva järel hoiab üllatuslikult liidriohje enda käes FC Viljandi.
Zaur Tšilingarašvili hoolealused võitsid oma neli esimest kohtumist ning pidid esimese mõru pilli alla neelama alles avapäeva viimases mängus, kus Flora 2:1 paremust tunnistati.
Kahekohalise punktihulgani on jõudnud veel ka FC Levadia ja Sillamäe Kalev, kel koos täpselt kümme punkti. Flora on kaheksa punktiga neljas, aga enamusel järgnevatest võistkondadest on üks mäng vähem peetud.
Teine mängudepäev algab kell 15:00 ning reede hilisõhtuks saabki tänavune võitja selgeks. Mullune karikaomanik Tartu Tammeka hoiab avapäeva järel tagasihoidlikku kaheksandat kohta.
NB! Lisaks sportlikule põnevusele pakub Soccernet.ee LIVE-ülekande aktiivsetele lugejatele ka preemiavõimalust - selleks tuleb kahe päeva jooksul jälgida meie ülekannet ning kaasa lüüa ennustusmängus.
Kahe maratonülekande jooksul selgub parima ennustaja, kellele on Triobet välja pannud ka auhinnad. Mänguga pole hilja alustada alles teisel päeval, sest punktisüsteem on pluss-miinus tüübiga ning vahed püsivad seega väikesed. Kummalgi mängupäeval miinusesse jäänud osalejate päevaskooriks üldarvestuses märgitakse null.
Tabeliseis:
1. FC Viljandi 5 4 0 1 9:3 12
2. Tallinna FC Levadia 5 3 1 1 7:4 10
3. JK Sillamäe Kalev 5 3 1 1 6:3 10
4. Tallinna FC Flora 5 2 2 1 4:3 8
5. Nõmme JK Kalju 4 2 0 2 8:6 6
6. Narva JK Trans 4 1 2 1 7:5 5
7. Paide Linnameeskond 4 1 2 1 5:4 5
8. Tartu JK Tammeka 5 1 1 3 5:9 4
9. FC Kuressaare 5 0 2 3 4:11 2
10. Lasnamäe FC Ajax 4 0 1 3 2:9 1
LIVE-ülekanne:
Tulemused ja ajakava (EJL-i kodulehelt):
Neljapäev, 29. detsember
15:00 FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax 3:0
8:22 Sander Sinilaid, 9:50 Ott Ottis, 15:03 Jaan Leimann
15:20 Tallinna FC Levadia - Paide linnameeskond 2:1
0:52, 15:06 Nikita Andrejev - 2:39 Andrei Veis
15:40 FC Kuressaare - Narva JK Trans 1:1
3:13 Raido Reinsalu - 0:20 Kirill Nesterov
16:00 Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev 0:2
5:03 Igor Dudarev, 8:40 Aleksandr Volodin
16:20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 0:1
1:38 Markus Jürgenson
16:40 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia 0:2
3:25 Nikita Andreev, 9:58 Andreas Raudsepp
17:00 Narva JK Trans - FC Viljandi 0:1
13:29 Rasmus Munskind
17:20 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare 2:0
2:15 Maksim Paponov, 15:30 Igor Dudarev
17:40 Paide linnameeskond - Tallinna FC Flora 1:1
1:03 Tengiz Eteria - 8:40 Andre Frolov
18:00 Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju 0:2
14:14 Tarmo Neemelo, 15:42 Tanel Melts
18:20 Tallinna FC Levadia - FC Viljandi 0:2
9:24 Jaan Leimann, 12:27 Bert Klemmer
18:40 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans 1:1
9:04 Šahrijar Abdullajev - 2:29 Stanislav Kitto
19:00 Paide linnameeskond - Tartu JK Tammeka 0:0
19:20 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 0:1
4:40 Igor Dudarev
19:40 FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju 2:5
4:49 Kristen Mere, 9:14 Sami-Sander Kivi - 3:39, 16:56 Tarmo Neemelo, 6:10, 14:04 Tanel Melts, 7:54 Damiano Quintieri
20:00 Lasnamäe FC Ajax - Paide linnameeskond 1:3
