Ukrainlased lõid Nõmme Unitedi võidumängus viiest väravast neli (0)

Nõmme Unitedi mängijad. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Eelmisel hooajal Esiliiga võitnud ja Premium liigasse tõusnud Nõmme United alistas Liivimaa Taliliigas mullu Läti kõrgliigas viimase koha saanud Super Nova 5:2.

Super Nova asus Riias peetud mängu 13. minutil Eduards Višnakovsi väravast 1:0 juhtima, aga Nõmme United siirdus poolajapausile 4:1 eduseisus, sest kahe väravaga särasid ukrainlased Mõhhailo Plohhotnjuk ja Oleksandr Musolitin. Kevin Mätas suurendas teise poolaja alguses eduseisu 5:1 peale ja mängu lõpus lõi Raitis Roga ühe värava Super Nova kasuks tagasi.

Super Nova ridadesse kuulus Ukraina ründaja Ivan Lazarets, kes mängis eelmisel hooajal Nõmme Unitedi eest Esiliigas 11 kohtumist ja lõi neli väravat.

Nõmme Unitedile oli see Liivimaa Taliliigas ühe viigi kõrvale esimeseks võiduks. Järgmises Taliliiga mängus minnakse vastamisi Riia duubelmeeskonnaga.