Paide alistas Vapruse minimaalselt (Kauber nädalateks eemal!) (0)

Siim Luts aitas Paide Vapruse üle võidule. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

Täna päeval pidasid Paide Linnameeskond ja Pärnu Vaprus Sõle jalgpallihallis treeningkohtumise. Paide võitis mängu 1:0.

Kohtumise ainsa värava lõi esimesel poolajal Siim Luts. Oma esimese mängu pidas Järvamaa klubi eest nende värske täiendus Sekou Amadou Camara, kes täna veel jalga valgeks ei saanud. Testimisel on jätkuvalt ka 18-aastane prantslasest ründaja Karim Bouziri, kes tegi kaasa viimase veerandtunni.

Vigastuse tõttu ei saanud Paidet aidata Kevin Kauber, kel tuleb käetrauma tõttu kolm kuni neli nädalat mängupausi pidada, teatas klubi sotsiaalmeedias. Puudu oli ka Edrisa Lubega, kes on Soccernet.ee andmetel lähipäevil välismaale siirdumas.