Santosele kolmas kaotus järjest (0)
Esiliiga B-s toimusid 28. vooru kõige olulisemad sündmused juba reedel, mil Tartus jäi kohalik Santos liidrite duellis alla Infoneti duublile ning saadi oma kolmas kaotus järjest.
Tartlased mängisid sellega tõenäoliselt maha ka oma liigavõidu võimalused, sest Infoneti mehed pole tänavu eriti libastunud ning vahe on viis punkti. Samas on peaeesmärk mõlemal meeskonnal juba täidetud ehk edasipääs esiliigasse on kindlustatud. Teoreetiliselt on küll Emmastel veel võimalus Santost ühe punktiga edestada, kuid see on ikkagi ebatõenäoline.
Esiliiga B 28. vooru protokollid (EJL-lehelt):
12. septembril kell 18.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)
Kohtla-Järve JK Järve - Maardu FC Starbunker 1:2 (0:1)
75. pen. Nikita Apet - 43. Maksim Krivošein, 77. Šahriar Abdullajev
Hoiatused: 65. Nikita Apet - 56. Andrei Russak, 75. Maksim Zelentsov, 90. Šahriar Abdullajev
Mänguolud: +18, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Danel Udu
Abikohtunikud: Selen Elbe, Jaanus Allas
Järve: 16-Gusev, 22-Vigovski, 9-Kharitanovich, 3-Vladimirov, 17-Ivanjušin, 60-Smolin, 4-Paltsev, 27-Apet, 32-Sarajev (67. 99-Belov), 19-Tomaševski (40. 24-Volkov), 20-Tipukin (63. 10-Davidenko).
Varus: 33-Hlobõstin, 24-Volkov, 10-Davidenko, 99-Belov.
Starbunker: 1-Mamutov, 6-Katsimon, 5-Borissov, 2-Russak, 12-Kovtun (57. 14-A. Zelentsov), 20-Aasmäe, 11-I. Zelentsov, 8-M. Krivošein (63. 21-Gerasimov), 19-I. Krivošein, 22-Suvorikov, 7-Abdullajev.
Varus: 14-A. Zelentsov, 21-Gerasimov.
12. septembril kell 19.00 Tamme staadionil (Kungla 1a, Tartu)
Tartu FC Santos - Tallinna FC Infonet II 0:1 (0:1)
19. Aleks Mones
Hoiatused: 27. Siim Valtna, 55. Marko Sonn - 73. Pavel Petrov, 80. Maksim Zelentsov
Mänguolud: +18, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 97
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Tiit Pruuli
Santos: 1-Ojaste, 22-Roops, 2-Valtna, 26-Flyak, 6-Kallandi, 10-Vellemaa, 27-Vereshchak, 17-M. Laas (74. 13-Vares), 20-Vidaja (46. 9-Alve), 11-Sonn (76. 8-Idavain), 23-Kartsep (62. 25-Eessaar).
Varus: 12-K. Laas, 8-Idavain, 5-Ott, 13-Vares, 9-Alve, 25-Eessaar, 19-Pluum.
Infonet II: 25-Zelentsov, 16-Mones (80. 22-Varfolomejev), 23-Danilin, 3-Gurtšioglujants, 5-Aristov, 77-Malinin, 20-Petrov (74. 11-Kulik), 18-Ogorodnik, 12-Aksjonov, 17-Televinov, 10-Vinogradov.
Varus: 1-Fokin, 11-Kulik, 19-Bragin, 22-Varfolomejev, 38-Andreitšuk.
14. septembril kell 13.00 Elva linnastaadionil (Tartu mnt. 12, Elva)
FC Elva - Tallinna FC Flora III 1:3 (0:1)
86. Laur Tammeorg - 19. Hans Joosep Tammerik, 55. Egert Urva, 72. Janek Hanson
Hoiatused: 48. Rasmus Sikk, 66. Oliver Avasoo - 40. Egert Urva, 44. Eric Pärn, 45. Mark Ivanov, 66. Andry-Reilo Kahr, 89. Hans Joosep Tammerik
Mänguolud: +20, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 162
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Marko Liiva
Elva: 1-Käkk, 20-Mekk, 18-M. Kuresoo, 2-R. Sikk, 11-Altsaar, 22-Avasoo, 7-Kerro (58. 5-Kuus), 15-Samoilov, 4-Bussov (58. 10-Kiho), 19-Tammeorg, 14-Frei.
