Tarvas jäi ülinapilt võidust ilma (1)

Kaspar Mutso värav kindlustas Premium liiga liidrite teisele võistkonnale silma. Foto: EJLEsiliiga 33. vooru esimeses mängus viigistas Rakvere JK Tarvas 2:2 Tallinna FC Levadia duubelvõistkonnaga.

Tarva viis juhtima Joonas Ljaš, kes oli täpne juba kohtumise teisel minutil. Ljašile oli see tänavu esiliiga kaheksandaks väravaks. 69. minutil viigistas Henri Reinvald skoori, kuid 14 minutit hiljem viis Sergei Akimov taas Rakvere klubi ette.

Levadia II-le kindlustas viigipunkti noortekoondislase Kaspar Mutso kolmanda üleminuti tabamus. Viik tähendab, et teisel kohal olev Levadia jääb FC Flora duublist ühe enampeetud mängu juures maha kuue silmaga. Tarvas jätkab viiendana.

Kõik järelejäänud 33. vooru matšid peetakse samuti täna. 16.00 algavates kohtumistes kohtuvad FC Kuressaare ja Flora II, Kiviõli Irbis ja Tallinna Puuma, Pärnu Linnameeskond ja Vändra Vaprus ning Viljandi Tulevik ja Nõmme Kalju duubelvõistkond.

19. oktoobril kell 12:00 Vinni staadion (Vinni vald, Lääne-Virumaa)

Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II 2:2 (1:0)