U-21 lõpetas alagrupi nulliga (5)

Kristen Saarts lõi täna eestlaste auvärava. Foto: Brit Maria TaelKubok Soduržestval juba Soomele ja Valgevenele alla jäänud Eesti U-21 koondisel ei leidunud püssirohtu ka Türkmenistani vastu, alagrupiturniiri kolmas mäng kaotati tulemusega 1:3.

Kuigi soomlastele kaotati 1:2 ja valgevenelastele koguni 0:4, omati võidu korral veel võimalusi kolmanda koha meeskondade võrdluses play-offi pääseda. Türkmenistan oli vaja selleks kindlalt alistada.

Võitlusliku alguse järel kinkisid sinisärgid vastastele 35. minutil värava, kui puuri kaitsnud Matvei Igonen sööduga eksis, andes Türkmenistanile võimaluse pall tühja võrku koksata. Värav läks Selim Nurmjardovi nimele.

Kuigi Kristen Saarts viigistas vahetult enne poolaega ja andis eestlastele uut lootust, viis Nurmjardovi kauglöök teise poolaja alguses Türkmenistani uuesti ette. 67. minutil teenisid vastased ka penalti, millel ei eksitud ja eestlaste pingutustest hoolimata lõppes kohtumine seisul 1:3.

Alagrupis seega kolme kaotusega viimaseks jäänud eestlased jätkavad mängimist kohtadele 9-12, vastased selguvad täna ja homme. Sinisärke oodatakse uuesti platsile neljapäeval.