Võru Heliosest sai teine võitja (0)
Täna alanud Aastalõputurniiri teine turniir oli neljanda liiga oma, võitjaks tunnistati FC Helios Võru meeskond.
Plaanitud 16 meeskonna asemel osales paraku ainult 14, sest FC Nõmme loobus ja FC Tartu II meeskond ei saanud bussiprobleemide tõttu kohale sõita. Alagruppidest sai edasi ainult võitja.
Esimeses poolfinaalis alistas FC Twister Pakri SK Alexela II 1:0, teises kaotas FC Kose II 1:2 FC Helios Võrule. Finaalis oli Helios samuti 2:1 parem FC Twisterist. Kolmandaks tuli FC Kose II.
Turniiri parim väravakütt oli viie väravaga finaalis kaotanud Twisteri Andres Unt. Parimaks väravavahiks nimetati Kose II Tõnis Leidma ning mängijaks võitjate Andre Ojala.
IV liiga turniir (EJL-kodulehelt):
Alagrupimängud:
15.00 A FC Twister - Märjamaa SK 2:2 (Tarmo Roos, Andres Unt - Egert Toome, Jeper Puusepp)
15.15 A Tallinna Jalgpalliselts - Pärnu JK Vaprus 3:0 (Maikel Jätsa, Madis Liik, Patrik Maldre)
15.30 C Pakri SK Alexela II - BSC Automaailm 1:0 (Vladimir Ivanuško)
15.45 C Suure-Jaani United - FC Majandusmagister 1:2 (Margus Terras - Mart Rannastu, Argo Annus)
16.00 A Märjamaa SK - Pärnu JK Vaprus 1:0 (Egert Toome)
16.15 A FC Twister - Tallinna Jalgpalliselts 4:2 (Alberto-Florin Lupescu, Andres Unt, Raul Viskar, Tarmo Kose - Marvel Riik, Henri Kuusk)
16.30 C BSC Automaailm - FC Majandusmagister 5:1 (Andre Talivee (3), Karl-Erik Sala, Markus Seppam - Mart Rannastu)
16.45 C Pakri SK Alexela II - Suure-Jaani United 0:2 (Margo Lepik, Madis Puskar)
17.00 A Tallinna Jalgpalliselts - Märjamaa SK 1:1 (Einar Niin - Egert Toome)
17.15 A Pärnu JK Vaprus - FC Twister 0:5 (Andres Unt (2), Alberto-Florin Lupescu (2), Raul Viskar)
17.30 C Suure-Jaani United - BSC Automaailm 0:3 (Lauri Kurel, Andre Talivee, Sten-Renar Subatšjuk)
17.45 C FC Majandusmagister - Pakri SK Alexela II 0:2 (Nikita Volkov, Denis Troitskiy)
18.00 B JK Piraaja II - Rahvaliiga koondis 1:2 (Tarvo Metsavas - Märt Puusepp, Priit Läänesaar)
18.15 D Raasiku Valla FC - FC Helios Võru 1:2 (Riivo Pall - Rait Kooser, Andrei Kiš)
18.30 B Rahvaliiga koondis - FC Kose II 0:0
18.45 D FC Reaal - Raasiku Valla FC 2:1 (Joel-Rasmus Remmel, Mikk Puurmann - Fred Metsamaa)
19.00 B FC Kose II - JK Piraaja II 3:1 (Timo Nikitin, Joonas Jaanovits, Siim Suurkask - Jose Manuel Velicias Baquin)
19.15 D FC Helios Võru - FC Reaal 3:1 (Maigel Raag, Andrei Kiš (2) - Markus Mägi)
Poolfinaalid:
19.30 FC Twister - Pakri SK Alexela II 1:0 (Sten Kivistik)
19.45 FC Kose II - FC Helios Võru 1:2 (Tõnis Leidma - Maiger Raag, Andre Ojala)
Kohamängud:
20.00 III-IV koha mäng Pakri SK Alexela II - FC Kose II 1:2 (Igor Žukov - Mihkel Kotkas, Tõnis Tüli)
20.15 Finaal FC Twister - FC Helios Võru 1:2 (Andres Unt - Margus Taaber, Andre Ojala)
Alagruppide seisud:
A: 1. FC Twister 7p, Märjamaa SK 5p, Tallinna Jalgpalliselts 4p, Pärnu JK Vaprus 0p
B: 1. FC Kose II 4p, Rahvaliiga koondis 4p, JK Piraaja II 0p
C: 1. Pakri SK Alexela II 6p, BSC Automaailm 6p, FC Majandusmagister 3p, Suure-Jaani United 3p
D: 1. FC Helios Võru 3p, FC Reaal 3p, Raasiku Valla FC 0p
Koosseisud:
FC Twister: Ain Kaljumäe, Sten Kivistik, Raul Viskar, Andres Unt, Tarmo Kose, Tarmo Roos, Karpo Korõtko, Priit Pichen, Rauno Harkmann, Kristian Kukk, Jesper Veber, Elari Moks, Alberto-Florin Lupescu, Oliver Rosar.
Pakri SK Alexela II: Aleksandr Sirotjuk, Margus Roosna, Nikita Volkov, Taavi Talving, Denis Troitskiy, Igor Zukov, Aleksandr Seppago, Vladimir Ivanuško, Aleksei Panin, Igor Aleksandrov, Meelis Reiss.
FC Kose II: Tõnis Leidma, Siim Suurkask, Jaagup Jaanovits, Joonas Jaanovits, Henry Lemmsalu, Silver Aljas, Tõnis Tüli, Mihkel Kotkas, Sander Mölder, Timo Nikitin, Kaivar Kull.
FC Helios Võru: Valeri Dobrovski, Andrei Kiš, Maiger Raag, Margus Taaber, Andre Ojala, Talvar Henning, Rait Kooser, Vjatšeslav Vassilenko.