4. vooru ässad: parim oli supervahetusmees Kuraksin, esiviisikus ainult Flora mängijad (0)
Premium liiga neljandas voorus sai parima InStati indeksi Tallinna Flora ääreründaja Daniil Kuraksin, kes sekkus Nõmme Kalju vastu vahetusest, lüües 1:1 viigi- ja 2:1 võiduvärava.
Esiviisikusse mahtusid veel Kuraksini meeskonnakaaslased Henrik Ojamaa, Michael Lilander, Kristo Hussar ja Joonas Tamm.
4. vooru mängude tulemused: Nõmme Kalju - Tallinna Flora 1:2, Tallinna Legion - Kuressaare 2:2, Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev 3:1, Tartu Tammeka - Paide Linnameeskond 1:3. Narva Transi ja Tallinna Levadia kohtumine lükati koroonaviiruse tõttu edasi.
Kõik alljärgnevad andmed on välja nopitud InStati statistikast.
Enim pealelööke:
1.-3. Aamir Abdallah Yunis (Vaprus) - 5
1.-3. Taaniel Usta (Vaprus) - 5
1.-3. Sten Reinkort (Kuressaare) - 5
Enim pealelööke väravale:
1.-3. Deabeas (Paide) - 3
1.-3. Aamir Abdallah Yunis (Vaprus) - 3
1.-3. Taaniel Usta (Vaprus) - 3
Enim tehtud vigu:
1. Alex Matthias Tamm (Kalju) - 5
2. Aleksander Švedovski (Legion) - 4
3.-8. kuus erinevat mängijat
Enim teenitud vigu:
1.-9. Alex Matthias Tamm (Kalju) - 3
1.-9. Aamir Aballah Yunis (Vaprus) - 3
1.-9. Aleksandr Kuhharev (Tammeka) - 3
1.-9. Martin Miller (Flora) - 3
1.-9. Silver Alex Kelder (Kuressaare) - 3
1.-9. Markus Soomets (Flora) - 3
1.-9. Kaspar Paur (Kalju) - 3
1.-9. Sander Laht (Kuressaare) - 3
1.-9. Kevin Kauber (Vaprus) - 3
Kõige rohkem täpseid sööte:
1. Valeri Stepanenko (Kalev) - 73/85
2. Marek Kaljumäe (Kalev) - 62/67
3. Ragnar Klavan (Paide) - 60/66
Enim täpseid tsenderdusi:
1. Ioan Jakovlev (Kalev) - 2/2
2.-4. Henrik Ojamaa (Flora) - 2/3
2.-4. Märten Pajunurm (Kuressaare) - 2/3
2.-4. Anton Krutogolov (Vaprus) - 2/3
Enim täpseid sööte vastase karistusalasse:
1. Mairo Miil (Kuressaare) - 11/18
2. Sander Laht (Kuressaare) - 7/14
3. Henrik Ojamaa (Flora) - 5/8
Enim võidetud kahevõitluseid:
1. Aamir Abdallah Yunis (Vaprus) - 20/28
2. Uku Kõrre (Vaprus) - 20/37
3. Aleksandr Kuhharev (Tammeka) - 17/22
Enim võidetud õhuvõitluseid:
1. Sander Alex Liit (Kuressaare) - 9/10
2. Ralf-Sander Suvinõmm (Kuressaare) - 9/11
3. Uku Kõrre (Vaprus) - 8/9
Parim õhuvõitluse võitmise protsent (vähemalt viis võitu saanud meestest):
1. Sander Alex Liit (Kuressaare) - 90
2. Uku Kõrre (Vaprus) - 89
3. Abdul Razak Yusif (Paide) - 83
Enim edukaid triblinguid:
1. Ioan Jakovlev (Kalev) - 14/22
2. Aamir Abdallah Yunis (Vaprus) - 9/10
3. Virgo Vallik (Vaprus) - 5/5
Enim vaheltlõikeid:
1. Martin Kase (Vaprus) - 12
2.-5. Yohan Mannone (Kalju) - 11
2.-5. Tanel Lang (Tammeka) - 11
2.-5. Aleksandr Volodin (Legion) - 11
2.-5. Mihhail Kolobov (Legion) - 11
Enim pallikaotuseid:
1.-2. Aleksandr Švedovski (Legion) - 17
1.-2. Sten Reinkort (Kuressaare) - 17
3.-4. Pavel Marin (Kalju) - 15
3.-4. Kevin Kauber (Vaprus) - 15
Parim tõrjeprotsent:
1. Ivans Baturins (Legion) - 75
2.-3. Evert Grünvald (Flora) - 67
2.-3. Hendrik Vainu (Vaprus) - 67
Vooru viis parimat InStati indeksi põhjal:
1. Daniil Kuraksin (Flora)
2. Henrik Ojamaa (Flora)
3. Michael Lilander (Flora)
4. Kristo Hussar (Flora)
5. Joonas Tamm (Flora)