Punane latern jääb Paide kätte (3)

Mart-Mattis Niinepuu. Foto: Gertrud AlatareNarva Trans ja Paide Linnameeskond mängisid piirilinnas välja võitlusliku väravateta viigi, mis jätab külalised endiselt tabeli viimaseks.

Ekskoondislase Meelis Rooba hoolealuste esitused on sel hooajal olnud üsnagi konarlikud ning kuigi täna suudeti mõningaid võimalusi luua, ei suudetud Transi väravale pea kordagi tõeliselt ohtlik olla. Teisel juhul oli Roman Smiško mees omal kohal.

Selgelt üritavamaks pooleks terve mängu jooksul oli kodumeeskond Trans, kes suutis avapoolajal nurgalöögi järgsest olukorrast palli latti saata. Muide, esimese 45 minuti jooksul oli piirilinlastel mitmeid häid võimalusi, kuid Paide kindlust valvanud Mart-Mattis Niinepuu oli alati ülesannete kõrgusel.

Teisel poolajal jätkas Transi domineerimine ning Aleksei Jagudini juhendatavad jõudsid ka kuraditosina nurgalöögini. Transi kahjuks, kuid Paide õnneks tuleb tõdeda, et ükski nurgalöök just kõige parem polnud - ühtegi head võimalust neist ei tekitatud.

0:0 viik jättis Paide Linnameeskonna kätte tabeli punase laterna - kuue mänguga on kogutud kaks punkti, eelviimast kohta hoidev Viljandi Tulevik on silma kaugusel. Transile oli tänane kodumäng hooaja kolmandaks viigiks, nemad hoiavad kuue silmaga kuuendat kohta.

Mängu parim - Mart-Mattis Niinepuu

Paide Linnameeskonna puurivaht Niinepuu tegi esimesel poolajal mitmeid häid tõrjeid, mis tema leivaisa pinnal hoidsid. Samuti oli Niinepuu kindel kõrgetel pallidel, mida õhust meeleldi noppis.