Özil päästis Realile võidu (täiendatud) (0)

Hispaania kõrgliiga 15. voorus jäi Real Madrid võõrsil kahel korral Real Valladolidi vastu kaotusseisu, ent lõpuks võeti tänu Mesut Özili imekaunile karistuslöögile 3:2 võit.

Valladolid haaras kodus juba seitsmendal minutil kõigile üllatuslikult juhtohjad, kui pall nurgalöögijärgselt Sami Khedira jalast Manuchoni veeres, kes selle kindlalt raamide vahele lajatas. Külalistel oli sellele vastus olemas, sest möödus vaid viis minutit, kui Jose Callejon vastase libastumise järel palli võitis ning värava ette söödu andis, kust Karim Benzema ei eksinud.

Valladolid jätkas aga tublit võitlust ning 22. minutil mindi taas ette. Jällegi nurgalöögi ajal ei markeeritud pikakasvulist Manuchot piisavalt hästi, lastes mehel mänguvahendi peaga Iker Casillase selja taha suunata. Sedapuhku Madridi mehed nii kiirelt lahendust ei leidnud ja skoor viigistati alles avapoolaja lõpus, kui Mesut Özil filigraanselt Benzemaga kokku mängis ja võrku sahistas.

Teisel poolajal vahetas Jose Mourinho oma mõlemad äärekaitsjad välja ning tõi jõudu keskväljale, millest lõpuks ka kasu oli. 72. minutil keerutas Özil karistuslöögist palli üle müüri latipõrkest väravasse, tuues Los Blancos'ele ülimalt tähtsad kolm punkti.

Valencia sai napi võidu

Laupäevastes esimestes mängudes teenis kindla võidu Malaga, kes Joaquini, Javier Saviola, Ignacio Camacho ja Roque Santa Cruzi tabamuste toel 4:0 Granada üle mängis. Real Sociedad ning Getafe leppisid 1:1 viiki.

Päeva viimase lahingu pidasid Osasuna ja Valencia, kes vaatamata mõlemapoolsetele üritustele avapoolajal väravani ei jõudnud. 56. minutil põrkas aga Pablo Piatti tsenderdusest pall postist värava ette, kust Roberto Soldado selle latist Osasuna väravavõrku virutas. Enam kumbki pool tabamuseni ei jõudnud ja nii teeniski Valencia napi 1:0 võidu.

Real Valladolid - Real Madrid 2:3 (2:2)