Trans ehitas endale kaotuse (hinda!) (0)

Suure osa kaotusest põhjustasid Transi mehed endale ise - avapoolajal kaotusseisu jäämise järel sai esmalt Maksim Lipin punase kaardi, "kirsi pani tordile" aga omaväravaga Volodõmõr Kilikevitš.

Küllaltki võimalustevaeselt alanud kohtumises oli avapoolajal pisut domineerivamaks pooleks Infonet, kellel aga mitmel korral väravast napilt puudu jäi. Korra tegi hea tõrje Aleksei Matrossov, paar head šanssi oli ka Jevgeni Harinil.

Poolaja lõpus oma tahtmine lõpuks ikkagi saadi - vasakult äärelt sisse murnud Harin andis madalavõitu palli värava alla, kust lätlane Vladislavs Kozlovs palli võrku kihutas - 1:0!

Teisel poolajal jätkus küllaltki tüüne mäng, aga seda vaid kuni murdepunktini 67. minutil - kõigepealt tegi väravajoonel suurepärase tõrje Mihhail Lavrentjev, mõned sekundid hiljem võttis endale vägivaldse käitumise eest rumala punase kaardi Transi eest debüteerinud Maksim Lipin.

Kui seitse minutit hiljem Volodõmõr Kilikevitš palli veel kõige tipuks oma väravasse saatis, oligi mäng sama hästi kui tehtud - Transi meeste kehakeelest ja tegutsemisest oli aru saada, et sealt tagasiteed enam ei ole.

Mõne raisatud võimalue järel pani mängule omalt poolt punkti ka Infonet, kui 89. minutil Harin ka ise hea mängu lõpetuseks jala valgeks sai.

Mängu parim - Jevgeni Harin

Kogu kohtumise vältel aktiivselt tegutsenud Harinil ei tulnud ehk kõik kõige paremini välja, kuid värava ja väravasöödu vastu vaielda ei saa - noor ründemees sai kokkuvõttes hakkama hea mänguga.

24. juulil kell 19.00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurustaadionil (Punane tn 45, Tallinn)

Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans 3:0 (1:0)