Varus: 12-Toom, 5-Kuus, 10-Kiho.
Flora III: 21-Nurmik, 2-Pajumägi, 3-Grauberg, 6-Tammerik, 5-Eensoo (81. 15-Valgur), 7-Urva (73. 11-Kolts), 10-Ivanov, 33-Nurmsaar (70. 9-Hanson), 14-Pärn (78. 18-Karjane), 8-Kahr, 20-Astur.
Varus: 18-Karjane, 9-Hanson, 15-Valgur, 11-Kolts.
14. septembril kell 16.00 Männiku staadionil (Võidu 16, Tallinn)
HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat TTÜ 3:2 (1:1)
35. Kristjan Paapsi, 70. Priit Raamat, 85. Ergo Reinvald - 12. Rasmus Sinivee, 82. pen. Maksim Novikov
Hoiatused: 75. Raido Luhaorg, 79. Rasmus Armas, 81. Mait Nõmme, 84. Tauri Tursk - 77., 90. Rainer Põld, 79. Vaagn Arutjunjan
Eemaldamine: 90. Rainer Põld (Ararat)
Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Aron Härsing, Robert Lauri
Emmaste: 26-Armas, 15-Sillaste, 22-Nõmme, 32-Luhaorg, 14-Tursk, 7-Raamat, 38-Reinson, 23-Lember (24. 6-Vahtramäe), 36-Paapsi, 37-Pavelts, 11-Reinvald.
Varus: 39-Ventsel, 6-Vahtramäe, 16-Laasberg.
Ararat: 1-Pulkkinen, 20-Dmitrijev, 5-Novikov, 10-Grauberg (46. 18-Arutjunjan), 36-Savotškin, 4-S. Belozjorov, 27-Ivanov, 15-Sadovski, 16-Antonov, 28-Sinivee, 11-Põld.
Varus: 18-Arutjunjan.
14. septembril kell 19.00 Sportland Arenal (Asula 4c)
Tallinna JK Legion - JK Sillamäe Kalev II 0:6 (0:4)
27., 33. Aleksandr Volkov, 30., 86. Kirill Novikov, 39. Hiroki Maehara, 65. Daniil Mironov
Hoiatused: 75. Tomas Kirn, 85. Rameš Mamedov
Eemaldamine: 85. Hiroki Maehara (Sillamäe)
Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Rein Väin
Legion: 24-M. Artjuhhov, 4-Balahnitšjov, 3-Reintal, 9-Mamedov, 90-G. Artjuhhov (53. 11-Frolov), 91-Rubel (80. 6-Šalavin), 5-Titenok, 18-Kirn, 15-Gassimov (46. 2-Gornostajev), 10-Mikailov (46. 8-Lebedev), 20-Tšendei.
Varus: 8-Lebedev, 2-Gornostajev, 11-Frolov, 6-Šalavin.
Sillamäe II: 1-Starodubtsev, 27-Aleksejev, 33-Reginato, 3-Bažulin, 18-Aleksandrov, 14-Novikov, 25-Mironov, 8-Vera Carrillo, 12-Kulik, 2-Maehara, 10-Volkov.
Varus: -
Tabeliseis:
1 | Tallinna FC Infonet II | 28 | 25 | 2 | 1 | 88:22 | 77 |
2 | Tartu FC Santos | 28 | 24 | 0 | 4 | 98:20 | 72 |
3 | HÜJK Emmaste | 28 | 15 | 4 | 9 | 57:52 | 49 |
4 | Maardu FC Starbunker | 28 | 14 | 2 | 12 | 59:57 | 44 |
5 | JK Sillamäe Kalev II | 28 | 14 | 2 | 12 | 61:41 | 44 |
6 | FC Elva | 28 | 8 | 4 | 16 | 33:62 | 28 |
7 | Kohtla-Järve JK Järve | 28 | 7 | 4 | 17 | 36:60 | 25 |
8 | Tallinna JK Legion | 28 | 6 | 5 | 17 | 40:79 | 23 |
9 | Tallinna FC Ararat TTÜ | 28 | 6 | 4 | 18 | 37:60 | 22 |
10 | Tallinna FC Flora III | 28 | 6 | 3 | 19 | 32:88 | 21 |