VAATA JÄRELE: Flora kindlustas esikohta, Tarvas alistas Welco (0)

Flora noortemeeskond kindlustas esikohta. Foto: Brit Maria Tael

Esiliigas peeti täna kaks 15. vooru kohtumist, võidu võtsid FC Flora noored ja Rakvere Tarvas.

Alan Mones viis Infoneti U21 meeskonna võõrsil Flora duubli vastu 19. minutil juhtima, kuid paar minutit hiljem võrdsustas Markus Poom seisu. Kulus vaid kümme minutit ning Kristjan Kask viis kodumeeskonna juhtima. Teisel poolajal vormistas Flora võidu Pavel Fedorenko.

Rakvere asus võõrsil Tartu Welco vastu juba kuuendal minutil juhtima, kui Sergei Akimov vastastest mööda mängis ning mänguvahendi Joonas Ljašile söötis, kes skoori avas.

Enne pooltunni täitumist lõi Ljaš penaltist 2:0, penalti põhjustas Akimovile vea teinud Edgar Leht. Kuigi poolaja lõpus õnnestus kodumeeskonnal üks värav tagasi lüüa, siis lõpuminutitel vormistas Ljaši kolmas värav seisuks 1:3.

Tabelis jätkab Flora U21 kindlal liidrikohal, Tarvas on kolmas ning Infonet ja Welco asuvad tabeli alumises pooles.

Vaata järele Flora U21 - FCI U21 mängu:

Protokollid:

1. juunil kell 19 FC Flora Lilleküla väljakul

Tallinna FC Flora U21 - FCI Tallinn U21 3:1 (2:1)
22. Markus Poom, 32. Kristjan Kask, 53. Pavel Fedorenko - 19. Alan Mones

Hoiatused: 33. Andrei Grigorjev, 34. Artjom Ostrovski
Mänguolud:  +6, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 47
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Rein Väin
Neljas kohtunik: Kristjan Lukk

Flora: Richard Aland, Mairo Miil, Marco Lukka, Märten Kuusk, Kevin Aloe, German Šlein (46. Vladislav Kreida), Markus Poom (88. Markkus Seppik), Oliver Rass (74. Karmo Einmann), Rasmus Saar, Pavel Fedorenko (65. Kristjan Jürgenson), Kristjan Kask (79. Hannes Anier).
Varus: Kristen Lapa, Oskar Berggren, Hannes Anier, Karmo Einmann, Markkus Seppik, Kristjan Jürgenson.

FCI: Mihhail Lavrentjev, Artjom Lugovoi, Artjom Volkov, Artjom Rõžkov, Andrei Grigorjev, Timur Bulavkin, Nikita Makarov, Alan Mones, Roman Majakov, Artjom Ostrovski, Eduard Golovljov (74. Vladimir Tšvertko)
Varus: Nikita Salamatov, Vladimir Tšvertko, Artjom Badjuk, Nikita Grankin (61. Artjom Lugovoi), Bogdan Kosarev, Vladislav Kreida.

1. juunil kell 19 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Welco - Rakvere JK Tarvas 1:2 (1:2)
43. Johannes Theodor Kollist - 6., 29. pen., 90+2. Joonas Ljaš

Hoiatused: 90+4. Mihkel Saar
Mänguolud:  +10, vahelduva pilvisusega vihmaeelne ilm; muruväljak heas seisukorras.