VAATA JÄRELE: Kure ja Kalju mäng katkestati 61. minutil (1)

Premium liiga pühapäevases esimeses mängus kohtusid FC Kuressaare ja Nõmme Kalju, aga ilmaolud muutusid sedavõrd ekstreemseteks, et mäng katkestati.

Kalju juhtis Vladislav Homutovi varasest väravast 1:0, kuid teise poolaja keskel muutus ilm veelgi hullemaks ning kui ka teivashüppematt lendu tõusis, otsustas peakohtunik Grigori Ošomkov mängu katkestada.

Pikale veninud arutelude järel otsustati lõpuks, et mänguga täna ei jätkata. Millal jätkatakse, ei ole veel selge.

Vaata ka viimast "Silm peale!" episoodi, kus oli fookuses Saaremaalt pärit Liis Lepik!