Tammekal polnud Sillamäe vastu võimalustki (0)

Mäng käis täpselt sama valemi järgi kui möödunud nädalal ehk esimesed kümmekond minutit rahulikult ja siis spurtis Sillamäe eest ära ning Tammeka korralikke võimalusi luua ei suutnud.

Tammeka kinkis Kalevile mängu alguses ohtralt standardolukordi ning esmalt jäädi mitmel puhul hätta Igor Tšeminava katmisega. Kui tema saatis pallid üle värava, siis ühe nurgalöögi järel ei suutnud kaitsjad palli karistusalast minema saata ning Deniss Tjapkin lõi selle jõuliselt Karl Johan Pechterist mööda.

Vigastustest räsitud Tammeka ei suutnud sellest kohe kuidagi toibuda ja kõigest kaks minutit hiljem suutis Sillamäe oma eduseisu duubeldada. Daniil Ratnikov leidis suurepärase sööduga Premium liiga parima väravaküti Jaroslav Kvassovi, kes meisterlikult palli sel hooajal esimest korda tartlaste väravasuul seisnud Pechterist mööda saatis.

Teisel kolmveerandtunnil sai Kvassovi ja Sillamäe pidu aga õiged tuurid üles. Esmalt ei suutnud Aleksandr Dubõkin tühja värava eest palli sisse saata, aga loetud minutid hiljem leidis ta värava eest Kvassovi, kes palli kindlalt peaga võrku saatis.

See polnud aga Kvassovilt veel sugugi viimane sõna, sest 75. minutil vormistas ta oma kübaratriki, kui osavalt Pechterist mööda mängis ja terava nurga alt ära lõi. Seegi polnud veel kõik, sest mõned minutid enne lõppu teenis Sillamäe penalti, mille kapten Andrei Sidorenkov realiseeris.

Mängu parim - Jaroslav Kvassov

Kes siis muu! Loomulikult Premium liiga parim väravakütt, kes palli Karl Johan Pechterist koguni kolmel korral mööda suutis saata.