Pareikole löödi poolfinaali avamängus 2 väravat (0)

Foto: Gertrud AlatareSergei Pareiko kaitses täna õhtul Krakowi Wisla väravat Poola karikavõistluste poolfinaali avamängus, mille Wisla kaotas võõrsil Wroclawi Slaskile 1:2.

Slask läks juba esimesel veerandtunnil Waldemar Sobota ja Sebastian Mila tabamustest 2:0 juhtima, aga Patryk Malecki värav 50. minutil jätab Wislale kordusmänguks arvestatavad võimalused finaali pääsemiseks.

Pareiko mäng:

2' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
4' Pareiko saab söödu keskkaitsjalt, söödab palli edasi teisele keskkaitsjale.
7' Vastaste pikaksläinud püstsööt lendab rahulikult Pareiko kinnastesse.
7' Pareiko saab söödu keskkaitsjalt, lööb pika palli ette.
8' Pareiko tõrjub lati alla suunatud löögi 20 meetrilt rusikatega korneriks.
9' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
10' Pareikole lüüakse värav. Vastane lööb 20 meetrilt välisküljega palli tagumisse alumisse nurka. Pareiko hüppab, aga ei ulata pallini.
13' Pareikole lüüakse värav. Vastane lööb karistuslöögi 20 meetrilt üle müüri lähimasse ülemisse nurka. Pareiko suudab vaid õrnalt käe vahele saada.
15' Pareiko saab söödu keskkaitsjalt, lööb palli ette.
16' Pareiko saab söödu paremkaitsjalt, söödab omakorda keskkaitsjale.
17' Pareiko püüab madala pealelöögi 25 meetrilt.
18' Pareiko saab söödu vasakkaitsjalt, kellele ta palli tagasi söödab.
19' Pareiko teeb hea tõrje, tõrjudes löögi 9 meetrilt korneriks.
21' Pareiko saab keskkaitsjalt söödu, söödab palli edasi.
22' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
23' Vastaste ebaõnnestunud sööt jõuab Pareikoni, kes veeretab palli oma keskkaitsjale.
24' Vastaste pikk sööt jõuab Pareikoni, kes avab mängu väljaviskega.
26' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Söödab lühidalt keskkaitsjale, kes jääb surve alla ja söödab tagasi Pareikole, kes lööb pika palli ette.
27' Pareiko võtab vastaste neljanda nurgalöögi vahelt, püüdes kõrge palli kinnastesse.
29' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Söödab lühidalt vasakkaitsjale, kes söödab tagasi Pareikole, kes söödab omakorda keskkaitsjale.
30' Vastaste ebatäpne läbisööt jõuab Pareikoni, kes lööb pika palli ette.
32' Pareiko saab söödu keskkaitsjalt, söödab keskkaitsjale tagasi.
33' Pareikole lüüakse posti. 9 meetrilt pääsetakse vabalt löögile ja Pareikol jääb üle vaid vaadata, kuidas pall vastu posti lendab.
34' Pareikol on kasutada väravast väljalöök.
35' Pareiko koputab putsakorkidega vastu väravaposti.
37' Vastaste pikk pall jõuab Pareikoni, kes lööb palli ette.
40' Vastase löök 35 meetrilt lendab otse värava keskele, Pareiko laseb pallil endast põrgata ja seejärel nopib selle kätte.
45' Vastase löök 35 meetrilt lendab otse värava keskele, Pareiko püüab selle.
49' Pärast vastaste suluseisu paneb Pareiko vabalöögi lühidalt mängu.
56' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
60' Pareiko püüab vasakkaitsja peast tulnud palli ja veeretab selle vasakkaitsjale ette.
62' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
63' Pareiko ennetab pärast vastaste pikka palli jooksu peale ühte vastasmängijat ning mängib jalapuutega palli omadele.
64' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
68' Pareiko lööb pärast vastaste käegamängu karistuslöögi oma karistusala joonelt ette.
69' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
69' Pareiko püüab paremkaitsja peast tulnud palli.
71' Pareiko saab söödu keskkaitsjalt ja lööb palli ette, pall kaldub küljeauti.
78' Pareiko lööb suluseisu järel palli ette.
79' Pareiko lööb keskväljalt tulnud pika palli ette.
80' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
83' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.
85' Pareikol on kasutada väravast väljalöök. Lööb pika palli ette.