8:30 Šahrijar Abdullajev - 0:31 Andre Mägi, 7:28 Lauri Varendi, 11:58 Ervin Kõll
20:20 Tartu JK Tammeka - Narva JK Trans 2:5
6:30 Siim Tenno, 14:40 Heiko Tamm - 1:12 Aleksandr Petuhhov, 2:13 Kirill Nesterov, 5:04 Aleksandr Kulik, 12:57 Erik Grigorjev, 16:30 Aleksei Kuplov
20:40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 0:0
21:00 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 0:0
21:20 Nõmme JK Kalju - FC Viljandi 1:2
15:10 Damiano Quintieri - 9:10 Rasmus Munskind, 14:38 Erkki Junolainen
21:40 JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 1:3
3:27 Maksim Paponov - 1:16 Mikk Laas, 7:17 Heiko Tamm, 15:51 Marko Sonn
22:00 FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia 1:3
4:01 Kristen Mere - 0:58 Trevor Elhi, 6:08 Janar Toomet, 12:40 Igor Morozov
22:20 FC Viljandi - Tallinna FC Flora 1:2
16:53 Elvis Liivamägi - 11:10 Meelis Peitre, 13:43 Sander Laht
Reede, 30. detsember
15:00 Narva JK Trans - Paide linnameeskond
15:20 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax
15:40 FC Viljandi - FC Kuressaare
16:00 Narva JK Trans - JK Sillamäe Kalev
16:20 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka
16:40 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax
17:00 Paide linnameeskond - Nõmme JK Kalju
17:20 Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare
17:40 Lasnamäe FC Ajax - JK Sillamäe Kalev
18:00 Paide linnameeskond - FC Viljandi
18:20 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia
18:40 Nõmme JK Kalju - Narva JK Trans
19:00 Tartu JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax
19:20 FC Kuressaare - Paide linnameeskond
19:40 JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi
20:00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora
20:20 Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju
20:40 FC Kuressaare - Lasnamäe FC Ajax
21:00 FC Viljandi - Tartu JK Tammeka
21:20 Paide linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
21:40 Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia
22:00 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
Koosseisud:
3 Artjom Artjunin
4 Igor Morozov
6 Martin Ustaal
9 Artur Rättel
11 Nikita Andrejev
15 Janar Toomet
17 Maksim Podholjuzin
19 Aleksandr Kulinitš
21 Markus Holst
23 Marek Kaljumäe
25 Trevor Elhi
27 Andreas Raudsepp
2 Ola Lennart Hagberg
28 Igor Subbotin
7 Stefan Järv
30 Priit Pikker
24 Taavi Laurits
24/19 Krister-Kaspar Rannamaa
8 Ervin Kõll
16 Janno Roosimets
13 Andre Mägi
9 Lauri Ellram
12 Andrei Veis
7 Rauno Kald
10 Tiit Tikenberg
20/77 Alen Stepanjan
6 Lauri Varendi
3 Carl Tubarik
1 Rauno Uusküla
11 Tengiz Eteria
17 Eerik Reinsoo
23 Janek Kalda
18 Ats Sillaste
21 Allar Toom
4 Tambet Anso
1 Mait Toom
4 Aleksei Jahhimovitš
13 Karl Mööl
5 Meelis Peitre
16 Markus Jürgenson
15/11 Karl-Eerik Luigend
25/10 Andre Frolov
30/18 Eron Krillo
34/3 Aleksei Belov
22/6 Kaarel Torop
8 Johannes Kukebal
26/17 Märten Pajunurm
31/19 Andre Ilves
21/12 Roman Dmitrijev
2 Nikita Baranov
9 Rauno Alliku
14 Hannes Anier
33/20 Sander Laht
vs Levadia:
http://www.youtube.com/watch?v=CtD5BMC4Igg
vs Kalju:
http://www.youtube.com/watch?v=wKTm8GKK0J4
Vs Flora:
http://www.youtube.com/watch?v=s-wfofqM4ZY