Kristiine tegi Ulasabatile IV liiga finaalis tuule alla (0)

Neljanda liiga võitjakarikas kuulub Kristiine JK-le. Foto: Andrei Smetana

Neljandas liigas selgus võitja: kahe piirkonna liidrite finaalis teenis üldvõidu Kristiine JK.

Wismari jalgpallistaadionil peetud finaalis läksid vastamisi põhja/ida piirkonna parim Kristiine JK ja põhja/lääne piirkonna liider Tabasalu Ulasabat C.F. II. Mäng lõppes Kristiine 3:0 võiduga: avapoolaja üleminutitel avas skoori Tauri Leppik, kes lisas 50. minutil ka teise ning lõppseisu vormistas 80. minutil Jesper Talviste.

Kristiine JK sai põhihooajal kirja 18 võitu ja 2 kaotust ning teenis kokku 54 punkti. Lähim jälitaja oli Aruküla FC Vigri, kelle arvele kogunes hooaja vältel 42 punkti ning 36 punktiga mahtus esikolmikusse ka Tallinna FC Eston Villa II. Põhja/lääne piirkonna võitnud Tabasalu Ulasabat C.F. II teenis põhihooaja lõpuks 47 punkti, neile järgnes 42 punktiga Märjamaa Kompanii ning kolmanda koha teenis 40 punktiga FCP Pärnu.

Liiga suurim väravakütt Kristjan Rattasepp tuleb üldvõitja Kristiine JK ridadest: kokku lõi ta hooaja vältel 30 väravat. Põhja/lääne piirkonnas jagavad esikohta Jako Kanter (Tallinna FC EstHam United) ja Markus Soodla (Tallinna JK Jalgpallihaigla): mõlemad panid väravavõrgud sahisema 18 korral.